stringi czy jakies fajne majtusie?:D co wg was ladniejsze?

  • Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    pytanie i do panow i do pan;] do panow co im sie bardziej podoba: stringi czy moze bokserki czy majtaski no i do pan – w czym czesciej chodza w czym sie lepiej czuja i ktore im sie bardziej podobaja

    ja najbardziej lubie pol stringi i ladnie wykonczone – najlepiej jakas koroneczka majteczki – ale koniecznie biodrowki

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kolejny watek o gaciach…ze tez to taka fascynujaca sprawa…buahahaha

    bielizna musi pasowac do stroju i sytuacji. po prostu.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja nie lubię stringów. W mojej szafie są zwykłe majtki, tanga i szorty. Koronki tez się znajdą:)

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja na codzien chodze w stringach bo tak mi najwygodniej 🙂
    Nie nawidze zwyklych majtek i mam ich w szafie niewiele. Mam za to sporo ladnych koronkowych bokserek ktore tez uwielbiam, ale raczej nie chodze w nich na codzien 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie przepadam za zwykłymi figami. w zasadzie to w większożci u mnie są stringi i szorty. przeważnie sportowe, co nie znaczy że nie są sexy… (kwestia kroju). za koronkami nie przepadam, za to kolorki uwielbiam, od czarnych przez niebieskie czy malinowe, żółte, fioletowe do cielistych…

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    bardzo lube stringi, czuje sie dobrze wiedzac ze je mam na sobie, mam tez w szufladzie bokserki i takie zwykłe majtusie ale najlepiej sie czuje w stringach:D

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    zleży od humoru, sytuacji i tego gdzie się wybieram 😛

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    kolejny watek o gaciach…ze tez to taka fascynujaca sprawa…buahahaha

    bielizna musi pasowac do stroju i sytuacji. po prostu.

    jak jest dział BIELIZNA to wiadomo ze beda watki o gaciach. za duzo mozliwosci nie ma: moze byc jeszcze o stanikach, pizamkach no i w sumie to by bylo na tyle 😉

    zgadzam sie ze bielizna musi pasowac do stroju i sytuacji – dodam tylko ze jeszcze fajnie by bylo jakby do figury byla dopasowana. bo nie kazdemu we wszystkim ladnie (chodzi mi glownie o kroj) 8)

    a watek zalozylam bo oprocz waszych upodoban ad tej czesci garderoby chcialam poznac opinie mezczyzn, ale widze ze nie zagladaja na watki o gaciach;)

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jesli chodzi o to co lepiej wyglada to stringi i koronki >> reszta ;p
    nic odkrywczego ;p

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ja kiedys spotykalam sie z facetem ktory uwielbial bokserki i nie znosil stringow. mowil ze bokserki sa bardziej seksowne bo zakrywaja tyleczek i przez to sa bardziej tajemnicze
    ale pewnie w wiekszosci faceci wola stringi jak nasz miszczu np;)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja kiedys tylko stringi strinki…
    teraz? raczej takiej pełniesze strinki nie sznureczki ;]
    i figi 🙂 bokserki tylko jak mam okres 🙂
    moj nie lubi tych sznureczków 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    U mnie w szafie przeważają figi.Lubie bawełniane,niskie,bardziej wykrojone…a co najważniejsze kolorowe!Z brokatem,naprasowankami,dżecikami,kwiatkami itp 🙂 różowe,żółte,czerwone,pomarańczowe…moje majtusie musza być kolorowe 😀 No chyba,że wkładam jasną spódnice,wtedy oczywiżcie sięgam po białe figi.Stringów też mam trochę,ale nie przepadam za nimi.Jakies koronkowe majtki tez sie znajda,ale nie za wiele.Aaa,jeszcze szorty mam,które również lubię.Ostatnio nawet mama się żmiała z moich majtek… „dorosła kobieta a nosi majtki z krówką…” 😆 no co?jak mają mi wyłazić stringi kiedy się pochylę,to wolę żeby było widać szeroką gumkę z uroczymi krówkami… 😉

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    w sumie bardzo lubie koronke co za tym idzie koronkowe stringi(dobrze sie w nich czuje)
    ale poza tym koronkowe boxerki
    :))

    zwykle majtki tez są jak dla mnie wygodne:)

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Bardzo lubię koronkowe półstringi.. I bokserki 😈

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    W szafce raczej mam same stringi i jedne figi. To zalezy od okazji, z kim się spotykam i jaki mam humor, i od okresu. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " stringi czy jakies fajne majtusie?:D co wg was ladniejsze?"

Przewiń na górę