jak się przygotowywałyście do ciązy?

  • Autor
    Odp.
  • emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja wyglądały i ile trwaly wasze przygotowania?

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Jak się z już namyśliliśmy na malucha to poszłam do ginekologa, on mi kazał jakieś 2-3 miesiące pzynajmniej brać mamadha premium, zrobić podstawowe badania, ograniczyć sól i kawę, bo miałam problemy z ciśnienim. Po tym okresie zaczęliśmy się starać i jakoś w 2 cyklu wyszło

    Bognakoko
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja teraz kupiłam tester owulacyjny Afrodyta Smart, do tego jest apka na smartfona i na podstawie badania śliny mam wynik na tel w jakiej fazie cyklu jestem. Ten tester nakłada się na aparat telefonu jest kompatybilny z tą aplikacją. Wynik pojawia się po 5 min. Teraz to może nie jest najlepszy czas na planowanie ciąży, więc póki co będzie służył jako antykoncepcja, a później do starań o dzidziusia

    bettyboop
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    dziewczyny, a wiecie jak to jest z antykoncepcją? czy faktycznie trzeba odczekać około 2 miesiace po odstawieniu zanim zacznie się starania?

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    przede wszystkim badania i uzupełnić wszystkie niedobory 🙂

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja żeby zajść w ciąże musiałam najpierw wyregulować gospodarkę hormonalną. Udało mi się za sprawą Ovarinu. Zawiera kwas foliowy, witaminy, inozytol. Bardz skuteczny produkt

    Doris_Toris
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    u mnie sprawdził się termometr owulacyjny wraz z aplikacją mogłam śledzić owulację w cyklu i planować współżycie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak się przygotowywałyście do ciązy?"

Przewiń na górę