jestem samotna,nie mam zkim pogadac

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    moj chlopak wyjechal na misje juz pol roku go nie ma i kiedy juz tyle czasu jestesm od siebie coraz bardziej dociera to do mnie ze tylko znim moglam o wszystkim pogadac,on mi pomagadal zrozumiec,wygadac sie no wszystko kiedy chodzilam do szkoly to jeszcze bylo lepiej ale od maja rozstalam sie z kolezankami zreszta i tak mialam ich dosyc bo byly bardzo falszywe,i od maja jestem clagle u jego mamy maj to mi szybko zlecial bo maturka caly czas zajeta bylam wkuwaniem ale teraz to jzu mi sie nic nie chce,nie mam tu zadnej kolezanki a ztesciowa to nie mozna pogadac o wszystkim o tym jak tesknie czy jak sie ciesze ze jzu za 2 tygodnie wraca bo ona zaraz panikuje o ze jeszcze niew rocil aty sie jzu cieszysz,zawsze tak gada cale tygodnie siedze w domu wychodze tylko jak trzeba zakupy zrobic,oczywiscie rozmawiam zjego siostrzenica siostra ale to nie to samo,chce mi sie gadac chodzic wszedzie bo tak to tylko dom no i od czasu dp czasu rower to zalezy czy cieplo jest mam dosc jzu tego siedzenia w domu na okraglo tylko ztesciowa no ile to mozna wytrzymac nawet troche zaczelam sie klocic ztesciowa ale to raczej przezemnie bo ona jest straszna osoba ma 65lat niektore rzeczy robi tak jak nie powina robic to ja jej tlumacze ze tak sie to nie robi a czasami to jzu nie mam sil,czuje ze potrzebna mi przerwa od tego miejsca coraz bardziej odczuwam tesknote za moim kochanym,nie umiem znalesc sobie miejsca, zutesknieniem czekam na powrot mojego kochanego bo przy nim tylko moj swiat jest kolorowy

    Samotna w wielkim miescie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    witaj, z tej strony Agnieszka. Przeczytalam Twoj post i stwierdzilam ze z mila checia odpowiem Jestam w innej sytuacji bo nie mam ukochanego , raczej pare nieudanych starych zwiakow ktore bardzo bola . Ja wlasnie jestem w obcym kraju, w obcym miescie i w obcym otoczeniu Tez jestem wszystkim przytloczona i czuje sie strasznie Raczej z mimi znajomosciami z liceum czy szkow wyzszych mmam dobry kontakt Ale jesli chchesz pogadac to wal do mnie MI tez rozmowa sie przyda i pomoze PAPAP sciskam:)

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no dziekuje agnieszko ucieszylammnie twoja wiadomosc:):):):)teraz jakos zaczelam sobie radzic staram sie wszystko brac na luz bo nie moge sie wkurzac o byle co bo zaraz klotnie beda,teraz wsobote jade do siostty wodwiedziny,ona tez falszywa ale teraz nasze kontakty sie zmienily nie gadam jej wszystkiego jak kiedys):):):)zostalo 11 dni super ale jak dzis skreslalam kolejny dzien to az buzka mi sie cieszyla bo jeszcze niedawno bylo 100dni i jeszcze wiecej i wtedy to sie zastanawialam rany kiedy to bedzie a teraz to az plakac sie chce,najgorsze sa wieczory kiedy klade sie spac to odczuwam ogromnie ze mi mojego kochanego brakuje ale na cale szczescie kupil mi przed wyjazdem misia i wtulam sie wniego jak by wniego i tak zasypiam,jest o wiele latwiej:):):)z czego bardzo sie ciesze:):):)ostatnio zaczelam sie budzic czesciej wnocy i rozmyslam jak to bedzie kiedy go usciskam kiedy go pocaluje i jak kochac sie bedziemy nie daje mi to spac,chociaz lubie sobie pomarzyc bo mnie to rozluznia i sprawia ze czuje sie wspaniale ale te nocne niespanie mnie denerwuje,obawiam sie ze ten ostatni tydzien bedzie najgorszy wtedy to jzu spac nie bede mogla napewno rany,ale jakso bede musiala sobie ajkos poradzic,musze chyba kupic krople walerinowe niby pomagaja:):)zaczelam duzo czytac tez duzo takich romansowych bo chociaz tak zapomianm i niemysle o tym ze wiraq jest,ale jak narazie jest spoko piszemy do siebie duzo i to najbardziej pomaga,

