Syndrom matki i dziwki

  • Autor
    Odp.
  • pussymagnet
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Czy naprawdę to faceci są winni temu że kobiety mają opory przed seksem?

    [usunięto_link]

    Zapraszam do dyskusji.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Czesc z tego artykulu to czyste pieprzenie ale sporo prawdy. Kobiety maja opory przed seksem. W wiekszosci bierze sie to tez z gowna wpajanego ludziom przez spoleczenstwo.

    Prosty przyklad. Facet bzykajacy na prawo i lewo dla wielu to wzor dla nasladowania, bohater.

    Kobieta, ktora tez lubi takie akcje jest uwazana za dziwke.

    I tutaj jest glupie myslenie i doskonale widac jak spoleczenstwo chce kontrolowac jednostke. Spoleczenstwo wpaja kobietom zeby kupowaly kosmetyki, chodzily na solarium, wydawaly cholere kasy zeby poczuly sie piekne tymczasem sa piekne i bez tego. Facetom natomiast wpaja sie to ze aby zdobyc piekna kobiete musza miec gruby portfel, zajebisty samochod i duzy dom i dopiero wtedy moga brac sie za piekna kobiete. Nic bardziej mylnego. Tak samo ma sie to do tego ze kobiety leca na kase. Owszem. Sa takie co leca na kase ale jest ich bardzo malo i w wiekszosci nie warto sie z takimi zadawca chyba ze chcesz ja wspomoc finansowo, i jestes w pelni tego swiadomy w co sie pakujesz. Kobiety leca na to jak sie facet zachowuje i jaki jest a nie na to ile zarabia czy jak wyglada ( w sensie wygladu, bo bardziej liczy sie to czy jest zadbany ).

    Jezeli jestes facetem, ktory nie jest stanowczy, pewny siebie, konkretny, zdecydowany i nie wiesz czego chcesz od zycia czy w tym konkretnym przypadku – od kobiety to tak, mozna powiedziec ze jestes winny za jej opory. Czesto trzeba sie niezle napocic aby zlikwidowac te kobiece opory i isc z nia do lozka. Najwazniejsze jest to zeby byc przy tym FACETEM, prawdziwym facetem a nie dupkiem ,frajerem czy draniem. Przez obcowanie z kobieta masz dawac radosc sobie i jej, przyjemnosc sobie i jej. Kobiety czesto kiedy pojda do lozka za facetem, ktorego krotko znaja rano maja o sobie beznadziejne zdanie ze zachowaly sie jak dziwki i maja moralniaka. Wazne jest zebys Ty ich tak nie traktowal, dlatego bardzo wazne jest przytulanie sie po seksie, mowienie co sprawilo Ci przyjemnosc i rozmawianie o tym. Szczerosc to podstawa. Ciezko sie tego nauczyc i mozna na prawde i samemu sie przejechac i wiele kobiet zranic swoim podejsciem zanim sie zrozumie kilka rzeczy ale wszystko jest do przejscia 🙂

    Rozejrzyj sie wsrod swoich znajomych. Facetow, a pozniej kobiet. Porozmawiaj z nimi a powiedza Ci jak malo dzisiaj jest prawdziwych facetow, ktorzy rzeczywiscie sa pewni siebie, konsekwentni i zdecydowani w tym co robia. Taki facet nie mowi jej ze chce jej dzisiejszego wieczoru a kiedy ona da mu kosza nastepnego dnia zachowuje sie jakby mial ja w d****. Prawdziwy facet jest na tyle pewny siebie aby dazyc do zdobycia tej kobiety, jest konsekwenty, szczery i spojny z samym soba jak i z nia, bo wie czego chce ( w tym przypadku jej ) i proboje to zdobyc, ma na tyle silne zaciecie aby do tego dazyc i walczyc o to. Przemysl to 😉 Porozmawiaj z kobietami na ten temat, mozna sie od nich wiele ciekawych rzeczy dowiedziec 😉

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    czasem

    rozwalają mnie ludzie, którzy postępują wbrew zasadom społecznym że tak powiem „na pałę”.

