Temat stary jak żwiat – pomóżcie, proszę

  • Autor
    Odp.
  • Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Witam,

    temat dotyczy opóźnienia mojego okresu.

    Okres mam nieregularny, zdarza się, że co 30 dni, ale co 35, 40 też często.

    Kupiłam już jakiż czas temu plastry żeby w końcu zacząć je stosować, ale nie mogę dostać tego okresu. Dodam ( i w tym miejscu narażam się na dziesiątki spamów o nieodpowiedzialnożci), że dotychczasowa antykoncepcja to raz gumki, raz przerywany.

    Ostatnio miałam 1 lipca, teraz mamy 10 sierpnia i ja nadal nic.
    4 sierpnia przestraszona zrobiłam test ciążowy – wynik negatywny. Dzisiaj nad ranem (całą noc się przebudzałam, bo emocje przerażenia sięgały już zenitu) znów test negatywny.

    Podobno stres także wpływa na przesunięcie okresu. Ja w połowie lipca spowodowałam wypadek samochodowy, który faktycznie mojej nerwicy dał się we znaki. Może to jest powodem?

    Dni płodne są rzekomo w połowie cyklu, ale jeżli mój jest tak nieregularny to kiedy?
    Czy podczas dni niepłodnych jest też szansa zajżcia w ciążę?
    Od tygodnia nie uprawiam seksu w ogóle, kiedy powinnam zrobić test aby móc wykluczyć że po seksie z przed tygodnia również nie zaszłam w ciążę?

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem najlepszą opcją byłoby udać się do ginekologa aby on doradził zamiast szukać pomocy na forum,nikt nie zrobi tego lepiej niż lekarz. Powinien przepisać Ci także tabletki które unormują Twój cykl.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Temat stary jak żwiat – pomóżcie, proszę"

Przewiń na górę