    Samotna w wielkim miescie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    NIo tez musze przyznac ze sie ucieszylam jak zauwazylam Twoja odp na moj list . Widzisz nie ma t ak zle upil Ci misia , masz sie do kogo przytulac ja niestety nie mam . Wlasnie pije drinka z duza iloscia wodeczki bo pojawily sie problemy administracyjne. Grrr,,,, nie dosc ze w pracy nie czuje sie dobrze bo angielski nie jest moja dobra str a na dodatek laseczki w pracy patrza na mnie takim wzrokiem jak by chcialy mnie zjesc . Kurde teraz mnie czeka rozmowa z przystojnym szefem i musze mu wutlauaczyc ze dalam plamu przy Insuranse Namber Grrrr,,,, Wiesz ciesz sie Tym ze ozesz odliczc dni do czegos pieknego(jak spotkanie po tak dlugim czasie Twojego ukochanego) Tez chcila bym miec takie cosik ze odliczam sobie dni do czegos czego niesety nie mam Moje zycie jest udane lecz niestety nei w swerze emocjonalnej, duzo razy dostalam kopa w d*** od facetow i narazie jestem bardzo scepytcznie nastawiona do zamiarow facetow Nawet poszlam do wrozki i gdy bylam u niej 2 raz to jak czytala z kart to powiedziala ze widzi duze zmiany we mnie Ze stalam sie chlodna i nie mysle o facetach Ze Ci co byli kolo mnie juz mnie nie interesuja ;/;/;/ zatsanawiam sie czy kazda znajdzie swojego ksiecia bo ja jakos w to nie wierze MOze dasz mi jakas rade Narazie nie podobam sie sobie Zgrublam tutaj 4 kg tzn od przyjazdu do wielkiej brytni , Fucken i na dodatek nawet nie moge poopalac sie tutaj bo jest ciegle brzydka osoba Boje sie spojzec w lustro. Wiadomo faceci mnie tutaj zauwazjaa Bo kolo babeczek z 200kg wygladam atrakcyjnie Faken alkochol do mnei dochodzi musze sobie zapalic i przestac myslec o problemach ktore ciagle sie pomnazaja ;/;/;/