    np. kobieta „wyzwolona”, która otwarcie głosi że jest wolna, wyzwolona seksualnie i nie potrafi zrozumieć, że zasad społecznych nie zmieni tak łatwo, mało tego – jeżli nie będzie potrafiła ich wykorzystać to szanse na znalezienie sobie stałego partnera do stworzenia rodziny będą dożć małe.
    bo społeczeństwo, które tworzą ludzie, stwierdzi – ona jest d****ą! ona jest kobietą dla której ważny jest seks! ona nie nadaje się na matkę! itd.

    albo facet który stwierdza, że status społeczny nie jest ważny, ani kasa, ani nawet samochód. kurde.. jest ważny. samochód i kasa pokazują że facet ma łeb, że jest inteligentny, sprytny, umie utrzymać kobietę. status społeczny przyciąga kobiety.

    co wcale nie oznacza, że to jest główną wartożcią!

    NAS tworzą pewne przekonania, czężć z nich jest indywidualna, czężć wzięta ze społeczeństwa. te wzięte ze społeczeństwa są uznawane za indywidualne. one kierują emocjami.

    więc przywiąż trochę wagi do tego co Ci mówi społeczeństwo, a może na tym zyskasz jeżli będziesz mądry.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    podazanie za tymi tzw. „zasadami spolecznymi” w czasie „zdobywania” kobiety to najglupsza rzecz jaka mozna robic. prawda taka ze te „zasady” wiaza, blokuja, przeszkadzaja w „zdobywaniu” kobiety. Nie wiem – moze jestem jakis nienormalny ale mysle ze najwazniejsze jest stworzenie emocji u kobiety i dalej leci z gorki, zadne tam racjonalne opcje, zasady itp. nie pomoga ;p jest cos takiego ze faceci mysla bardziej „racjonalnie” dlatego czesto we lbie pojawiaja sie mysli „nie zrobie tego”, „jeszcze za wczesnie”, „bo wg. norm to jest zle”. Kobiety mysla bardziej „emocjonalnie” dlatego podstawa to sprawienie zebys kojarzyl sie z jakimis emocjami, pobudzic jej wyobraznie. Droga nie wiedzie tamtedy gdzie wiekszosc probuje zmierzac ;p
    a to byly takie moje „przemyslenia” ;p

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    masz rację, ale
    do niektórych zasad społecznych trzeba się dostosować, a niepotrzebne łamać.

    wprawdzie kobieta która miała wielu partnerów seksualnych może jest kochliwa albo niedowartożciowana, ale społeczeństwo i tak nazwie ją „d****ą” i kobieta musi zdawać sobie sprawę z tego że tak to działa. żyjemy w tym społeczeństwie. i to może być niedotrzeczne, ty to wiesz, ja to wiem, oni niekoniecznie wiedzą. bycie z taką kobietą nie da ci poklasku w społeczeństwie, ba, sam p****ąłeż zdanie o takich kobietach od społeczeństwa.

    inną kwestią są zasady że tylko bogaty facet może mieć kobietę. nie, nie tylko. napisałem tylko tyle – że status społeczny, bogactwo, czy nawet ten źle kojarzący się samochód można wykorzystać żeby sie „zaprezentować”.

    rzekłem, mając nadzieję że powyższy post był skierowany po czężci do mnie 😀

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wiesz szczerze to mam w d**** co sobie pomysli „spoleczenstwo” – wazne co ja sobie mysle ;p

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    omg, to idź zabij kogoż kogo nie lubisz, albo przeleć małolatę. rozumiesz?
    jak to Cię nie obchodzi, oczywiżcie że obchodzi. bo to mityczne „społeczeństwo” da Ci karę, albo Cię nagrodzi za Twoje podejżcie!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ale ja nie mam ochoty nikogo zabijac ani przelatywac malolaty „czaisz”?? ;p

    a to ze ktos powie gdzies za moimi plecami ze costam costam – kij mnie to boli ;p

