A co z zespołem muzycznym

  • Autor
    Odp.
  • konkret-cieszyn
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czy zastanawiałyżcie sie drogie Panie dlaczego znane zespoły zarabiają ok 8000 – 6000 za wesele ?
    Moze pora uwierzyc w kogoż innego
    3 osobowy Zespół muzyczny Konkret z Cieszyna
    młody, perspektywiczny skład
    Saxofon trąbka akordeon 2 klawisze za niedługo gitara 3 wokale męskie
    w tym jeden przewodni Bardzo bogaty repertuar ,ożwietlenie sceniczne i dym itd . Czas przełamać sie i zrobić to co nasi klienci. Nie wierzycie ze za niską cene w porównaniu z konkurencją otrzymacie naprawde profesjonalizm w każdym calu??
    Wszyscy nasi kilenci są bardzo zadowoleni z naszej pracy Jeżli chcesz do nich dołączyć i mieć Nas na swoim weselu dzwoń 608 233 710
    Odległożć nie stanowi problemu 🙂 Do zobaczenia

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    hmmm…ja jednak wolalabym didzeja, nie widzialam jeszcze zadnego przyzwoitego zespolu grajacego na weselu:(

    konkret-cieszyn
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    hmmm…ja jednak wolalabym didzeja, nie widzialam jeszcze zadnego przyzwoitego zespolu grajacego na weselu:(

    Ja twierdze ,iż nic nie zastąpi zespołu . Skoro nie widziała Pani zespołu dobrze grającego na weselu oznacza to , iż nie była pani na weselu prowadzonym przez zespół Konkret . Jednak każdy wybiera swoją opcje . Ja jestem pewny , iż jak narazie nie mamy niezadowolonego klienta z jakożci wykonywanej przez nas usługi . pozdrawiam

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    JA bywałam na weselach i z orkiestrą i z dj. I tak jest fajnie i tak. Wszystko zależy od towarzystwa.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Mi sie marzy na weselu malym i skromnym dj i ewentualnie jeden grajacy z orkiestry i zarazm spiewajacy muzyk. Nie preferuje wielkich zespolow muzycznych typu wiejskich orkiestr ,ktore przynudzaja i te glupie przyspiewki typu „WALERCIA” 😆 😆 ja to jestem szczera do bolu 😆 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " A co z zespołem muzycznym"

Przewiń na górę