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    o i znowu sie ucieszylam,:):):):)hi hi:):):)wiesz ja ci powiem ze mam dosyc tego ze jestem tu sama bez niego,w tymbardziej ze nigdy wczesniej nie rozstawalismy sie nie dluzej jak na 2 tyg a tu pol roku. brakuje mi naszych pogadanek rannych gilgotek jego glosu mi brakuje usmiechu chce sie do niego usmiechac robic mu jedzonko i zasypiac wjego ramionach co najgorsze moj kochany sie ciagle o mnie boi bo wie jaka potrafie byc czasami ciamajda do tego z chlopakami wiesz jak to jest alejanie zwracam uwagi mam damianka i go tak kocham ze az uwierzyc niemoge do tej pory ze tak sie przy nim zmienilam:):):)on calkiem zmienil moje zycie, aj tam nie pisze jzu o tym bo czuje ze lzy mi do oczu naplywaja,w maju jak zdawalam mature i kiedy sie okazalo ze zdalam najlepiej z calej szkoly to az sie poryczalam ato bylo polski ustny,poszlam bo mnie damian o to prosil a tak to ja sama nie wierzylam ze wogule zdam:):):)to jak szlam do domu to az usiadlam ze zmeczenia wparku i zaczelam plakac poprostu zrozumialam ze moje zycie sie tak zmienilo ze to az szkoda slow,oj kiedys moze o tym opisze:):):)tylko ze teraz mam nadzieje ze wroci caly i zdrowy bo to jest najwazniejsze.a co porady to mysle ze powinnas uwierzyc w siebie,ja mialam ten sam problem kiedys,ale tez mam kolezanke co tez tak mysli i sie doluje,a wtym rzecz by sie nie poddawac musisz walczyc,to nie znaczy ze masz latac za facetami ale miej swoje triki,a zobaczysz ze pewnego dnia ta milosc do ciebie sama przyjdzie,ja niemusialam dlugo czekac ona sama mnie znalazla:):):):):):)dbaj o siebie i niepozwol by ci pupcia urosla:):):):):)moze powinnas byc bardziej przyjazna,no niewiem co mma ci poradzic gdybym znala wiecej szczegolow to moze wiecej bym ci pomagla,wiec jak zechcesz to napisz jaka jestes to ci pomoge,lubie pomagac ludziom,radzic:):):):)a ja wlasnie czekam na tel od mojego anioleczka kochanego:):):):)hm pewnie nie dlugo zadzwoni,uwielbiam slyszec jego glos,jest taki podniecajacy zwlaszcza wtedy jak ma lekka chrypke:):):)a wlasciwie to jak to sie stalo ze az tam sie znalazlas?wielkiej brytani tak?a jak chcesz to podaj gg pogadamy:):):):):):):):):):)tylko teraz to jestem na necie wtedy kiedy moge bo cos mi sie stalo zklawiatura narazie pozyczylam:):):)gdy damian wyjechal obiecalam sobie ze wezme sie za siebie,rok temu bralam tabletki anty przytylam od tego 6 kg w ciagu miesiaca nadalk sie mecze z brzuszkiem tluszczyk jeszcze jest,cwicze codziennie brzuszki robie po 100 a czasami to nawet i 200 to zalezy od dnia,o wiele lepiej wygladam taka szczuplejsza:):):):)buzia tez mi sie zmienila,damian jak mnie widzina skype to az sie dziwi ze on wyjechal a ja pieknieje,ale ja to dla niego bo chce bymial piekna kobiete, chce zrobic na nim dobre wrazenie chce by byl dumny ze mnie teraz wlsoki zapuszczam mam juz za ramiona to moje najdluzsze wloski bo nigdy wczesniej niezapuszczalam bo mam chore uszko i niemoge zwyklej kitki zrobic:(:(:(:(ostatnio tez zapisalam sie do szkoly na technik hotelarstwa,podoba mi sie to ale jeszcze nieiwem czy powstanie taka klasa bo to zalezy od tgeo czy beda chetni.zastanawialam sie nad opiekunka srodowiskowa ale moj kochnay wybil mi to zglowy.chcialam isc na wisaz ale nie mam kasy narazie na to,ale za rok byc moze,a tak woguel to z kad jestes? co ty tam wogule robisz?i na czym polega twoja praca bo troskzu nierozumiem ok koncze juz papa pozdrawiam

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    oj widzisz nie wszystko napisalam co chcialam:):):):):):)ja tez wsciekla jestem ze brzydka pogoda jest a niby mialo byc pieknie,tylko ze ty tam za granica to az sie dziwie ze brzydka pogoda jest:(:(:(:myslalam ze codziennie od poczatku lipca bede lezec plackiem na sloncu by sie opalic do powrotu mojego kochanego a tu lipa zla jestem,bo i przez to mi sie troche nudzi zawsze to jakies 3 godz na sloncu to jakos mija,za niedlugo wraca a ja nogi blade jak sciana na solarium musze isc bo kupilam ladna biala sukienke i chce wygladac bosko,gore mam opalona ale wlasnie gorzej znogami bu (:(:(na solarium musze isc choc z 3 razy no bo jak to tak.z jednej strony to zaluje ze nie poszlam do ajkies pracy ale zdrugiej to nie poszlam ztego zwgledu ze chce sie najpierw nacieszyc damiankiem zalatwic formalnosci z mieszkaniem i nad morze pojechac,czuje ze na nowo obudzimy w sobie uczucia. no nieiwem jak mam to okreslic chodzi mi o to ze milsic bedzie jeszcze bardziej mocniejsza.ja nigdy nie moglam sie nim nacieszyc zawsze cos do roboty bylo jak nie szkola to i w domu trzba bylo sie uczyc,i jeszcze domek i jakos tak szybko czas mijal ok to ja teraz czekam na twoj odp:):):)

