• Autor
    Odp.
  • Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    facet, powiedz mi co chcesz mi udowodnić.

    Nic. Tobie nie mam czego, a sobie nie musze.


    gdzie ja napisałem że facet MUSI być sławny i pracować cięzko żeby zdobyć kobietę?

    Czytaj ze zrozumieniem bo ja tez tego nie napisalem.

    sława nie jest odzwierciedleniem pewnej inteligencji? aha
    a nie jest np. odzwierciedleniem tego jak człowiek potrafi robić wokół siebie szum? odzwierciedleniem tego że robi coż lepiej niż inni. odzwierciedleniem tego że chciał czegoż więcej i to osiągnął. odzwierciedleniem tego że wie jakie rozmowy i w jaki sposób z kim prowadzić. to nie jest inteligencja socjalna?

    Bzdury wypisujesz po raz kolejny.

    Przyklad pierwszy z brzegu. Jestes synem milionera w Polsce. Ojciec wprowadza Cie do interesuj, jestes tepy jak but ale chodzisz na wybiegi, na wazne imprezy – Playboy, pokazy mody i inne duperele. Co ma inteligencja do tego ze jestes slawny ? Gowno. Zastanow sie nad tym. Moge byc slawny zwracajac na siebie uwage, np. poprzez umiejetnosci, ktore posiadam a moge byc totalnie glupi, czyz nie ? 🙂

    ale musisz przyznać że ludzie którzy są wysoko w hierarchii społecznej od kogoż musieli p****ąć pewne wzorce zachowania .

    Jasne. Pewne. Jakies. Bylejakie. Czasami trafne. Masz bledne rozumowanie jezeli chodzi o ludzi postawionych wysoko. Dla Ciebie to wyglada tak -> dobrze urodzony, dobrze wychowany, dobry dom-> wysokie stanowisko, wysoko w hierarchi spolecznej, wysoka inteligencja socjalna -> zajebiscie duzo dup. Nic bardziej mylnego.

    ok, Ty wolisz drugą opcję .. ale my nie piszemy o Twojej opcji tylko o tym co jest atrakcyjne dla kobiet. jedno z drugim ma niewiele wspólnego.

    Pisze tutaj glownie o sprawach dotyczacych kobiet. Jedno z drugim ma monostwo wspolnego. Zapytaj kobiet chociazby tutaj. Czy wybralyby kolesia, ktory sie tylko z nimi b****. Czy tego drugiego, ktory daje im zajebisty seks, emocje, odczucia, usmiech i radosc z zycia. Moze wtedy zrozumiesz 🙂

    pytanie za 100pkt: Ty nie masz g***** społecznego?

    Mialem. Pozbylem sie jakis czas temu, m.in po to zeby byc na prawde szczesliwym i uszczesliwiac kobiety. I jedno i drugie wychodzi mi zajebiscie 😉

    a kobieta jak ma na tyle duże „jaja” żeby olewać system społeczny w tej kwestii o której napisałeż – to niech olewa. jednak zasady społeczne są nieubłagane i jak tych jaj nie ma, to lepiej niech siedzi cicho.

    Na to bym u nich nie liczyl. Raz ze kobiety, ktore postawia sie systemowi spolecznemu sa pietnowane. Ale zanim postawilyby sie niemu, musialyby zdawac sobie z tego sprawe. Niektore zdaja sobie z tego sprawe, wiekszosc jednak zdecydowanie nie.

    Widze ze na prawde malo wiesz w tej kwestii, niezbyt rozumiesz co tutaj pisze i jakimi prawami sie to wszystko rzadzi.

    Co do wiekszosci ludzi slawnych i tego skad pochodza. Tak, czytalem, interesowalem sie tym kiedys wiec smialo moge pisac tak jak pisze 🙂 Tobie radze doczytac, pozniej wypowiadac sie w tej kwestii.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Czytaj ze zrozumieniem bo ja tez tego nie napisalem.

    a ja myżlę że napisałeż, tyle że nie wprost 😉

    Przyklad pierwszy z brzegu. Jestes synem milionera w Polsce. Ojciec wprowadza Cie do interesuj, jestes tepy jak but ale chodzisz na wybiegi, na wazne imprezy – Playboy, pokazy mody i inne duperele. Co ma inteligencja do tego ze jestes slawny ? Gowno.

    ok, a co to jest inteligencja SOCJALNA? mam wrażenie, że nie rozumiesz co to znaczy, lub rozumiemy to inaczej.
    wykluczając pewne wyjątki w których rzeczywiżcie tatuż wprowadza tępego synka na „salony” – człowiek musi wiedzieć jak utrzymać się na topie, zachować się i m.in. to jest inteligencja socjalna. i tego jest więcej ;). więc nie mów mi, że inteligencja socjalna ma g***** do tego, że ktoż jest sławny ;). bo tak po prostu nie jest, wykluczając przypadek o którym napisałeż :).

