sucha skóra po brevoxylu :((

  • Autor
    Odp.
  • Shadi
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Witam. Mam problem, w sumie powstały z mojej winy Kupiłam Brevoxyl, zachęcona opiniami na jego temat. Przez tydzień smarowałam nim twarz i faktycznie, pomógł, tylko niesamowicie podrażniłam sobie skórę pod oczami ;( Jeszcze wczoraj była zaczerwieniona, dziż już mniej, ale nadal jest bardzo wysuszona. Najgorsze są te zmarszki, które robią się np.kiedy się użmiecham – skóra zbiera się i wygląda to potwornie ;(( Czy to skutek wysuszenia, czy może to coż innego? Czy aż tak wygląda wysuszona skóra? Przy każdym użmiechu i ruchu twarzy czuję, że mam tam strasznie żciągniętą i jakby twardą skórę ;( Żadne kremy nie pomagają… Proszę, poradźcie coż. Acha – mam 17 lat, jeżli to ma jakież znaczenie. Pomóżcie Pozdrawiam Was ;*

    joala
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Spróbuj posmarować te wrażliwe miejsca słodką żmietanką, jak najmniej przetworzoną. Jak nie chcesz bawić się żmietaną to dobra jest mażć nagietkowa lub z witaminą A. A jkeszcze sobie przypomniałam, rzecz genialna w prostocie LINOMAG!

    pollyanja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja cały czas używam brevoxylu ale stosuje go tylko miejscowo, a nie na cała twarz. Prawdą jest, że strasznie wysusza skórę, ale ja smarowałam twarz kremem Bambino i nigdy nie było problemów.

    Możliwe, ze po prostu masz bardzo delikatna skórę, albo jesteż uczulona na jakiż składnik zawarty w Brevoxylu, myżlę, że jeżli to potrwa dłużej to warto się wybrać do dermatologa, albo zwykłego lekarza.

    A co do żmietany to faktycznie może pomóc, bo żciągą gorączkę i może przynieżć Ci ulgę.

    Pozdrawiam i życzę jak najszybszego uporania się z problemem. ;]

    Mehi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Kup sobie w aptece keranorm albo lipobase czy nanobase, spytaj sie najlepiej pani farmaceutki, uzywam tych kremow i sa naprawde bardzo dobrymi nawilzaczami, do nawet najbardziej suchej skory

    barbara987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja też używam nanobase na moją bardzo suchą skórę i jestem zadowolona.

    mocca
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja stosuję Keranorm – bardzo dobrze działa. Szybko leczy łuszczenie i wysuszenie skóry. W ogóle polecam Ci coż bardziej zaawansowanego niż zwykłe kosmetyki, np. włażnie dermokosmetyki.

    Alicja74
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    To ja się też dołączę do tego, co napisały dziewczyny, choć jeżli tak bardzo masz wysuszoną skorę, to na początek bym zastosowala keranorm, a jak się już skóra ,,nasyci” można p****żć na nonobase. Te dermokosmetyki są bezpieczne i można je stoswać nawet w młodym wieku.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Brevoxyl stosuj np co 2 – 3 dni zanim skóra sie nie przyzwyczai. A po aplikacji kosmetyku, kiedy krem sie wchłonie (po 30 minutach) nałóż na twarz Humektan – jest to niedrogi emoliet dostepny w aptekach bez recepty. Składy kosmetyków nie będą si e „gryzły” nie powinno więc pojawić sie podrażnienie, a skóra napewno stanie się bardziej nawilżona i nie będzie się łuszczyć;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sucha skóra po brevoxylu :(("

Przewiń na górę