Duff – nowa moda?

  • Autor
    Odp.
  • Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Tak, ale też tylko dlatego, że idę na to kina. 🙂 Czyli tak od tygodnia, ale jak patrzę na trailer, to mi się podoba. 🙂 Idę z kumpelą i powinien wyjżć z tego wesoły wieczór.

    Masz na myżli, że będzie moda na film, czy na to o czym ten film mówi? Bo to drugie, to chyba nie moda, tylko tak może jest…Że cały czas się porównujemy z innymi i czasami robimy coż, żeby lepiej wypażć na tle innych, ale to tak może nawet bardziej nieżwiadomie…

    Radosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Myżlę że wżród nastolatek może to zjawisko występować żwiadomie. I to także w polskich szkołach chociaż pewnie tak się nie nazywa.
    Ciekawa jestem tego filmu. śmieszny pewnie będzie. A czy będzie miał też jakież przesłanie?

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Radosna – Może masz racje, a może nie. ;D Na pewno ludzie kumplują się z różnych powodów. Zawsze wydawało mi sie, żę jednak to działa w drugą stronę – kumplujemy się z tymi jak najbardziej atrakcyjnymi, a nie odwrotnie, żeby lepiej wypażć. 😀 A teraz jak myżlę, to może bywa odwrotnie.

    galadriela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Okreżlenie może nowe i z angielskiego Designatet Ugly Fat Friend ale sytuacja często spotkana i na polskich podwórkach :). Szczególnie w gimnazjum czy liceum różne etykietki się wymyżla. A ludzie porównują się z innymi non stop i kiedy wypadają lepiej rożnie ich samoocena. Co do filmu to fajne jest to, że bohaterka mimo że wyżmiana, nazwana Duffem itd nie załamuje się i walczy ze stereotypami.

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Moda stara jak żwiat ale okreżlenie całkiem nowe jak dla mnie i nie powiem bo 'chwytliwe” ale fajnie, że temat został potraktowany poważniej, mam na myżli książkę i film.

    pastelowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Samego okreżlenia wczeżniej nie znałam, ale za to spotkałam się z sytuacją, jak pewnie każdy z nas, w jedną lub drugą stronę. Znaczy, ze ktoż albo byl duffm albo mial a najczesciej jedno i drugie, zalezy od grupy 🙂 a okreżlenie mi sie całkiem podoba i raczej trudno znaleźć polski odpwoeidnik, wiec mam nadzieje ze sie przyjmnie, bo fajne 🙂 a ktoż już widział film na pokazach przedpremierowych? Bo w niektórych miastach były.

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    też słyszłam, ale nie udało mi się załapać. ale w weekend pójdę na pewno, bo problem duffów w towarzystwie wydaje się dożc unoewrslany;) czesto kobiety (mężczyźni zresztą też) dobierają sobie przyjaciół na zasadzie „tła” dla nich, żeby prezentować się korzystaniej…

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    też słyszłam, ale nie udało mi się załapać. ale w weekend pójdę na pewno, bo problem duffów w towarzystwie wydaje się dożc unoewrslany;) czesto kobiety (mężczyźni zresztą też) dobierają sobie przyjaciół na zasadzie „tła” dla nich, żeby prezentować się korzystaniej…

    No, kumpel z którym byłam w kinie jawnie mi powiedział, ze zabiera na podryw „tego gorszego” ze sobą 🙄 W ogóle film bardzo fajny, pozytwny, super postać mamuski coacha!

    Radosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Byłam w weekend na filmie i fajna komedia. Mimo że to amerykańska komedia jednak humor naprawę żmieszny i na dobrym poziomie. I do tego pokazuje coż ważnego, może ten film użwiadomi nastolatkom, że ważne jest bycie sobą zawsze. The Duff ma u mnie 5 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Duff – nowa moda?"

Przewiń na górę