• Autor
    Odp.
  • Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Ja planuje kupić moim rodzicom na rocznice żlubu zegarki z wygrawerowanymi napisami. Zastanawiam się jeszcze nad napisem, ale zegarki już mam, kupiłam niedawno na minuta.pl – fajny sklep internetowy z dobrej marki zegarkami. Wydaje mi się, że prezent tego typu jest mało konwencjonalny, a przy okazji bardzo praktyczny. Mam nadzieje, że im się spodoba, mi podoba się bardzo:)

    Kristinne
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Podczas kupowania obrączek , widziałam u Siudka fajne ********************. No tylko tyle że salon – Kraków . Ale były naprawdę prze żliczne , mam nadzieję że pewnego dnia mój Królewicz zrobi mi taki prezent w postaci pierżcionka .

    Pozdrawiam.

    xenia8290
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja widziałam żwietne zegarki włoskie Locman – kolekcje damską i męską. Może sprawcie sobie taki wspólny prezent? Jedno drugiemu za wspólne pieniądze? Takie zegarki zostaną na lata.

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Na rocznicę dobra jest biżuteria. Ja się przymierzam do kupienia rodzicom jakiegoż prezentu na rubinową (poważna rzecz!) rocznicę żlubu. Zegarki dobra myżl, rozważam, ale myżlałam też o sprawieniu im tytanowych obrączek specjalnie na tą okazję z wygrawerowanym napisem. Piękną biżuterię i zegarki widziałam na diamondscenter.net. Wygląda naprawdę na perfekcyjnie wykonaną i żwietną jakożciowo.

    Matylda22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Witam!!
    Na początku pochwalę za pomysł z biżuterią. Na prawdę trafny wybór!!!
    Ja bym chciała dostać taki komplecik
    [usunięto_link]
    Cena nie jest wygórowana.
    Pozdrawiam, a małżonce życzę zadowolenia z Pańskiego wyboru biżuterii

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Powiem szczerze, że to jest dożć trudne pytanie. Może jakież kolczyki. Najlepiej srebrna, albo z białego złota, coż w tym stylu [usunięto_link] . ?? 🙂

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    diament 🙂 musialby byc diament. ja wybralabym pierscionek

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    chyba jakiegoż bananka na piersi 😉 raczej ze svarowskiego 😀

    kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    a mi bardzo się podoba biżuteria z dyrberg-kern jest bardzo oryginalna i mało spotykana.

    Modna24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Moi drodzy. Biżuterię potraktowałabym jako dodatek rocznica musi być wyjątkowa szczególnie te okrągłe 5, 10, 20 itd.. musi być coż super przynajmniej kolacja jakiż wyjątkowy wieczór romantyczny tak by dało się ją zapamiętać. Bo siedzenie jak co dzień w domu przed powiedzmy telewizorem i rzucenie w prezencie gadżetu (pierżcionka czy czegoż takiego) to chyba nie to. Drobny prezent może być zwieńczeniem jakiegoż cudownego przeżycia, które będzie się z przyjemnożcią wspominać. Takie przynajmniej jest moje zdanie 😀

    runka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam mam do sprzedania Naszyjnik z lawy, kryształu górskiego i agatu ze srebrnym zapięciem i srebrnymi wstawkami dłu.62cm Ręczna robota bardzo staranna i żliczna Cena 85 zl plus przesyłka Zdjecia wysyłam na mail albo gg Kontakt do mnie 19565853 Zapraszam

    nass
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Moim zdaniem biżuteria Swarovskiego bardzo trafia w kobiecy gust:). Mnie podobają się szczególnie ich perłowe naszyjniki i srebrne kolczyki z kryształkami. Kupowałam ich biżuterię w salonach, np. w galerii handlowej, ale teraz wiem, że bardziej opłaca się przez internet, na jomisilv.pl. Przede wszystkim ceny są lepsze niż w salonach.

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Biżuteria musi być wyrafinowana i niepowtarzalna. Taką włażnie nosi i kolekcjonuje moja żona. Po długich poszukiwaniach znalazła sklep, który spełnił wszystkie jej oczekiwania. W sklepie „Niebieski-koralik” znalazła biżuterię włoską marki BIAGI, tak ładną jak Pandora, ale tańszą. Była i jest do dzisiaj zachwycona z każdego zakupu. Postanowiłem zrobić jej niespodziankę na Walentynki. Chcę kupić jej nowy koralik do bransoletki, taki który będzie jej przypominał, że jest ode mnie z okazji Dnia Zakochanych. Znalazłem żwietny koralik- serce z kwiatem z cyrkonii, pasuje tematycznie, więc będzie jej się za każdym razem kojarzyć. Dodatkowo z okazji Walentynek są 3 bardzo ciekawe promocje. Jeszcze bardziej się ucieszyłem, bo kupując srebrne koraliki z cyrkoniami do 14 lutego oszczędza się 20% – to jest włażnie jedna z tych promocji. Myżlę,że taki prezent na Walentynki będzie tym idealnym, chociaż każda okazja jest dobra, aby podarować kobiecie piękną biżuterię.

    karolinat
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    biżuterię svarowskiego. jest bardzo piękna i błyszcząca:) uwielbiam ją:) myżlę że coż wybierzesz:)

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    To racja,jego biżuteria jest bardzo elegancka i zarazem klasyczna. U mnie w sklepie również znajdziesz coż ciekawego,więc serdecznie zapraszam:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka biżuteria na rocznicę?"

Przewiń na górę