    Samotna w wielkim miescie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    wlasnie wrocilam z biegowNawet nie wiesz jak mi sie samopoczucie porawilo HEHEH caly czas namawialam moja kumpel do biegow ale coz nie wychodzilo Mi a tutaj nagle mi mowi ze chche biegac bo popatrzala na probram o odchudzaniu Boze ja pieknie moje mistaeczkow yglada noca Jescze wbieglysmy pod gore i widzialysmy cale Pembroke z gory, zatoczke i statki ktore w nia wplywaja NIo cud 😛
    Wiesz jakos wydaje mi sie ze nei potrafsz sluchac, prosilam Cie o rade a Ty nawet zdaniem nic nie odwolalas sie do mojego listu.
    A co do Twojego postu To sie ciesz bo mozesz gdzies isc a solarium a u mnie nie ma takiego czegos, i jestem zdana na pogode ktorej tutaj nie ma. Nie dosc ze czlowiek lapie dola, to jescze deszczyk za oknem to podburza;/;/;/ Kurde fajnei sie masz, odliczasz, planujesz, wiesz ze on tez teskni Aj tesnie ale za kims dla kogo jestem tylko znajoma, nikim wiecej i kady dzien ktory sie nie widzimy jest zwyczajnym dniem A dla mnie burza uczuc, i tesknota odbijajaca sie w moim wntetrzu Ale coz moge zrobic;/ Nie jest mi dane chyba byc kochana bo kochac juz kochalam ale bez wzjaemnosci Ty sie ciesz miloscia i nie zwracaj uwagi na niedogodniosci bo ona Tylko usiadamiaja jaki masz skarb w dloni:) Twojego mezczyzne
    POzdrawiam

    Belizariusz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witam Panie.
    Samotna w wielkim mieżcie- spokojnie.Nie generalizuj.To, że ktos Cię kiedyż skrzywdził, nie oznacza, że wszyscy faceci żwiata są źli.Nie poddawaj się i…jeżeli mogę to zasugerować to odstaw ten alkohol na bok włącznie ze żmierdzącymi papierosami.Myżlę, ze tak naprawde Ci one nie służą.
    Dan024- znam miejsce, w którym to kobiety mogą porozmawiać o analogicznych do Twojego problemach.Mam tu na myżli głównie temat swojej drugiej połówki w wojsku.
    Może by Ci to także w czymż pomogło.
    Co prawda miejsce to nie jest jeszcze „umeblowane” gdyż dopiero powstalo, ale zawsze możesz wnieżć cosdo niego.
    Dotyczy też ono żołnierzy zagranicznej armii, jednak sądzę, że w pewnych kwestiach to w ogóle nie ujmuje.

    Pozdrowienia.

    Samotna w wielkim miescie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    nio witam pana,
    fajnie ze ktos wlaczyl sie do naszej rozmowy. HEheh alkocholu nie musze odlozyc gdyz nie ma go przy mnie Czasm drineczek nikogo nie kzywdzi, i lepiej wipic 2 ringi nizz niszczyc sobie zdrowie przez nerwy….. nie mowie ze kazdy faceci to dranie,,, ja niestety mam takie szczescie ze wlasnie na takich trafiam. Mam duzo kumpli ktorzy sa spoko ale ie sa potencjalnymi kandydataki na partnera Oj a mze powiesz co Ty robisz na forummm i co Cie gniebi ze tutaj zagladasz…….

    Belizariusz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nie znam Cię osobiżcie, ani ludzi z którymi się stykasz.Wiem jednak o czymż takim jak wina oraz to, że aby zaistnieć , musi ona mieć swoją przyczyne.Wina zawsze jest obustronna.Mniej, lub bardziej, ale jest.Może warto by było nad tym się zastanowić?
    To tylko czysta sugestia z mojej strony.
    Dlaczego Ci Twoi koledzy, ktorzy własnie są „spoko” nie są według Ciebie potencjalnymi kandydatami na partnera?(nie musisz odpowiadać jawnie na Forum o własnych preferencjach-ani w ogóle).

    Samotna w wielkim miescie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    nie znasz mnie, i niestety nie poznasz MOje zycie nie rozpiescilo mnie, 2 proby gwaltu…. ueirz ze wiez ze zasze wina lezy po 2 str, ale moja winna polega na tym ze za bardzo jestem emocjonalna…… i za szybko sie przyzwyczajam i angazuje….i niestety wieze za bardzo w slowa facetow..

    Belizariusz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Myżle, że Twoja wina polegała w gruncie rzeczy na czymż innym.
    Poza tym życie, to nie jest takie coż, co ma służyć temu by kogokolwiek rozpieszczać.
    Myżle, że to tyle z mojej strony w tym temacie.
    Powodzenia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jestem samotna,nie mam zkim pogadac"

Przewiń na górę