30$ i wiecej na miesiac :) WYPLACA na paypal:) HIT!

  • Autor
    Odp.
  • alusssia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    prosze mi wyjsnic o co w tym chodzi?bo chyba nie rozumiem 🙁 :*

    ninashe
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja polecam funny mails oto

    Poleć na prv.
    Figa

    ODBIERASZ POCZTE I DOstajesz za 1 maila od 10 gr do 1 zl, a nie po 0,1 gr. Jestem tak od jakis 4 dni, a juz mam 10 zl

    Chodzi tu o to, ze sie rejestrujesz, dostajesz maile i wchodzisz na reklamowane w tych mailach strony (za co ci placa). 5 minut dziennie, zawsze te, 50 zl, do 100 na miesiac wiecej (chyba, ze masz wielu poleconych, to zarobisz wiecej). MI sie podoba 🙂

    alusssia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    mam rozumiec ze maile beda przychodzily na moja skrzynke mailowa?

    ninashe
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    tak, jesli chcesz, ale mozesz wybrac opcje, ze beda przychodzily na poczte tego portalu (paypal lub funny- mails)

    alusssia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ODBIERASZ POCZTE I DOstajesz za 1 maila od 10 gr do 1 zl, a nie po 0,1 gr. Jestem tak od jakis 4 dni, a juz mam 10 zl

    moge wiedziec jak to sie stalo ze juz masz 10zl? wczoraj dostalam 2 maile a dzisiaj tylko 1 🙁

    ninashe
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ja jestem zalogowana na funny mails i dostaje po 10 maili dziennie. A w dodatku klikam na platne linki, olewam te po 5 groszy klikam tylko te po 10gr. premia za zapis 5 zl. jesli dostalas tak malo maili, to cierpliwosci. Rozkreci sie i jeszcze bedziesz miala dosyc. Nie wiem jak jest na paypal.

    NAJlepiej zalogowac sie w kilku takich portalach, ja naleze jeszcze do swiata reklam, tam tez dobrze placa.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Polec na prv
    Figa

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no ale trzeba załozyc konto żeby ta kasiora gdzież wpływała? jak to z tym jest? i czy płaci się z zarejestrowanie na takich stronach?

    alusssia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    rejstracja nic nei kosztuje :* wrecz przeciwnie juz za sama rejstracje dostajesz od nich nawet 5z!l wiekszosc z tego tymu firm przelewa pieniadze na paypal

    Cieszymy sie z twoich sukcesów ale proszę nie wciskaj wszędie linkow, zainteresowanym podaj na prv
    Figa

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    W tym wszystkim to zarabiają tylko nieliczni 😉 Gdyby to było takie proste, łatwe i przyjemne – każdy by pracował klikając w te magiczne linki i płatne reklamy 😉

    Lepiej przygotować sobie dokumenty aplikacyjne, poszukać pracy, która interesuje i iżć na rozmowę kwalifikacyjną.

    Powodzenia!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 30$ i wiecej na miesiac :) WYPLACA na paypal:) HIT!"

Przewiń na górę