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Podpisuję się w 100000000000% pod tym,co napisał Twister.
    Dużo czasu mi zajęło, aby dojżć do tego, co naprawdę czuje facet, co mi może zaoferować, ale i jaką jestem kobietą. I nie jaką mogę być, ale jaka po prostu jestem. Troche się pogubiłam w tym całym bałaganie damsko-męskim,ale zaczynam wyciągać wnioski – choć nie ukrywam, błądziłam wiele lat.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    mhmm piszesz jak potluczony. Status spoleczny ma guzik do tego czy kobiety na Ciebie leca czy nie. Chcesz sie zalozyc ? Ok. Zgodze sie o przekonanie bo gruba kase bys przegral przez ten zaklad 😉

    Badz dyrektore i przyjdz do klubu, usiadz, stawiaj i wydawaj pieniadze na kobiety i na siebie. Ja bede biedakiem, przyjde ubrany w to co mam najlepszego, zaloze jakas koszule, jeansy i pantofle. Mi to wystarczy, Ty badz w garniaku od Armaniego.

    Podczas gdy Ty bedziesz siedzial na d****, wydawal pieniadze i dowartosciowywal siebie, bo przeciez jako dyrektor duzej firmy przewaznie siedzisz na d**** w swoim gabinecie i wszyscy dookola Ciebie skacza, jestes przyzwyczajony do wygody – JA, JA i jeszcze raz JA, bede podchodzil do kobiet, usmiechal sie i rozmawial, o tym jak sie bawia, jak tancza i jak wielka im przyjemnosc to sprawia, jak sie z tym czuja, jakie maja pasje, marzenia i gdzie chcialaby byc gdybym spelnil ich marzenie. I wiesz co ? Zaloze sie ze wiecej kobiet uszczesliwilbym swoja osobowoscia niz Ty pieniedzmi ;]

    Widac jak bardzo masz gowno spoleczne do glowy wpojone, w porownaniu do Ciebie mistrzu jest zajebiscie od tego wyzwolony. Tak samo Johani wydaje sie zdawac sobie sprawe z systemu jaki narzuca spoleczenstwo jednostce.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Twister

    nie chodzi o to że zdobędę kobietę tylko pieniędzmi.
    tylko o to, że status społeczny JEST jednym z ważnych elementów. myżlisz że dlaczego bogaci kolesie, gwiazdy filmowe mają więcej kobiet przez tydzień niż Ty będziesz miał przez całe życie?

    bo kobiety na wysoki status społeczny po prostu lecą.

    tu nie chodzi o wyzwalanie się czy nie wyzwalanie.
    oczywiżcie – nikt nie każe Ci się zachowywać tak jak społeczeństwo chce. nie musisz czuć dyskomfortu. możesz go w ogóle nie czuć. szczerze? mnie też wali to, że kobiety lecą na wysoki status społeczny, bo wiem że mam inne rzeczy do zaoferowania.

    ale trzeba te prawa respektować i wiedzieć o nich.

    tak samo z kobietą: przeleci jakiegoż gożcia, będzie jej przyjemnie, będzie miała gdzież prawa którymi rządzi się społeczeństwo i zacznie się chwalić tym na lewo i prawo. ludzie nazwą ją „d****ą”. a przecież ona tylko uprawiała seks z kimż kto jej się podobał.

    rozumiesz?

    to dlatego wiem, że będąc słabą pipką mam niski status społeczny. nikt takich nie lubi, prawda? każdy się lituje. to też jest status społeczny!

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Bzdury wypisujesz.

    Sa kobiety, ktore leca na kase. Sa takie, ktore leca na status. Sa i takie, ktore leca na spoconego i brudnego faceta. Sa rozne kobiety na swiecie, dla mnie, dla Ciebie, dla innych.

    To co piszesz jest gownem spolecznym wpajanym Ci od dziecinstwa. Jasne, gwiazdy rocka, aktorzy i inni sa znani stad m.in. jest im latwiej. Kobiety nie leca glownie dlatego ze sa slawni, choc na pewno taka grupka sie znajdzie. Spojrz na te ” gwiazdy ” jak sie zachowuja, a jak zachowujesz sie Ty.

