Wszystko na temat Therm Line II …

  • Autor
    Odp.
  • husky27
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Witam wszystkich 馃檪 Przyznam si臋, 偶e pr贸buje zrzuci膰 ostatnio kilka kilogram贸w ale bez skutecznie 馃槙 Chyba brak mi motywacji a przede wszystkim silnej woli. Kiedy偶 uda艂o mi si臋 zrzuci膰 7kg ale szubko tyle samo przyty艂am … Postanowi艂am kupi膰 jaki偶 specyfik kt贸ry mi w tym pomo偶e. Zdecydowa艂am si臋 na Therm Line II. Stosowa艂 kto偶 z was mo偶e ten 偶rodek? Piszcie co wiecie na ten temat oraz co o tym my偶licie? Warto? Z g贸ry dzi臋kuje 馃檪

    krlnk
    Member
    • Temat贸w: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ja stosowa艂am 馃檪 i rezultaty… takie same jak wtedy gdy tego nie bra艂am i jak wtedy gdy to przesta艂am bra膰 馃檪 og贸lnie my偶le ze DAJ膭 NIC ;P

    zacznij od pracy nad sob膮 i zmiana swoich nawykow zywnieniowych a nie od wybierania wspomagacza 馃槈
    pozdrawiam 馃檪

    Twoja_Figura
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 84
    • Sta艂y bywalec

    Therm Line II firmy Olimp jest jednym z najs艂abszych „termogenik贸w” na polskim rynku, te偶 mamy go w ofercie bo wiele kobiet chce jedynie lekko dzia艂aj膮ce suplementy, ale tak na prawd臋 jest najmniej skuteczny. Ja osobi偶cie go kobietom nie polecam, chyba, 偶e my偶l膮 o delikatnym przyspieszeniu spalania t艂uszczu:)

    husky27
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    A jakie polecasz? S艂ysza艂am 偶e BIO cla jest ca艂kiem niez艂e i cralinol te偶

    zuza_130
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    A jakie polecasz? S艂ysza艂am 偶e BIO cla jest ca艂kiem niez艂e i cralinol te偶

    o clarinolu opinie sa r贸偶ne, z tym BIO cla podobno troszk臋 lepiej.

    Twoja_Figura
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 84
    • Sta艂y bywalec

    Ja proponuj臋 na dobry pocz膮tek zapoznanie si臋 z tematem CLA . Wiele kobiet s艂ysza艂o t臋 nazw臋 ale tak do ko艅ca nie wiadomo co to w艂a偶ciwie jest:) Zatem zapraszam na [usuni臋to_link] tam znajdziecie te偶 inne warte poznania tematy. Napisa艂am wcze偶niej, 偶e nie polecam thermo line bo po prostu jest ma艂o skuteczny, zatem pisz臋 jak jest:) Je偶li mam co偶 poleci膰 konkretnego to potrzebuj臋 kilka informacji tzn. jak wygl膮da Twoja dieta, czy trenujesz a je偶li tak to jak wygl膮da trening itd. Zatem napisz je偶li masz ochot臋:)
    [usuni臋to_link][usuni臋to_link]
    lub wejd藕 na stron臋 [usuni臋to_link] a tam amsz numery gadu-gadu:)

    Pozdrawiam

    husky27
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    No wi臋c tak, od偶ywiam si臋 do偶膰 zdrowo, nie jem ju偶 po godzinie 16 oraz nie spo偶ywam mi臋sa. Du偶y problem dla mnie to w臋glowodany, jem zbyt du偶膮 ilo偶膰, za to nie mam ogromnych problem贸w ze s艂odyczami, potrafi臋 sie opanowa膰 :)A je偶li chodzi o sport, jestem 偶rednio aktywna. Przynajmniej raz dziennie przez godzin臋 膰wicz臋 na rowerku stacjonarnym, do tego uwielbiam rolki, w weekend rower lub bieganie. Tak mniej wi臋cej wygl膮da m贸j spos贸b 偶ycia:P

    Twoja_Figura
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 84
    • Sta艂y bywalec

    Zatem jeste偶 osob膮 aktywn膮 i sport Ci cz臋sto towarzyszy:). Tylko pami臋taj, aby ta jazda na rowerze by艂a utrzymana w odpowiednim tempie, bo tylko w贸wczas nasz trening jest skuteczny i spalamy tkank臋 t艂uszczow膮. Mi臋sa nie jadasz bo jeste偶 wegetariank膮 czy nie lubisz? Mi臋so te偶 jest wa偶ne w diecie zw艂aszcza zawieraj膮ce du偶o bia艂ka np. pier偶 z kurczaka. A w臋glowodan贸w powinno by膰 jak najmniej dlatego warto je zast膮pi膰 posi艂kiem bia艂kowym. Jak masz jeszcze jakie偶 pytania napisz.

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Wszystko na temat Therm Line II …"

Przewi艅 na g贸r臋