• Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Nie wiem, czy kazda z Was slyszala juz o takiej dolegliwosci, moze niektore z Was to maja. Ja niestety tak. Jeden sutek jest wporządku, za to drugi ( podczas twardienia) robi sie wklęsły. Moge go na chwile „Wyciągnąc” ale i tak nie do konca ,tylko delikatnie. Nie wiem, czy ja to bede miala juz cale zycie, czy moge cos z tym zrobic. Martwi mnie to. Mam małe, ladne piersi, latem chcialabym c hodzic bez stanika 🙂 ale pomyslcie jak glupio to wyglada gdy na bluzce odznacza się tylko jeden sutek. Ok-to jeszcze nie jest najwiekszyp roblem. Czuje sie po prostu NIEATRAKCYJNIE przy moim lubym.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    miałaż tak od dawna czy teraz to się zrobiło?

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    hmm nwet nie pamietam. Mysle ze mam to ze 2 lata juz na pewno.. No po prostu podczas wyksztalcania piersi ( mam 17 lat wiec jeszcze do konca mi do tej pory nie urosly hehe;) to mi się zaczęło. No i jakos tak..

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jeżli chcesz cos z tym zrobić to musisz się udać do ginekologa
    powinien wysłać cię na mamografię [choć wątpie zebyż była chora], czesto się to zdarza i nie jest to oznaką choroby
    wiem że są jakież nakładki które sie nakłada i mają one na celu wyciągnięcie sutka, ale nie wiem czy nie jestes za młoda to jedynie lekarz może okreslić

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    no wlasnie slyszalam co nieco o tych nakładkach, ale podobno sa one cholernie drogie!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wlasnie idz do ginekologa i on ci powie.. a jak nie w googlach poszukaj 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    na własną rękę nic nie powinnaż stosować bez konsultacj lekarskiej… a co do ceny to może są na to jakież zniżki gdyż jest to defekt uniemozliwiajacy karmienie piersią

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Eta: radzisz wlasnie 17letniej dzi ewczynie, nie myżlącej jeszcze o macierzyństwie 😀
    hehe no macie racje poszukam w googlach

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Serio, wolalabym miec wklesly sutek niz jedna piers mniejsza o dwa rozmiary :/ to dopiero wyglada słabo, o ile w biustonoszu wyglada ok, tak bez czar pryska :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wklęsłe sutki"

Przewiń na górę