zamienniki tuszy do drukarek

  • Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Czy używacie zamienników do swoich drukarek? włażnie skończyły mi się oryginały i czytałam że przy zakupie zamienników możemy sporo zaoszczędzić, czy używacie zamienników. Co polecacie, które sprawdzą sie najlepiej?

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja zawsze oryginalne kupuję.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    no ja włażnie nawet nie rozważam zakupu oryginałów, ponieważ w przypadku mojej drukarki wychodzą za drogo, więc pozostaje mi jedynie zakup dobrych zamienników.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    oryginały niestety ciągle są bardzo drogie, do mojej drukarki zamiennik kosztuje 15 zł około (kupuję Actis, do wydruków domowych są ok), oryginał około 64zł, to spora różnica dla mnie, tym bardziej że dużo drukuję

    natalia33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Tak, oryginalne tusze są drogie. Do mojej starej drukarki HP komplet kosztował jedyne 150 zł 🙄 . Więc ratowałam się regenerowaniem pojemników – koszt 70 zł. Ale stary sprzęt mi wysiadł. Kiedy kupiłam nową drukarkę – to już patrzyłam na to jak drogie są tusze, a sprzedawca jakoż nie polecał zamienników, bo mówił, że niektóre modele drukarek ich nie obsługują.

    makarena00
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    fakt, zamienniki są zdecydowanie tańsze i gdy ktoż dużo drukuje to mu się opłaca, ale z zamiennikami tuszy jest jak z zamiennikami leków-niby wszystko to samo, cena mniejsza, ale zamiennik to nie oryginał. dlatego już wolę odesłać je do skupu, gdzie chociaż mi się po czężci zwróci niż wrzucać do pojemników w tesco.

    maciek0zielinski
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zgadzam się, że oryginalne tusze są bardzo drogie. Ale można sobie to zrekompensować oddając stare zużyte tonery do Adaso, bo oni płacą za nie.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    zawsze to jakiż sposób na czężciowe zwrócenie sobie kosztów, ja póki co korzystam z zamienników activjeta bo moim zdaniem mają dobrą jakożć wydruku taką jak oryginały, a wy z jakich zamienników korzystacie?

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Ja korzystam z Actisów, dla mnie mają dobry stosunek jakożć, cena. Do mojej drukarki kosztują 15 zł/szt co w porównaniu z oryginałem około 65 zł robi niezłe wrażenie.

    Rosanto_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Oprócz Epsona polecam również urządzenia Brothera ponieważ nie maja one problemów z zamiennikami tuszy,są solidne,wytrzymałe i mało awaryjne. Cenowo też do 300zł można już znaleźć bardzo fajny model.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Ja mam brothera i nie zamieniłabym na inny, z zamiennikami do większożci modeli nie ma problemu (dosyć szybko pojawiają się zamienniki actis, active jet, nawet po 1-2 m-cach od wypuszczenia nowego modelu)

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Włażnie ja używam activa jetów i to chyba najlepsze na jakie do tej pory trafiłam, kolory są bardzo głębokie, dokładne. Dobrze się grafikę na nich drukuje.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Mnie ostatnio w sklepie namówili na zakup zamienników i nigdy więcej. Kolorowy jest zepsuty i drukuje tylko na fioletowo, a czarny zasechł po tygodniu 🙁
    W sumie wyszło mi drożej bo i tak musiałam kupić oryginalne wkłady 🙁 .

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    A pamiętasz może jakiej firmy zamiennik kupiłaż? Bo nie każdy zamiennik będzie dobry niestety…

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ineska no niestety nie pamiętam… aktive coś tam chyba. Teraz używam tylko oryginalne i wszystko dobrze mi drukuje 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zamienniki tuszy do drukarek"

Przewiń na górę