Jak zacząć nowe życie po rozwodzie

  • Autor
    Odp.
  • zusz13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Pewnożć siebie dla kobiet po rozwodzie “ trening dla kobiet poszukujących pewnożci siebie oraz motywacji zaczynając nowe życie

    Miejsce szkolenia: Centrum Warszawy
    Termin: 5-6 stycznia 2013
    Czas: 10.00 – 18.00

    Zapraszamy na trening skierowany do kobiet będących po lub w trakcie rozwodu. Przede wszystkim mamy na celu pomóc Ci rozpocząć nowy rozdział życia – często w podobnym żrodowisku, dlatego niezbędne jest byż odkryła i ugruntowała swój potencjał. Musisz dostrzec w sobie siłę, odkryć na nowo motywację w dążeniu do celu, a przede wszystkim nauczyć się radzić sobie z bólem i nieustannym wahaniem.

    Trening pomoże Ci zbudować nowy żwiat, będzie stanowił fundamenty dla Twojej energii. Poznasz wiele strategii komunikacji, dzięki czemu odważnie będziesz budować nowe relacje, nie patrząc wstecz. Istotnym elementem treningu jest także komunikacja i stosunki z dziećmi w trakcie, a także po rozwodzie. Nauczysz się je bronić przed konsekwencjami rozwodu,
    a także często Twoimi własnymi złymi emocjami, które są jego konsekwencją. Będziesz mieć szansę poznać i porozmawiać z ludźmi, którzy w pełni zrozumieją to dlaczego znalazłaż się tu i teraz – na treningu.

    Szkolenie poprowadzi międzynarodowo certyfikowany Coach i Trener “ Cyprian, którego rodzice niedawno się rozwiedli.
    Opis szkolenia: [usunięto_link]
    Rezerwacja: [usunięto_link]

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    jestem anty rozwodom – zwł. gdy są dzieciaki 👿

    ale jak się okaże że jest chamem, żliską seksualną glisdą, bezmózgim jełopem…
    lub na odwrót – sorry – w postaci żeńskiej – też się zdarza 😆

    to rozwód jak najbardziej u mnie nawrócenego katolika też jest jak najbardziej pożądany 🙄

    w takich jednak mniej drastycznych sytuacjach – doradzam pogadać i…
    pooglądać zdjęcia ze szczężliwych dni kiedyżcie się uwielbiali jak cholera
    Figa, czy to zakazane słowo? błagam Cię nie zbanuj mnie za to mgłupstwo 😯

    Cedzia456
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja miałam problemu po rozwodzie. Dzięki namowie przyjaciółki zdecydowałam się na wizyty u [usunięto_link]. Początkowo byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale terapia pomogła. Ważne jest nie myżleć już o nim i skupić się na nowym życiu. Tutaj ważne też jest wsparcie przyjaciół.

    stalowaa56
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    cieżka sprawa…

    lking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Bardzo cięzka…

    Martyna Kowalczyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Bardzo ciężko jest dojżć do siebie po rozwodzie. Wiem jak moja koleżanka płakała i nie mogła się pozbierać. Robiłam co mogłam i brałam ją na babskie wypady i na zakupy. W końcu jej przeszło, ale długo ją trzymało. Pewnie dlatego, że dzięki agencji MB detektywi odkryła, że mąż ma od dawna inną kobietę na boku.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Czasem trudno się z nim pogodzić, a czasem to nowe szczęście i radość życia!

    Gwiazdka7
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam… Moja koleżanka a UK prowadzi projekt badawczy z socjologii i w związku z tym poszukuje kobiet, które były co najmniej trzy razy zamężne.                                          Dziwnie to brzmi, ale chodzi o kobiety, które miały co najmniej  trzech mężów , z tym,że ostatni może być wciąż aktualny(żyjący), to bez różnicy.                                                     Mogą to być Pani w dowolnym wieku. Wszystkie, które do tej pory znalazła w UK mają po 65 lat i więcej , to jest ok.  Nie jest łatwo znaleźć taką osobę, dlatego zwracam się w jej imieniu o pomoc.

    W grę wchodzi ankieta lub wywiad, z tego co wiem jest jakiś budżet na to, czyli taka pani może liczyć na gartyfikację za udział w badaniu, może to być dla kogoś istotne.

    Gdyby któraś z was znała taką panią, proszę o informacje lub kontakt… Z góry dziękuję za pomoc…

     

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zacząć nowe życie po rozwodzie"

Przewiń na górę