    Zeby miec piekna i wspaniala kobiete nie musisz byc zajebiscie przystojny, jezdzic porshe i mieszkac w apartamencie. Wystarczy zebys byl przystojniejszy od diabla, mial poczucie humoru, pewnosc siebie i byl otwarty na dawanie radosci kobiecie i sobie, nie tylko poprzez seks ale nawet zwykly usmiech czy delikatnie musniecie dloni.

    Gwiazda rocka moze miec wiecej kobiet ode mnie ? Hmm ok. Kiedy ja siedze w domu a on ma tyle wolnego czasu zeby wloczyc sie po klubach. Zazwyczaj spoczywaja na laurach. Wbrew pozorom aktorzy i gwiazdy rocka nie maja wcale wiecej kobiet niz przecietny Kowalski, ktory posiada cechy jak wyzej przeze mnie opisane, ma jaja, wie czego chce od zycia i nie boi sie pieknej kobiety ani rozmowy z nia.

    Wyjdz do kobiet. Zacznij z nimi rozmawiac a dowiesz sie o nich na prawde sporo bo widac ze raczkujesz stary w tym temacie 😉

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Sa kobiety, ktore leca na kase. Sa takie, ktore leca na status. Sa i takie, ktore leca na spoconego i brudnego faceta. Sa rozne kobiety na swiecie, dla mnie, dla Ciebie, dla innych.

    tak, tak – znam ten mit że każdy jest inny. facet, fakt że kobiety są różne.
    ale mają pewne, że tak to ujmę, cechy charakterystyczne dla kobiet – generalizując. tak samo jak to, że faceci najczężciej lubią kobiety o okreżlonym typie urody i okreżlonej figurze.

    To co piszesz jest gownem spolecznym wpajanym Ci od dziecinstwa.

    ok – umówmy się – to co piszę jest gównem społecznym wpajanym nam wszystkim od dzieciństwa, w tym kobietom, tak?

    Jasne, gwiazdy rocka, aktorzy i inni sa znani stad m.in. jest im latwiej. Kobiety nie leca glownie dlatego ze sa slawni, choc na pewno taka grupka sie znajdzie. Spojrz na te ” gwiazdy ” jak sie zachowuja, a jak zachowujesz sie Ty.

    sława jest pewnym odzwierciedleniem inteligencji socjalnej [może oznaczać że facet pochodzi z 'dobrego domu’], a jak facet jest wysoko w hierarchii społecznej – to łatwiej mu o kobietę – to nie ulega wątpliwożci. już weź popatrz w Twoim otoczeniu – Twoi koledzy którzy są wyżej w tej hierarchii mają łatwiej jeżli chodzi o te sprawy. ci którzy są niżej mają gorzej.

    nie jest to kwestia decydująca, tylko jedna z wielu.

    nie przeczę absolutnie temu że można kobiety podrywać na inne rzeczy ;]. np. na spoconą klatę tak jak napisałeż – może są amatorki spoconych klat [gdzież tu były, hehehe].

    i sednem mojego wypowiadania się w tym temacie jest to: jak wykorzystać to na co kobiety zazwyczaj „lecą”. nie lubię robienia czegoż na przekór społeczeństwu na tzw. „pałę”.[/quote]

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    sława jest pewnym odzwierciedleniem inteligencji socjalnej [może oznaczać że facet pochodzi z 'dobrego domu’], a jak facet jest wysoko w hierarchii społecznej – to łatwiej mu o kobietę – to nie ulega wątpliwożci. już weź popatrz w Twoim otoczeniu – Twoi koledzy którzy są wyżej w tej hierarchii mają łatwiej jeżli chodzi o te sprawy. ci którzy są niżej mają gorzej.

    Slawa nie jest odzwierciedleniem zadnej inteligencji, ma sie tak jak piernik do wiatraka. Nie wiem czy wiesz ale wiekszosc tych stojacych najwyzej w hierarchi nie pochodzi z ” dobrego domu ”. Poczytaj o nich, to wyjasni Ci ze to znowu kolejny Twoj niewlasciwy przyklad.

