• Autor
    Odp.
  • czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    włażnie schudłam tyle co w temacie. tylko że ja… wcale się nie odchudzałam!!! żadnej diety ani nic. ale… nie jadłam od godziny 18, nic!!! jedynie zwiększyłam ilożć wody w swoim codziennym planie dnia. słodycze? jak bardzo miałam ochotę to zjadłam. i czasem puszczę sobie fajną muzykę i tańczę z 30 min 🙂 polecam. żadnego katowania, żadnej diety. i zapewne bez efektu jojo 😉

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Ale wiesz czokolate. Kazda z nas ma inny organizm i inna przemiane materii. Jednej z nas to moze cos dac, a drugiej nie.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    jasne ze tak na jedna dziala co innego a na drugo jeszcze cos innego ja cwicze regularnie i 1.5 kilo to dla mnie do zrzucenia zaden probelm tylko dlatego ze duzo cwicze i lykam preparat wspomagajacy odchudzanie clarinol cla wczesniej tez chudnla tylko znacznie wolniej kwestia spoalania kalorii i metabolizmu.

    husky27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Macie racje każda z nas chudnie w innym tempie, ja niestety wolno nawet jeżli ćwiczę regularnie. Nie jem już nic od godziny 16, łykam też żrodki wspomagające albo chrom (słodycze mnie nie kuszą :D) Ale to niestety bardzo długa i trudna droga …

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Macie racje każda z nas chudnie w innym tempie, ja niestety wolno nawet jeżli ćwiczę regularnie. Nie jem już nic od godziny 16, łykam też żrodki wspomagające albo chrom (słodycze mnie nie kuszą :D) Ale to niestety bardzo długa i trudna droga …

    a jakie żrodki wspomagające?

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Nie wiem czy zwiększenie ilożci płynów ( wody) pozwoli mi schudnąć. Ja stosuję dietę 500 kcal + herbatki odchudzające (nie przeczyszczające) oraz codzienne ćwiczenia. W 2 tygodnie zrzuciłam 2 kg 🙂 Efektu jojo nie mam (ale szczężciara ze mnie) po takiej diecie, już kiedyż ją robiłam.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    500? matko, tyle to ja na żniadanie zjadam…

    toż to czysty masochizm! pytam z ciekawożci… to na pewno zdrowe?

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ależ oczywiżcie, że nie jest zdrowe 🙄 Ale czego się nie robi aby spełniać swoje marzenia? 😀 Nie mam czasu na gotowanie, zresztą w moim przypadku jest to nawet niemożliwe. Fakt, przy dłuższym jechaniu na diecie 500 kcal powoduje anemie, ale piję i jadam witaminy, więc nic mi nie grozi.
    „Masochizm”? Raczej silna wola. 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    słyszałam po prostu że dietka 1000 kalorii to już drakońska… ale cóż…

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Próbowałam dietę 1000 kcal i wiesz co, po niej miałam takie „ataki głodu”, że aż szok. Zrezygnowałam z niej, nie było sensu. Co najdziwniejsze powinnam być non stop głodna przy spożywaniu 500 kcal dziennie, mież ataki głodu ale nie, rzadko jestem głodna i nie mam w ogóle ataków! xD

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    @baby jane wrote:

    Ależ oczywiżcie, że nie jest zdrowe 🙄 Ale czego się nie robi aby spełniać swoje marzenia? 😀 Nie mam czasu na gotowanie, zresztą w moim przypadku jest to nawet niemożliwe. Fakt, przy dłuższym jechaniu na diecie 500 kcal powoduje anemie, ale piję i jadam witaminy, więc nic mi nie grozi.
    „Masochizm”? Raczej silna wola. 😉

    kobieto gdzie żes wypatrzyła taka dietę? dieta 800kcal moze byc stosowana tylko pod nadzorem lekarza lub dietetyka a juz 500kcal to bezwzględnie i stosuje sie je tylko w szpitalach, dobrze Ci radze zmien diete bo wyniszczysz swoj organizm nie wolno stosowac diet ponizej swojej podstawoje przemiany materii a podstawowa przepmiana materii jest zazwyczaj minimum na poziomie 800-1000kcal, zrzerasz własny organizm i własne narządy!

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Na mnie nie ma innego sposobu muszę tak jeżć, przy innych dietach mam ataki głodu, dosłownie jak bulimiczka 😕 😯 Więc inaczej niż 500 kcal odpada.
    Myżlę, że 2 tygodnie jeszcze mój organizm wytrzyma :]

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    ale to oznacza ze masz zle skomponowana diete jesli masz ataki glodu. Dieta 500kcal nic Ci nie da Twoja przemiana materii tak bardzo spadnie ze w ciagu miesica po powrocie do normalnego zywienia tak ci podskoczy waga ze sie za glowe zlapiesz.

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Nie mam efektu jojo, już wczeżniej się tak odchudzałam i nie miałam żadnych skutków ubocznych typu tycie, rozstępy itd. Tak więc, wiem co robię.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja tam musialam zawsze uwazac na efekt jojo ale jakos ostatnio bez problemu biore CLA i nie jestem prawie wcale glodna:)))))

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 1,5 kg mniej…"

Przewiń na górę