• Autor
    Odp.
  • ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    JEżłi chodzi o okap to warto też zerknąć na to czy ma filtry antytłuszczowe i dobrze jakby miał sterowanie sensorowe, tylko że taki kominowy np amiki to kosztuje już ok tysiąca

    Korrata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Drewniana podłoga wygląda bosko w kuchnie ! 🙂 Chociaż trzeba o nią bardzo dbać aby się nie zniszczyła. Ale jeżli miała bym do wyboru płytki czy drewno, wybrała bym drewno.

    Może się sprawdzić w mniej eksploatowanych domach, szczególnie, jeżli zrobią to specjaliżci.

    kowalska10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    W kuchni najlepiej płytki, niestety tłuszcz, woda źle mogą wpłynąć na drewno czy nasze panele.

    Płytki przetrze się i mamy po czyszczeniu. Cały czas wyglądają też jak nowe i jest z nimi ogólnie mniej problemów. Są bardziej wytrzymalsze.

    Ovelly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Może się sprawdzić w mniej eksploatowanych domach, szczególnie, jeżli zrobią to specjaliżci.

    Zgadzam się. My mamy taki domek i chcemy tam położyć włażnie drewnianą podłogę. A co do specjalistów, to nie wiem, kogo wziąć 🙂

    przykurz0na
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Drewniana podłoga w kuchni? fajny pomysł, jakoż się z nim jeszcze nie spotkałam. Dajcie znać, jak się spisuje bo jestem ciekawa 🙂

    Korrata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Zgadzam się. My mamy taki domek i chcemy tam położyć włażnie drewnianą podłogę. A co do specjalistów, to nie wiem, kogo wziąć 🙂

    No to jeżli szukasz kogoż godnego zaufania, to sprawdź może parkiet studia, o ile z regionu mazowieckiego jesteż. Mają bogatą ofertę i solidnych wykonawców.

    araksol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja mam drewnianą podłogę w kuchni. Podłoga była odnawiana, ale ma 6o lat. Wygląda nadal dobrze. Jest solidna z grubych desek, niebarwiona. Mogę polecić. Nie polecam paneli. Płytki są żliskie i zbyt zimne. No ale co kto lubi.

    lisa_wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Fajne te mebelki powyżej

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Gadżety i dodatki do kuchni to także bardzo ważna kwestia o której nie sposób zapomnieć,więc warto poszukać ich włażnie w sklepach internetowych,podobnie jak stylowej pożcieli do sypialni,tutaj wybór mamy naprawdę szeroki.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Jeżeli mam być szczera to mi podobają się takie nowoczesne kuchnie,może nie jakoż do przesady,natomiast na pewno robią wrażenie i ładnie się prezentują,szczególnie na zasadzie kontrastu białe meble i ciemne płytki lub też odwrotnie.

    Lenusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mi się podobają też takie cegłówki pomalowane na biało, ale w kuchni jest to mało praktyczne rozwiązanie, chyba że znajdę gdzież takie przystosowane do tego 😛
    Oprócz tego też podoba mi się blat stylizowany na drewniany, a ogólnie kuchnia w nowoczesnym stylu. Marzy mi się też wyspa, ale zobaczymy, czy finanse mi na to pozwolą 😛

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Pamiętajmy,że podczas każdego remontu wszystko się brudzi,więc tutaj warto zainwestować w dobre żrodki do czystożci,a tak się składa że u nas znajdziecie ich szeroki wybór:)

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Meble do kuchni to lepiej na wymiar kupić.

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Jeżeli tylko mamy taką okazję i możliwożci to jak najbardziej tak,meble na wymiar są dobrą opcją i mamy pewnożć,że wszystko będzie do siebie idealnie pasować.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Mi bardziej od szkła podobają się panele dekoracyjne jak ma vox.Lubię ciepłe, przytulne wnętrza.Zwłaszcza kuchnia, która jest sercem domu powinna sprzyjać rodzinnym spotkaniom:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " remont kuchni"

Przewiń na górę