    Ktos kto stoi wyzej w hierarchi spolecznej – czytaj -> ma lepsze stanowisko, wiecej zarabia, lepszy samochod, dom itp itd nie oznacza ze wlasciwie sie zachowuje aby zdobywac kobiety. Jasne, moze miec te, ktore leca na kase, moze miec tyle pieniedzy ze bedzie chodzil do burdelu i mu to wystarczy. Ja mam nieco wieksze wymagania odnosnie kobiety 🙂

    Zabierz takiemu czlowiekowi wszystko a nie bedzie wiedzial kim jest. Zabierz mu pieniadze a nie bedzie umial sie zachowac, wyjatki potrafia nieco wiecej – naswietlajac Ci bardziej sprawe – jezeli chodzi o kobiety. Wiekszosc z ludzi stojacych wyzej w hierarchi spolecznej jest niesmiala, za bardzo zapracowana i zbyt zadufana w sobie zeby poznac kobiety takimi jakimi sa na prawde i czerpac z tego radosc.

    Najwazniejsza sprawa. Nie pisze tutaj o bzykaniu lasek, bo bzykanie lasek to jedno. A spedzanie z nimi wspolnych wspanialych chwil, na smianiu sie, rozmawianiu, seksie, pieszczotach, kolacjach, wychodzeniu na gokardy, graniu bilarda, paintbola, skakaniun na bungee czy ze spadochronem to druga sprawa. Ja wole ta druga.

    Co do gowna spolecznego. Przeczytaj moje posty w tym temacie. Gowno spoleczne maja i faceci i kobiety. Przyklad facetow -> pracuj wiecej, wiecej zarabiaj, kiedy bedziesz mial swietny woz, zajebisty dom mozesz mie na prawde piekna kobiete. Gdzie system spoleczny krotki i jasno mowi Ci ” zapieprzaj dla spoleczenstwa, najpierw zrobisz cos dla spoleczenstwa, pozniej dostaniesz przyzwolenie na piekna kobiete ”. Te gowno widac miedzy innymi u Ciebie ;). Odnosnie kobiet -> Kobieta, ktora uzywa zycia, chodzi z roznymi facetami do lozka uwazana jest za dziwke. Podczas gdy facet za bohatera. Zastanow sie co tutaj zaklada system spoleczny 😉

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    facet, powiedz mi co chcesz mi udowodnić.

    TAK, jasne, ZGADZAM SIĘ z Tobą. to że facet ma sławę nie oznacza, że wie jaki powinien być żeby podrywać kobiety. i co w związku z tym?

    gdzie ja napisałem że facet MUSI być sławny i pracować cięzko żeby zdobyć kobietę? 🙂

    sława nie jest odzwierciedleniem pewnej inteligencji? aha
    a nie jest np. odzwierciedleniem tego jak człowiek potrafi robić wokół siebie szum? odzwierciedleniem tego że robi coż lepiej niż inni. odzwierciedleniem tego że chciał czegoż więcej i to osiągnął. odzwierciedleniem tego że wie jakie rozmowy i w jaki sposób z kim prowadzić. to nie jest inteligencja socjalna?

    ok, zapędziłem się z tym dobrym domem. ale musisz przyznać że ludzie którzy są wysoko w hierarchii społecznej od kogoż musieli p****ąć pewne wzorce zachowania ;).

    a skąd wiesz jaka jest większożć ludzi stojących wyżej w hierarchii społecznej? 😉

    ok, Ty wolisz drugą opcję :).. ale my nie piszemy o Twojej opcji tylko o tym co jest atrakcyjne dla kobiet. jedno z drugim ma niewiele wspólnego.

    pytanie za 100pkt: Ty nie masz g***** społecznego? 😉

    a to o czym piszesz to co to jest?

    chłopie, tak, wiem o czym piszesz. skup się teraz: wiem. i mogę to albo olewać albo wykorzystywać, jak mi łatwiej, tak?

    a kobieta jak ma na tyle duże „jaja” żeby olewać system społeczny w tej kwestii o której napisałeż – to niech olewa. jednak zasady społeczne są nieubłagane i jak tych jaj nie ma, to lepiej niech siedzi cicho.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Syndrom matki i dziwki"

Przewiń na górę