    Moge byc slawny zwracajac na siebie uwage

    to jest element który zawiera się w inteligencji socjalnej! :):)

    Zapytaj kobiet chociazby tutaj. Czy wybralyby kolesia, ktory sie tylko z nimi b****. Czy tego drugiego, ktory daje im zajebisty seks, emocje, odczucia, usmiech i radosc z zycia. Moze wtedy zrozumiesz

    facet.
    w tym temacie rozmawiamy o atrakcyjnożci, a więc również o tym co jest „potrzebne” do bzyknięcia kobiety i to wyłącznie bzyknięcia, niekoniecznie związku trwającego długo. musisz to zaakceptować :).
    nie neguję tego o czym napisałeż, zgadzam się z tym. ale nadal nie wiem co chcesz udowodnić? 🙂

    Mialem. Pozbylem sie jakis czas temu, m.in po to zeby byc na prawde szczesliwym i uszczesliwiac kobiety.

    więc: niespodzianka! uszczężliwiasz kobiety m.in. korzystając z g***** społecznego które jest w ich głowach, lub sprytnie je omijasz 🙂 a sam żyjesz w „gównie”, tyle że innym i na innych zasadach. nie rozumiesz? 🙂

    Widze ze na prawde malo wiesz w tej kwestii, niezbyt rozumiesz co tutaj pisze i jakimi prawami sie to wszystko rzadzi.

    a ja myżlę, że chcesz być bardzo mądry i nie zauważasz tego, że się z Tobą zgadzam. :):)

    ale: to co napisałem powyżej – to że Ty pozbyłeż się g***** społecznego nie oznacza, że to g***** przestało istnieć i mieć wpływ na kobiety.

    nie wszystkie zasady którymi kieruje się społeczeństwo są złe – niektóre są dobre, a niektóre neutralne. niektóre działają na Twoją korzyżć gdy zaczynasz robić coż niespotykanego, w innych kontekstach na Twoją niekorzyżć. TO NADAL ISTNIEJE.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    I tutaj juz mnie pocieszyles bo od :

    ale: to co napisałem powyżej – to że Ty pozbyłeż się g***** społecznego nie oznacza, że to g***** przestało istnieć i mieć wpływ na kobiety.

    ladnie zaczynasz pisac 🙂

    Co do inteligencji, nie robie z tego podzialu. Dla mnie inteligencja to inteligencja. Wiele durni jest slawnych a maja malo wspolnego z inteligencja jakakolwiek 🙂

    Co do bzykniecia kobiety. Jezeli chodzi Ci o samo bzykniecie. Dam sobie reke uciac, ze aktorzy, saloniarze itp amanci z ” wyzszej hierarchi ” i o ” wyzszym statusie spolecznym ” bzykaja mniej niz przecietnie wygladajacy facet, potrafiacy sie zajebsicie bawic, towarzyski, zabawny i rozumiejacy sposob rozumowania kobiet i to czego one pragna. Wbrew pozorom slawni faceci nie sa takimi ruchaczami jak Ci sie wydaje 🙂

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    I tutaj juz mnie pocieszyles

    😆 padłem..
    czujesz się pocieszony? 🙂

    Co do inteligencji, nie robie z tego podzialu. Dla mnie inteligencja to inteligencja. Wiele durni jest slawnych a maja malo wspolnego z inteligencja jakakolwiek

    a dla mnie inteligencja socjalna to inteligencja socjalna, a inteligencja rozumiana jako np. oczytanie to zupełnie coż innego. stąd chyba się nie zrozumieliżmy.

    Jezeli chodzi Ci o samo bzykniecie.

    nie mi chodzi, żeby nie było że mhmm jest taki zły, tylko w tym temacie chodzi o atrakcyjnożć, czyli coż co prowadzi do jak to okreżliłeż 'bzyknięcia’. hehehe 😉 [/quote]

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Czuje sie pocieszony bo wczesniej mnie zasmucilem tym co pisales no ale sie poprawiles 🙂

    Moglbym znowu wchodzic w szczegoly i dzielic np. atrakcyjnosc na seksualna i nieseksualna 🙂 Wiec tutaj temat rzeka … 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Syndrom matki i dziwki"

Przewiń na górę