schudnąć jedząc wafle ryżowe

  • Autor
    Odp.
  • Paulinek86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moge Ci tylko poradzic zebys kupila sobie wieksze ciuchy,poniewaz po takim jedzeniu tylko i wylacznie przybedzie ci waga i to nie 1kg tylko ja wiem…schudniesz jakies 7kg w ciagu tygodnia no to daje ci ok 9kg dodatkowo w jakies kolejne 2 tyg,i niewiem czy mozna to nazwac ZDROWYM SCHUDNIECIEM…zycze powodzenia..
    P.S Jak chcesz zdrowo i nie duzym nakladem sil schudnac to odezwij sie chetnie sluze pomoca,nie bedzie to bardzo szybko ale skutecznie i bez efektu JOJO(ogolnie po 2-3 tyg sa juz rezultaty…)wiem bo sama schudlam 18kg w ciagu 1roku i jestem najszczesliwsza osoba na tej planecie:)nawet kiedy mam teraz chwile slabosci to nawet 1kg nie idzie w gore wiec wydaje mi sie ze oto wlasnie chodzilo..POZDRAWIAM

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    @tosiaa100 wrote:

    tylko paczki tych wafli dziennie i ćwiczenia (wiem że to nie zdrowe) jest ktoż chętny żeby zacząć razem ze mna?? 😀

    NIE!!!

    Schudnąć, owszem. Ćwiczenia – bardzo zalecane. Ale podstawa to dobra i ZDROWA dieta!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Nooo,pomysł super,tylko czy nie mogłabyż,mimo wszystko,popełnić tego samobójstwa w sposób nieco bardziej humanitarny?!
    To jest chore!! To nawet nie jest dieta tylko akt jakież masochizmu!! Nie zdajesz sobie sprawy,że jedząc w ten sposób tylko wyniszczasz swój organizm?! Możesz doprowadzić do tego,że wpadniesz w poważne problemy zdrowotne,z krórych nie wyjdzie się tak łatwo a jak będzies zmiała pecha i zbytnio osłabisz ogranizm to może i wcale!
    Odpowiednia dieta musi być zbilansowana!!! Pisałam to juz chyba setki raz w tym dziae forum-poczytaj,może znajdziesz coż ciekawgo,a napewno mądrzejszego od Twoich wymysłow! Jak chcesz schudnąć bo masz sporą nadwagę to dieta o ujemnym bilansie kalorycznym będzie jak znalazł-ale musi dostarczyć WSZYSTKICH składników odżywczych! Czego Twoja napewno nie zrobi…
    A na ćwiczenia się tak nie nastawiaj-i tak po dwóch dniach takiego jedzenia braknie Ci na to siły!

    mycha78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wafle ryżowe to same węglowodany – tak jak ryż. Tak jak pisały poprzedniczki, tylko przytyjesz – nie daj się reklamom!

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    popieram poprzedniczki, kumpela próbowała, jadła je chyba przez 2 tygodnie, fakt, że schudła, ale co z tego, że jak tylko zmieniła jedzenie na normalne to zaczęła tyć i w rezultacie ma więcej niż przed dietą… poza tym to strasznie „jałowa” dieta, wypadały jej włosy, cera sie popsuła, wszystko przez to, że nie przyjmowała w posiłkach żadnych witamin, więc nie polecam, odchudzać też trzeba się z głową

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    A nie lepiej jeżć warzywa:) Mają mało kalorii a do tego są zdrowe.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Hm…przecież wszędzie piszą, że włażnie węglowodany powodują tycie… 😕 Spróbujcie tak: łatwo i przyjemnie:
    [usunięto_link]
    😆

    krycha78
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A może tak jakiż mix wafli ryżowych i innych produktów?
    samymi waflami pewnie się odchudzisz tylko co później?

    Amii
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wafle ryzowe stanowia zrodlo weglowodanow a jak wiadomo organizm potrzebuje wszystkich wartosci odzywczych(weglowodany, bialko, tluszcze). Aby chudnac zdrowo i bez uszczrbku na zdrowiu trzeba stosowac zbilansowana diete z ujemnym bilansem kalorycznym(- 300 kcal niz wynosi nasze calkowite zapotrzebowanie kaloryczne, nie schodzac ponizej 1000 kcal)

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Pomomo naprawde wysokiej zawartożci weglowodanów, wafle moga być przekąską Fit. Ale uwaga – mają one zastąpic pieczywo więc jemy je w niewielkiej ilożci. Bezwiednie pogryzane podczas pracy nie spełnią swojej funkcji. całe opakowanie bardzo łatwo zjeżć, a to przecież aż 330 kcal!

    OsobistyT
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Szybko się nie chudnie, tylko traci wodę z organizmu jak to jest często w wypadku diety „cud” i to niby ten cud jest:)
    Należy na stałe zmienić nawyki żywieniowe:
    Przy prawidłowym odżywianiu się najważniejsza jest
    odpowiednia ilożć węglowodanów, białka i tłuszczów,
    gdzie liczy się zgodnie z zapotrzebowaniem danego organizmu.
    Nie powinno się patrzeć tylko i wyłącznie na ilosć spożywanych kalorii
    ponieważ kalorie kaloriom nie są równe a ograniczając je możemy ograniczyć
    włażnie te składniki których orgaznim potrzebuje a które jak najbardziej można spożywać
    podczas odchudzania.
    -zapotrzebowanie jest uzależnione od rodzaju wykonywanej pracy, wieku,
    wagi, aktywnożci fizycznej
    -obliczanie ilożci: węglowodanów należy spozywać około 55- 60% na dobę z pożywienia,
    białka- 12- 14%
    tłuszczu – 25- 30%
    Kolejna sprawa prawidłowego odżywiania się powinno się spożywać pięć posiłków dziennie
    mniej więcej co 3 godziny.

    Pozdrawiam
    Ewelina Jakubiak
    [usunięto_link]

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Paczka wafli ryżowych dziennie? Przyznam, że kiedyż stosowałam je jako przegryzkę i jadłam 2-3 w ciągu dnia, ale paczki bym chyba nie zmęczyła. Muszę przyznać, że niektórzy są gotowi do wielkich pożwięceń. Pytanie, czy to im coż da…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    najlepsza dieta cud:
    jesz ile chcesz i czekasz na cud 😛

    nie wierzę w takie cuda 😉 mam zamiar na sylwestra wcisnąć się w sukienkę, więc daję sobie 2 miesiące na zgubienie 5 kg 🙂
    wstępnie nie jem po 18-ej (chociaż ostatnio czytałam, że to mit i nic nie daje), no i jem mniejsze porcje, tak żeby sie najeżć, ale nie przejeżć, no i zamiast napojów słodkich piję wodę i hydrowitaminy, jedyne z czegop nie potrafię zrezygnować to słodycze 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " schudnąć jedząc wafle ryżowe"

Przewiń na górę