"Skończyła się pewna era"

  • Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Tak na pudelek.pl okreżlono żmierć Michaela Jacksona. Zgadzacie się z tym? Uważacie, że był prawdziwą ikoną?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    co by o nim nie mowic to jesli chodzi o sama tworczosc, wprowadzil pewna rewolucje
    mial na prawde dobre kawalki i wlasny styl, glos

    wg Mnie slusznie nazywany krolem popu

    na dzwiek jego glosu panny reagowaly wyskakiwaniem z majtek ;p

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    pamiętam wyskakiwanie z majtek i płacz. Pytałam wtedy rodziców „czemu One płaczą zamiast się cieszyć?” 🙂 Jak każdy artysta – nie miał równo pod kopułą. Ale kto by miał żyjąc tak jak On…W radiu słusznie stwierdzili, że mimo, że troszkę w życiu naodwalał, teraz nie będzie mówić się o nim że był ćpunem, czy pedofilem, a jedynie same dobre rzeczy. Tak jak z Elvisem – umarł jako spasiony narkoman, a kto widział choćby jedno Jego zdjęcie w takim stanie?
    Nawiążę jeszcze do rzekomej „królowej” popu -Madonny. Dla mnie nie zasługuje na to miano. Sposób w jaki doszła do sławy ( za pomocą d***) jest obrzydliwy. Oprócz tego wywższanie się, porownywanie do Matki Boskiej itd – masakra.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    madonna jest tak marna ze moze ciagnac na stojaco ;p
    nie ma porownania wogole ;p
    michaelem mimo ze to zupelnie nie moj klimat po prostu sie jaram – mial talent

    BOZENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    [*] nie ma się co spierać, wielka strata po MJ…..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jako ze urodzilam sie we wczesnych latach 80 i lata 90 to byla moja wczesna mlodosc i nawet piosenke „heal the world” spiewalismy na angielskim…owszem, koles mial fanow, cos tam muzycznie robil przyznaje.

    jednak znacznie bardziej kojarzyla mi sie jego postac z lapaniem sie za jajka niz dobra muza.

    madonna tez mi wisi.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Rzeczywiscie, wielka strata. Co prawda zażyłą fanką MJ nie byłam, ale zawsze miło słuchało się jego wykonań. I niesamowity tancerz, choreograf.. I artysta- dziwak.

    Szacun dla Niego 8) i [*]

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Z całą pewnożcią skończyła się jakaż era w muzyce…
    Niewątpliwie był wielkim artystą: w muzyce zaproponował coż zupełnie innego-nowego,nie był gwiazdą tylko jednego sezonu a napewno wielką ikoną muzyki pop-zgadzam się z tym jak najbardziej,że zasługiwał na miano Króla Popu! Jego występy to oprócz dobrej muzyki było niezłe show-żwietna orginalna choreografia-chociażby słynny Księżycowy Krok! zawsze był super ubrany na koncertach itd…

    Szkoda,że tak umierał-jako skonczony bankrut ze zdrowiem wyniszczonym operacjami…

    Ja wspominam go jako dobrego artystę!

    BOZENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Nie sądzicie, że z tym pogrzebem to trochę przesadzają? Bo wg mnie za dużo szumu, za dużo wszystkiego!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    co do madonny się nie zgodzę bo też według mnie jest ikoną, a MJ był wielki i dziwnie jest wiedzieć, że odszedł. A z pogrzebem to rzeczywiżcie przesada! bilety itp. tak nie powinno być!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " "Skończyła się pewna era""

Przewiń na górę