• Autor
    Odp.
  • JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    to czasem nie są takie specjalne garnki do kuchni indukcyjnych?? bo takie chyba dożć drogie są.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    A czy na garnkach do kuchni indukcyjnych mozna gotować na kuchniach gazowych? Czy jak juz są dedykowane to umarł w butach i nic z nimi nie zrobimy?

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    ja sobie na ebay kupilakm ostatnio super woka. genialne narzedzie w kuchnbi, po prosu robi sie nim rzecyz niesamowite. goscie dawali znizke (z niemiec) na przesylke), wiec sie skusilam 😀

    Milena_w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    nie umarl w butach, ani po zjedzeniu obiadu przygotowanego na zwyklej kuchni;)

    mozna na takiej i takiej. Nic nie wybuchnie, zepsuc tez sie nie zepsuje:)

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    hm, a mi się wydawało że jak do indukcyjnych to do indukcyjnych.

    Milena_w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    przyznam sie, ze ja tez tak myslalam;) ale zasiegnelam fachowej porady i nie mam juz watpliwosci…JoJo a Ty zastanawiasz sie czy nabyc takie garnki?

    highhill
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    strasznie różnych – tefal i ikea… ale marzą mi się jakież dobre, może nie od razu philipiak, ale coż pożrodku drogi… w sumie to nie znam takiej firmy. płaci się, albo fortunę albo kupuje żrednie garnki… nie sądzicie, że tak jest???

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    nie umarl w butach, ani po zjedzeniu obiadu przygotowanego na zwyklej kuchni;)

    mozna na takiej i takiej. Nic nie wybuchnie, zepsuc tez sie nie zepsuje:)

    To prawda , w garnkach indukcyjnych mozna gotowac i na normalnej kuchence i na indukcyjnej.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    A jeżli mowa o kuchni indukcyjnej – czy któraż z Was może polecić sprawdzone garnki do indukcji??

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja na razie gotóje w zwykłych garnkach,ale jakm tylko bedzie mnie stac to zakupie sobie garnki tefala.uważam że są dobre i trwałe.

    Inez
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja gotuje tylko w rzymskich. od kiedy je kupilam nie moge przekonac sie do niczego innego. wstawiam jeden wiekszy gar do piekarnika z jedzonkiem dla mnie i meza, w drugim malutkim dla corci 🙂
    tylko nie dajcie sie skusic polskiemu producentowi, garnek peka po kilku uzyciach

    pozdrawiam

    Ekspert Tanieje.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dobre garnki ma też Berghoff i Steinbach.

    Inez
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    to mi wygląda na reklamę….no racja super garnki skoro wymagają takich tanich chwytów reklamowych….

    Ekspert Tanieje.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A gdzie ta reklama się znajduje? Nie zajmuję się sprzedażą takich garnków, wiem z dożwiadczenia, że są dobre…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " W jakich garnkach gotujecie?"

Przewiń na górę