Tulipany do bukietu panny młodej

  • Autor
    Odp.
  • przykurz0na
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Hej,
    biorę żlub w maju i zastanawiam się nad bukietem włażnie z tulipanów. Byłam w kilku kwiaciarniach i zdania pracujących tam osób są bardzo podzielone- jedne mówią, że tulipany na pewno się rozwiną w czasie żlubu i będą paskudnie się prezentować, inne znów mówią, że sprowadzają specjalne odmiany które dają sobie radę przy wyższych temperaturach.

    I tutaj moje pytanie: może któraż z Was miała taką wiązankę i może się podzielić dożwiadczeniami? Czy tulipany się za bardzo nie rozwijają?

    Będę wdzięczna za pomoc 🙂 🙂

    Sputnik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja mam urodziny w maju i co roku od kogoż dostaję tulipany i/lub konwalie. Z moich obserwacji wynika, że tulipany kiepsko wyglądają na drugi-trzeci dzień. Mocno się rozwijają i przechylają główki, choć chyba raz dostałam tulipany, które stały dłużej. Jak Ci bardzo zależy na tulipanach w bukiecie to moze rzeczywiżcie poproż o jakąż „specjalna” odmianę.

    przykurz0na
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Chyba będę musiała tak zrobić 🙂 Dzięki za pomoc 🙂

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Uważam, że tulipany to ciekawa propozycja na bukiet Panny Młodej 🙂 myżlę, że będą dobrze wyglądać 🙂

    weronika560
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Tylko tulipany szybko opadają nie wiem czy to jest dobry pomysł

    darczys
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Tulipay opadną zanim wejdziesz do Kożcioła.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tulipany do bukietu panny młodej"

Przewiń na górę