skutki depresji

  • Autor
    Odp.
  • bodzio263
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam czy depresja moze wplynac na to ze np zona muwi mi ze mnie juz nie kocha a za 2 dni ma te same uczucie zamim mi to powiedziala prosze o szczera odpowiedz bo nie wiem co mam myslec

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Pewnie że może, ja jak mam chwile załamania,czy zdenerwowania mówię, rzeczy których później żałuję,bo tak naprawdę tego nie czuję 🙂 .
    Powodzenia w przezwyciężaniu depresji żony.Bądź czuły i zawsze blisko,aczkolwiek nie wlaź jej na głowę, to napewno pomoże.

    bodzio263
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dziekuje szpileczka za pomoc i mam nadzieje ze bedzie dobrze bo od 2 dni moja zona nie zazywa juz leków i od 2 dni jest super moze to leki mialy jakis wplyw na jej zachowanie jeszcze raz dziekuje

    bodzio263
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    oj przepraszam dziekuje venus za pomoc i porade

    1grzegorz.niedziela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Wiajcie.
    Gdy ma się depresję koniecznie trzeba zrobić wynik TSH tarczycy !!!!

    kochampssy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Super

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Co ma z depresją wspólnego to TSH tarczycy?

    annickck
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    depresja może być objawem niedoczynnożci tarczycy.
    Faktycznie takie badanie jest bardzo przydatne.

    annmelann
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wiem z własnego doświadczenia, jak trudno jest żyć z człowiekiem w depresji. Staram się zrozumieć i wspierać męża, ale również wpadam w zły nastrój kiedy jestem z nim. Pomagają nam bardzo dużo porady specjalisty. Mój mąż stara się nie wywierać presji na mnie, ale jest on bardzo skomplikowany cłowiek. Kocham go, ale wciąż nie jest to łatwe.
    https://st3.depositphotos.com/3258807/14281/i/1600/depositphotos_142811017-stock-photo-depressed-cheerless-woman-holding-her.jpg

    wiolaa7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    To zależy od osoby, u jednej depresja ma łagodny stan, u innej poważny. W tym drugim przypadku radzę udać się do psychologa, a najlepiej psychiatry, natomiast z mniej poważnym problemem powinna pomóc terapia zdalna, taka przez internet, na psychomedic.online widziałam taką – nie trzeba wychodzić z domu, a to spore ułatwienie.

    franiapiskor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Depresję zawsze zawsze należy leczyć! Najpierw rozmową a potem jeśli nie pomaga to farmakologicznie!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " skutki depresji"

Przewiń na górę