Jak zmniejszyć apetyt?

  • Autor
    Odp.
  • april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Każdego dnia postanawiam sobie, że będę mniej jeżć i nie jeżć słodyczy. Mam ostatnio obsesję na punkcie odżywiania, za każdym razem, kiedy wiem, że za dużo zjadłam mam załamkę. Chcę, ale nie potrafię. Jak zadziałać silną wolą i wykonywać swoje postanowienie?

    Przepraszam, jeżeli był już podobny wątek, a ja zakładam nowy.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Musisz byc wytrwala w postanowieniach. No i miec silna wolę. Wiem jak to ciężko bo sama kilka razy podchodzilam do odchudzania. No i kończyło sie na tym, że odchudzałam się między kolacją a żniadaniem 🙂
    Najlepiej miec jakąż odpowiednią motywację, cel bo bez tego ani rusz. No i trzeba miec z czego chudnąc!!!!!
    Nie ma przepisu na to, jak wytrzymac na diecie. Trzeba po prostu chciec. A podobno chrom ogranicza chęc na slodycze

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no z tymi słodyczami to przechlapane ale jesli wytrwasz parę dni bez nich to potem juz tak nie ciagnie…. najgorzej jak czowiek doposci do tego że wcina słodycze codzien, oj to potem jest bardzo ciezko 😕

    april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ciężko u mnie nie jeżć słodkożci, bo prawie zawsze jakież ciasto jest, rogaliki itd. 😛 A najgorsze jest to, że np. powstrzymuję się jako tako cały dzień, ale wieczorem nie wytrzymuję! Na przykład dzisiaj… Wieczorem wchłonęłam więcej niż za całego dnia. A najgorzej jest się głodzić, żeby potem się najeżć. Będę próbowała dalej…

    A tak btw. mój chłopak ostatnio powiedział, że mam obsesję na punkcie odżywiania i że go to już męczy. Zaczęłam strasznie się tym wszystkim interesować (zdrowym żywieniem itp.) i dlatego teraz mnie męczy sumienie jak zjem za dużo. 😕

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja się nie odchudzam, nie ograniczam niczego, mam mały apetyt, pije dozo coli i jestem szczupła, a i nie ćwiczę od stycznia w ogóle. Ale kiedyż miałam wahania wagi i po prostu nie piłam coli i nie jadłam słodyczy.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    nie daj się złamać i bądź wytrwała w postanowieniach…

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    nie daj się złamać i bądź wytrwała w postanowieniach…

    dokładnie 🙂 trzeba po prostu bardzo chciec, miec jakąż motywację(wakacje, studniówka). I jeszcze raz powtarzam, że trzeba miec z czego.
    Ja jak się w końcu na maxa uparłam to schudłam. Mam 172 cm no i ważyłam 69 kg. Figurę mam taką, że nie wyglądałam jak tłużcioch, ale jednak chciałam co nieco zrzucic. No i teraz ważę 62kg 🙂
    Ale marzy mi się tak 58… No i jest problem, bo nie mogę się zmotywowac ponownie 😀 😀

    malenstwo24
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    podobno dobry jest ocet jablkowy

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    To nie kupuj slodyczy! Pomysl ich najgorsze strony! a zamiast ich kup sobie owoce o je jedz. 🙂 Teraz jest jesienna pora niestety,ale mozesz sobie ubrac sie w dres i pobiegac! Cwicz i jeszcze raz cwicz.JEsli masz psa to nawet pies moze z toba biegac to bardzo dobry towarzysz :)) Dbaj o kondycje,wyrzuc slodycze zamien na owoce itd. i bedzie super!! ;* Pozdrawiam i zycze powodzenia!

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Ja, zamiast wyobrażać sobie, jaka będę szczupla, gdy przestanę jeżć słodycze, wyobrażam sobie, jaka będę gruba, jak po nie sięgnę 😀 wiem, że to trochę chorobliwe, no ale działa

    april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Spróbuję. 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja, zamiast wyobrażać sobie, jaka będę szczupla, gdy przestanę jeżć słodycze, wyobrażam sobie, jaka będę gruba, jak po nie sięgnę 😀 wiem, że to trochę chorobliwe, no ale działa

    Też to nieraz stosuje, skutecznożc 100% 😉

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    pij ocet jabłkowy naturalny nie na spirytusie i ochota na slodycze odejdzie id razu przytym o polwe mniej zjesz

    goosiulaa20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja tez mam obsesje, caly tydzien sie odchudzam a weekend to sie obzeram i mam dola;/ chce schudnac waze 62 kg przy 170 cm, ale mam brzydki brzuch kieds waga dochodzila nawet do 68kg teraz utrzymuje te 62 ale chce zeszczuplec jeszcze bardziej najgorsze to jest to ze wstydze sie rozebrac kiedy mnie chlopak glaszce po brzuchu brzydze se siebie , chce byc chuda bo chce sie mu podobac a takto nie moge sie przelamac:((((( kiedy chce mi zdjac bluzke odsuwam sie… uciekam.. nie cierpie siebie… najgorsze jest to ze ostatnio nie mam mtywacji do dalszej pracy nad soba

    goosiulaa20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja ale bo chce sie ukarac i nie jesc

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zmniejszyć apetyt?"

Przewiń na górę