Polecę wam dobrego prawnika

  • Autor
    Odp.
  • cristina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moja starsza siostra rozwiodła się cztery miesiące temu. Sprawa była skomplikowana, bo w grę wchodziła jej 5-letnia córeczka, ciągnęła się parę miesięcy bo były już mężuż siostry chciał jej wszystko zabrać, ale na szczężcie wygrała. . Trafiła na żwietną kancelarię radcowską w Krakowie Sprawa rozwodowa zakończyła się dla niej pomyżlnie, gorzej z jej samopoczuciem.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Sprawa rozwodowa zakończyła się dla niej pomyżlnie, gorzej z jej samopoczuciem.

    no włażnie, tak myżlałem… a co z tą 5-letnią malutką – też pomyżlnie :((

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Sprawa rozwodowa zakończyła się dla niej pomyżlnie, gorzej z jej samopoczuciem.

    no włażnie, tak myżlałem… a co z tą 5-letnią malutką – też pomyżlnie :((

    ?

    aannaajaszak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No widzisz ja rowniez moge polecic kogos ale to na priw..

    lking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja tez z Poznania.

    babinkak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Chyba kazdy zna jakiegos dobrego…

    wesmen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    @justynka2709 wrote:

    to co napiszę nie jest reklamą. Po prostu chce podzielić się z Wami czymż. Polecam Wam prawnika i kancelarię zapytaj mnie o swoje prawo. możecie pisać bezpożrednio na adres zapytajmnieoswojeprawo@gmail ja znalazłam ogłoszenie tej kancelarii na allegro. Porady bardzo tanie w porównaniu z innymi. I bardzo miłe podejżcie do sprawy..życiowe.. Dzięki tej poradzie rozwiązałam swój problem ..alimenty od ojca mojego dziecka

    pozdrawiam
    i to nie żadna reklama!!!!!!!

    Kobieto weź się schowaj z tak beznadziejna reklamą!!!

    Izka3008
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Co do dobrych prawników ja mogę polecić kancelarię JST! Świetni fachowcy, doświadczeni, przyjaźni i służący dobrą radą.

    Wiktoria Baran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Również znam kancelarię JST i mogę spokojnie ją polecić. Mnie wiele razy ratowali, służyli dobrą radą czy pomagali przy pisaniu różnego rodzaju pism. Warto skorzystać z ich pomocy niż męczyć się samemu.

    Klaudia Szmit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Z kancelarii JST kojarzę Pana Tomasza Tomaszczyk. Kiedyś pomagał napisać koleżance pozew. Doświadczony i zaangażowany, cieszy się dobrą opinią.

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    A czy polecacie jakiegoś dobrego prawnika w Szczecinie? Nie mogę znaleźć nikogo dobrego – a raczej nikogo z polecenia.

    Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    A nie lepiej mediator?

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    A dlaczego mediator? Katarzyna345 ????

    Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    lepiej na spokojnie dojsc do porozumienia miedzy soba z pomoca mediatora a nie wyszarpywac sobie przed sądem.. tak ja mysle

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Myśle, że u nas nie ma co ratować… za dużo sie stało. Poza tym ja i Jerzy nie chcemy sie kłócić, chcemy się rozstać za porozumieniem stron. Tylko teraz sprawa domu?? Ani ja, ani on nie chce się wyprowadzić. Więc jak narazie mieszkamy razem, Jerzy śpi w pokoju dla gości a ja zmieniłam naszą sypialnie i śpie tam.  Często jeszcze kawe razem pijemy, jest ok. Ale sprawa domu jest ognista… co ja poznam kogoś i będe brała go do domu z Jerzym? I drinki będziemy pili w trójkę? Troche słabo… albo jak Jerzy jakąś lafirynde przyprowadzi – tego sie boje Kasiu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Polecę wam dobrego prawnika"

Przewiń na górę