Serum pod oczy dla 30-latki?

  • Autor
    Odp.
  • Henryczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dziewczyny, szukam dobrego serum pod oczy. Najlepiej nawilżające, na zmarszczki. Nie kupuję kosmetyków z drogerii, więc może coż z apteki? Tylko naturalne składniki. A 😀

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    To ja mogę polecić

    Z olejkiem z wiesiołka tłoczonym na zimno 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ooo… tego jeszcze nie widziałam, wiem, że mają kremy do twarzy, suplementy, no i pomadki do ust, które kupuję już nałogowo 😉 drogi jest ten pod oczy?

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Bardzo tani, ze 14 zł w aptece 🙂 Jak się idzie do apteki po krem, to się wychodzi z kilkoma 😀 ja tak mam przynajmniej ;P zawsze mi babeczki poleca coż z Oeparol.

    linda28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ostatnio byłam na darmowych konsultacjach w Ziko dermo , konsultacja była z marką vichy, Pani dobrała odpowiednie do mojej cery serum na zmarszczki i jestem bardzo zadowolona , zmarszczki jakby się zmniejszyłu:-)

    Henryczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A GAL??? Farmaceutka powiedziała mi, ze żwietny. Teraz podobno czężciej wybierany niż Oparol 🙂 😀

    dana.31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ciekawe to serum Gala, ja miałam inne i było bardzo dobre, ale pod oczy też wypróbuję

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ooo… tego jeszcze nie widziałam,

    Mają całkiem niezły „asortyment” a przede wszystkim dobre i sprawdzone 😉
    lubię je za te olejki z wiesiołka. no i oczywiżcie cena swoje tez robi 😉

    Henryczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    To serum pod oczy też polecam. Miałam włażnie te wszystkie cuda, ale akurat dla mnie najlepiej działa Gal. Kwestia indywidualna, ale warto wypróbowac 😉

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Ja niestety nie moge zdzierżyć zapachu tych kremow z oeparol- no doslownie mam uczulenie na ten specyficzny 'zapach’ 😛

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem nie jest tak tragiczny. A teraz mam krem pod oczy z AA.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja uzywam forte nano z bielendy, ale na cala twarz 🙂 Warto zadbac o cala skore na twarzy, nie tylko okolice oczu 🙂

    Melody27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja zaczęłam uzywać ten krem pod oczy z oeparolu i jest naprawde spoko. Zapach jak dla mnie przyjemny, ale to kwestia gustu, a o nich się nie dyskutuje.

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Dla mnie włażnie kremy z Oeparol mają delikatny zapach, nie męczący. Ale fakt, kwestia gustu po prostu. Ja na pewno nie zamieniłabym na nic innego.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    a jaką ma konsystencję ten operarol, ja lubie lekkie i dobrze rozprowadzające się kremy, a nie każdy taki jest

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Serum pod oczy dla 30-latki?"

Przewiń na górę