• Autor
    Odp.
  • emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    mam electroluxa zmywarkę, bardzo polecam, cicho i szybko myje, a dużo ciekawych programów, w tym specjalny dbający o szkło żeby nie matowiało. Ten comfort lift to super sprawa, odpada schylanie się przy załadunku i rozładunku.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Na jakiej zasadzie ten kosz jest podnoszony? Nie wiem czy będę miała ja czy syn siłę podnieść do góry?

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A jakie macie meble kuchenne? Białe czy raczej idziecie w kolor? Moja stara kuchni już się dawno wysłużyła i szukam pomysłów na wystrój nowej. Może coś w szarościach, jak tutaj: http://blog.mirjan24.pl/jakie-meble-kuchenne-beda-modne-w-2020-roku

    Co myślicie?

    Judi
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Takie meble moga być rzeczywiście fajne. W kuchni należy pamiętać o oszczędności miejsca. Np kupujac sprzęty wielofunkcyjne jak ten piekarnik Adler6020 może oszczędzić nie tylko sporo przestrzeni ale przygotować większość posiłków – poza funkcjami pieczenia czy grillowania, można podgrzewać jedzenie na 2 palnikach zamontowanych u góry. Fajne rozwiazanie wedlug mnie 😀

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Moim zdaniem fajnie prezentują się nowoczesne kuchnie, wykonane na wysoki połysk, ale wiem, że dużo osób uważa, ze są one niepraktyczne ;/

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Specjalnie pojechałam do sklepu zobaczyć to comfort lift. Przyznam, że ten kosz sam po prostu idzie do góry, w ogóle nie trzeba w to włożyć praktycznie żadnej siły.

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Również wybrałam płytki, ale wybrałam model, który imituje panele. A jeśli chodzi o meble to myślę nad nowoczesnym wzorem – [usunięto_link] na wysoki połysk.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Dziewczyny a czy któraś z was ma sprzęt electroluxa w wersji black matt ?

    princesskaroline
    Participant
    • Tematów: 38
    • Odp.: 18
    • Stały bywalec

    Ja polecam pracownię Architetto zaprojektują Ci kuchnię marzeń i do tego bardzo funkcjonalną. Ostatnio robili projekt kuchni mojej cioci i jest rewelacyjny

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    U mnie super sprawdziły się rozwiązania modułowe, sama dobrałam sobie szafki pod wymiar pomieszczenia. Wyszło bardzo funkcjonalnie i ładnie, a do tego za niewielkie pieniądze. Polecam modułowe [usunięto_link] od Mirjan24, tak jak mówię bardzo przemyślane rozwiązania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " remont kuchni"

Przewiń na górę