Wrocław – klub fitness na Nowym Dworze

  • Autor
    Odp.
  • julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    hej!przeprowadzilam sie niedawno na Nowy Dwór i szukam fajnego klubu fitness. Wiem, ze jest tu Redeco, ale nie akceptuja tam karty Multisport. Czy ktos moze cos wie na temat takich klubow na Nowym Dworze?:)dzieki z gory za wszelkie odpowiedzi:)

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    tak, jeden z podstawowych:)

    tramka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    No nie dziwie się, że karta Multisport jest podstawowym warunkiem. Ja też z niej korzystam, ale w innej czężci Wrocławia, bo na Spiską chodzę. Na Nowym Dworze słyszałam, że dobra jest Gym-Fit, czy jakoż tak, z tyłu XV LO. Ale nie mam pojęcia czy przyjmują tam kartę multisport.

    Ale jak już wchodzą na ten wątek osoby z Wrocławia, to podłączę się, jeżli można i spytam się czy kojarzycie może taki gabinet rehabilitacyjny KRM (Kompleksowa Rehabilitacja Mobilna)? Szukam dobrego gabinetu rehabilitacyjnego, ten mi polecił lekarz, ale szukam jeszcze dodatkowych informacji. Dzięki!

    elizabet
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Na Strzegomskiej w marcu ma się otworzyć nowa siłownia, tylko dla kobiet. FitCurves czy jakoż tak. I z tego co wiem, to akceptują tam karty multisport.

    A co do KRM, to kolega u nich był na rehabilitacji po złamaniu ręki i był jak najbardziej zadowolony, więc możesz do nich uderzać. Najlepiej, jak trafisz do Pana Studzińskiego, włażciciela, ale jak do kogoż innego, to też powinnaż być zadowolona.

    TomekBB
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Korzystałaż ze strony [usunięto_link]? Umożliwia ona szybko znaleźć kluby sportowe w Twojej okolicy na mapie. Większożć klubów fitness ma również zdjęcia i rozpiske zajęć, więc można szybko porównać różne kluby.
    Polecam!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wrocław – klub fitness na Nowym Dworze"

Przewiń na górę