zachowanie w pracy pewnych pan!

  • Autor
    Odp.
  • MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Z jednej strony rozumie ta starsza kobiete-nie chce robic sobie wrogow
    Z drugiej jednak strony powinna dawac przyklad i probowac polepszyc stosunki w pracy
    szczerze Ci wspolczuje takiej atmosfery-ale moze warto sprobowac ich bardiej poznac-nie obrazac sie tylko sprobowac zagadac by wzbudzic ich zaufanie?na chamskie zaczepki nie ragowac-pokazac ze sie szanujesz i na pewne rzeczy sie nie zgadasz
    Zycze powodzenia

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    JA też nie chciałabym się mieszać, ale nie pozwoliłabym na chamstwo.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Upomniała młodszą, jak już powiedziałam nie lubię chamstwa.

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Po prostu je olej ❗ Nie odzywaj się do nich, nie reaguj na zaczepiki ❗ A co najważniejsze nie proż sie o zaakceptowanie ❗ Daj spokój i nie zamartwiaj sie tymi chamskimi babkami 😀 Ta starsza niedługo pewnie odejdzie na emertyture a ta młodsza nie będzie miała do kogo buzi otworzyć i po problemie

    arrows
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    no tak – a do tego czasu sissy bedzie miała codziennie źródła frustracji, niezdrowych sytuacji, traumatycznych wydarzeń.
    Łatwo powiedzieć olej to – trudniej to zrobić. Szczególnie przy stałym 8-godzinnym (zakładam) kontakcie z takimi osobami. Szczególnie przy tym, że pewnie czuje się jako jedna przeciwko dwóm. Jest to trudna sytuacja. Ja zastanowiłbym się nad przeprowadzką (do innego pomieszczenia albo nawet do innej pracy). Przecież nie po to człowiek się urodził, żeby cierpieć. Pomyżl – sissy – przede wszystkim o sobie. Musisz wiedzieć, że jesteż wartożciową osobą. Mieć poczucie, że coż Ci się należy od życia. A nie ciągle dawać, ciągle być tą, która ustępuje.
    Albo… rozpocznij cichą wojnę podjazdową. Ale to wymaga opanowania i silnych nerwów. No i niekoniecznie może się dobrze skończyć.
    Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam. Stoję po Twojej stronie.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja mialam podobna sytuacje najpierw bylam ja i taka babka co miala ze 46 lat i najpierw byla ok pozniej sie przenieslismy do innego mieszkania gdzie zamieszkalam ja moj chlopak i ta babka az pewnego dnia przed praca cos szukala w torbie i powiedziala ze jej grzebalam bo ma poprzestawiane rzeczy a ja ze nic jej nie ruszalam i ze nie wchodze do jej pokoju i pozniej rozgadywala wszystkim dziewczynom ze ruszalam jej bielizne i najlepsze jest to ze nigdy przy moim chlopaku nie powiedziala tego az wkoncu sie wkurzylam i po niego zadzwonilam zeby zszedl na dol na klatke to tez jej powiedzial ze jest nienormalna a te dziewczyny stanely po mojej stronie bo tez im jakies glupoty opowiadala i powiedzialy ze jakas psychiczna a jeszcze co bylo dobre to jej corka brala slub i oni sami robili wszystko ale najbardziej sie martwila i caly czas gadala o tym ze jej pieczarek nie zamarynuja jakby to mialo byc na kazde danie lol

    jak ta babka juz pojechala to przyjechala dziewczyna w wieku 20 lat i jak zaczela gadac to wychodzilo na to ze byla juz kazdym od miss do hakera cpala dzien w dzien i bajki tylko wciskala ludziom a raz wymyslilysmy ze rozkruszymy biala witamine c i powiemy ze to dragi oczywiscie uwierzyla wielka znawczyni i powiedziala ze to jest od turasów bo jest slodkie i zeby nam sie pozniej nic nie stalo wtedy to juz poprostu przeszla sama siebie

    jak sie jedzie do pracy gdzies przewaznie za granice to niewiadomo na kogo sie trafi i nie wiadomo z kim sie bedzie mieszkac takie niestety sa uroki ja bym sie nie przejmowala ta dziewczyna rob swoje i nie zwracaj na nia uwagi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zachowanie w pracy pewnych pan!"

Przewiń na górę