Szmpon + odżywka do włosów! Jakie?

  • Autor
    Odp.
  • adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Trafiłam ostatnio na moje zdjęcia sprzed jakiegoż roku i nie mogłam uwierzyć. Miałam tak lżniące, zdrowe i piękne włosy, że ahhh… 😉 A teraz…hmm- nazwijmy to, że są zupełnie inne 😉 Dodam, że raczej nie niszczę wlosów, nie farbuję, fakt, że ostatnio przez szybki tryb życia często je suszę… Polećcie mi jakiż fajny szampon i odżywkę odbudowującą/regenerującą/nawilżającą/potrafiącą zdziałać cuda 🙂 A może jakież domowe sposoby?

    ps. moje wlosy są dziwne – bardzo szybko uodparniają się na działanie

    ściskam :*

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja zauważyła że po fructis[odzywka i szampon] są lżniące i miękkie włosy. A jesli chodzi o odżywki to najlepiejn żeby to było z jednej firmy no i regularnie stosowane a nie raz na miesiąc

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Timotei sa bardzo fajne 🙂
    Odzywki splukuje sie po minucie 🙂 Zwlaszcza odzywka z bawelna jest bardzo fajna, wlosy sa po niej puszyste i mieciutkie =)

    slodziutka21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Nivea.

    kinia25
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    JA też polecam Nivea albo jakąż odżywkę z apeki ne dobrze działają.
    Polecam:
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    Asiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja wam polecam szampon i odżywkę Silk Therapy Farouka a dodatkowo jedwab do włosów Biosilk który jest rewelacyjny i jest bardzo wydajny bo używa się tylko kropelki 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wam polecam szampon i odżywkę Silk Therapy Farouka a dodatkowo jedwab do włosów Biosilk który jest rewelacyjny i jest bardzo wydajny bo używa się tylko kropelki 🙂

    Uwielbiam tę odżywkę 😛 😛

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja miałam matowe włosy po prostownicy i suszarce….Prostownicy uzywam rzadziej, ale moge Ci polecic szampon, ktory mi bardzo poprawil stan wlosow, to szampon z proteinami jedwabiu Zepter z serii Swiss Nature. Chyba przez ten jedwab włosy odzyskały połysk, kosztuje ok 30 zł

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    wg mnie najlepszy jest herbal essences. zarowno szampon jak i odzywka, a raz na jakis czas maska do wlosów. włosy żlicznie pachną potem przez dlugi czas.
    polecam tez jedwab do wlosow CHI którego mozna uzywac zarowno na mokre jak i na suche wlosy. dobry przed zastosowaniem prostownicy lub suszarki bo zabezpiecza przed wysoka temperatura. a do tego jest calkiem wydajny

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    mi odrzywki nie slurz, tluszcza sie szybciej wlosy. urzywam roznych szamponow na zmiane to daje dorby efekt

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Powtórze się poraz kolejny w tym dziale 😉 Babyliss Pro 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja uzywam szamponu o odzywki GLISS KUR,jak dla mnie rewelacja,ale kazdy ma inny rodzaj wlosow,wiec w tej kwestii ciezko doradzic.

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    odzywki najlepiej nakladac od polowy dlugosci, albo na same konce. zwlaszcza jesli sa przesuszone i zniszczone.

    BLANKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    na moje włosy pomogla maska z Avonu… taka niebieska odbudowujaca.

    i zgadzam sie z przedmowczynia ze najlepiej maski i odzywki nakladac od polowy glowy a nie przy skorze bo wtedy sie szybciej przetluszczaja.

    mcstg
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja stosuje jedynie kosmetyki profesjonalne, tylko one potrafią zdziałać cuda. marka Farouk posiada niesamowite kosmetyki, jeżeli szukacie czegoż co w pełni was zadowololi to moge zagwarantować że nie ma nic lepszego niż kosmetyki do włosów tej firmy. Mają cudowny jedwab do włosów a poza tym cała linia opiera sie na czystym jedwabiu. Ja zaopatruje sie na kalamis.pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szmpon + odżywka do włosów! Jakie?"

Przewiń na górę