Jaka biżuteria na rocznicę?

Obcasy.pl Forum Biżuteria Jaka biżuteria na rocznicę?

Oceniam ten Temat...
  • Autor
    Treść
  • Wavatar
    Lucy88
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

Fajny.

Wavatar
    Sklep-Jubilerski
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

Teraz można żmiało szukać w sklepach internetowych z racji zbliżających się żwiat oraz promocji jakie nas czekają w tym okresie:) Zapraszam do nas,miła i fachowa obsługa pomoże podczas wyboru biżuterii.

Wavatar
    AdusiaM
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

Mnie urzekła biżuteria od xxxxx Kolekcję możesz zobaczyc sobie na stronie lub na facebooku.Mam juz kilka drobiagów z ich kolekcji i jestem bardzo zadowolona.

Wavatar
    skowronka
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

Niedługo się zbliża nasza rocznica:)

Wavatar
    weronika560
    • Odp.: 12
    • Bywalec

Może jakiż piękny zegarek.

Wavatar
    Fabrik_com_pl
    • Odp.: 43
    • Bywalec

To moim zdaniem nic innego jak tylko kwestia gustu oraz budżetu,jednak dla mężczyzny dobry zegarek na pewno będzie trafionym prezentem,podobnie jak naszyjnik oraz kolczyki dla kobiety.

Wavatar
    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

Czekam na pierścionek od Tiffany’ego. Kurde i coś mu schodzi z tym!

Wavatar
    joanna88
    Participant
    • Odp.: 1
    • Początkujący

Jak możesz trochę więcej wydać na pierścionek to ten polecam ankabizuteria pl/pierscionek-srebrny-z-naturalnym-opalem-17. Dostałam od męża w prezencie na rocznicę i praktycznie się z nim nie rozstaję. Najlepsza próba srebra, pozłacany, z dużym kamieniem. Coś pięknego. Z każdej strony kamień nieco inaczej wygląda. Wrażenie niesamowite, jak widzisz ten pierścionek na żywo

Wavatar
    korta
    Participant
    • Tematów: 25
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

Moim zdaniem takie prezenty są mocno ryzykowne – może nie być kiedykolwiek użyty. Na pewno polecam wam fotoksiążki – jest z tym sporo pracy, ale przynajmniej efekt będzie fajny, to taka prawdziwa pamiątka. A tworzy się to bardzo prosto – przez aplikację Empik Foto. I zakładam, że wam się to sprawdzi.

Wavatar
    Welska44
    Participant
    • Odp.: 1
    • Początkujący

Ja ostatnio zakochałam się w minimalizmie, a kiedyś uwielbiałam bogate zdobienia. Więc w tym momencie bym poleciła np. biżuterię Cluse – delikatne wzory, geometryczne kształty i moje ukochane różowe złoto <3 Często mają swoje punkty w centrach handlowych, ale ja akurat zamawiam z Zegarowni.

Oceniam ten Temat...

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka biżuteria na rocznicę?"