Potęga podżwiadomożci

  • Autor
    Odp.
  • gos_ia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Czy ktoż z was czytał te książkę?

    Czy takie pozytywne myżlenie faktycznie może cos zmienić w naszym życiu? Może poprawić je na lepsze?

    Czy wam się udało w ten sposób pokonać depreche?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…odkąd zaczęłam we wszystkim dostarzegać pozytywy to naprawdę żyje mi się lepiej.Nie ma takiego problemu,który zwaliłby mnie z nóg i jakoż tak wszystko sie układa.Nie płakałam od niepamiętnych czasów,nie miewam dołów,nie siedzę smutna w domu… kurczę jak tak teraz na to patrzę to naprawdę mam dobrze 😀 grunt to kreować pozytywną rzeczywistożć 😀 😀 😀

    tupetjaktaran
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Naprawdę polecam tą książkę. To idealna lektura dla pesymistów…ale nie tylko. Jeżli chodzi o mnie to Murphy dał mi wielkiego kopa. Uwierzyłam, że każdy ma w sobie wielką siłę i wszystko zależy od niego samego. Siła własnych myżli, jest potężna. Zauważyłam u siebie ogromną zmianę na lepsze- żwiat stał się piękniejszy:) Oczywiżcie Onione ma rację – trzeba wciąż trenować.

    Eternal
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm…odkąd zaczęłam we wszystkim dostarzegać pozytywy to naprawdę żyje mi się lepiej.Nie ma takiego problemu,który zwaliłby mnie z nóg i jakoż tak wszystko sie układa.Nie płakałam od niepamiętnych czasów,nie miewam dołów,nie siedzę smutna w domu… kurczę jak tak teraz na to patrzę to naprawdę mam dobrze 😀 grunt to kreować pozytywną rzeczywistożć 😀 😀 😀

    Od czytania Twoich postów robi mi się ciepło i jakoż raźniej na żwiecie. 😀
    Realizuję taktykę podaną przez Ciebie od jakiegoż już czasu i jestem… naprawdę szczężliwy i to widać!!:D Co prawda mam już dziewczynę, ale moje powodzenie u płci przeciwnej MASAKRUJĄCO wzrosło. 😀 Czuje się dowartożciownym człowiekiem. 😀

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    czytałem to. Deprechę może trochę ale w samouzdrawianie siebie nie wierzę – próbowałem tak „usunąć” niewielkie zrogowacenie na lewej kostce nadgarstka i d..a

    Poza tym na deprechę zamiast przestawiania podżwiadomożci o wiele lepsi są ludzie 🙂

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    ja osobiżcie nie czytałam ale moja siostra wraca do tej ksiązki za każdym razem jak ma gorsze dni podobno pomaga, a jesli coż choć jednej osobie pomaga mysle ze jest warte pochwały

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    nie czytałam ale nie musze bo jestem przekonana że pozytywne myżlnie włażnie tak działa, myżląc na tak od razu żwiat staje się piękniejszy i bardziej kolorowy 😉

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    to działa ale na krótką metę 🙂 dobre jest dla introwersyjnych osób, które inspiracje czerpią z własnego wnętrza – moim zdaniem.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    U mnie takie myżlenie działa już rok.Jestem szczężliwym człowiekiem,który pozytywne nastawienie czerpie włażnie z własnego wnętrza.Gdzie jak nie tam można znaleźć siłę napędową? 😉

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Podżwiadomożć jak najbardziej istnieje. nie dostrzegamy jej bo jak sama nazwa wskazuje nie mamy nad tym kontroli…

    kochampssy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jest potęga!

    renia1970
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jest moc!!!!!!!

    Basior
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jeżli ktoż tylko przestawi sobie odpowiedni program w umyżle to mogą dziać się cuda.

    samurajjka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Trzeba sobie samemu w umysle ponastawiać wiele rzecczy i działać:)

    blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mam w domu, nie przeczytalam chyba calej, ale ogolnie mysle ze po prostu ludziom z pozytywnym mysleniem zyje sie lepiej, bo zawsze sa w stanie zobaczyc jakis pozytyw w danej sytuacji i lepiej reaguja na stresujace momenty. Ale uwazam ze samo pozytywne myslenie nic nie zdziala w naszym zyciu- trzeba niestety takze dzialac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Potęga podżwiadomożci"

Przewiń na górę