Agresja i hipokryzja kobiety

  • Autor
    Odp.
  • david
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    <p style=”text-align: center;”>Witam. Drogie Panie, a może i Panowie. Jednak to do Pań się zwracam. Chciałem przytoczyć jedną z wielu historii jakie w moim zyciu mają miejsce, historia wg. Mniw banalna i absurdalna ale jednak pisze to dlatego ze nic nie przemawia do mojej partnerki ktora twierdzi, że bezwzglednie ma racje. Chcialbym poznać opinie osób trzecich. Mianowicie kilka dni temu partnerka stwierdziła, że najprawdopodobniej mój  młodszy brat ( swieżo upieczony tata) wydal pewną kwotę na gre online. Bzdura. Przyjalem to do wiadomości ale nie miała na to dowodów pozatym coż mialem uczynić z jej jakże wielkim odkryciem. Mineło troche czasu, i moja szwagierka a brata żona( o ktora moja partnerka jest cholendarnie zazdrosna i wszystko co tylko choc nie ma ku temu powodów) napisala do mnie czy mogłbym zwrocic mu uwagę bo faktycznie wydaje kesz na głupią gre. Napisalem do  brata, upomnialem, z trosķa o niego i jego rodzine a przedewszystkim zrobilem to ze względy na dobro mojej malej cudownej chrześnicy. Któregoś ranka przy zmywaniu naczyń, kiedy to moja „dama” zaczela używać wulgaryzmów tylko dlatego że tłuszcz na naczyniach był zaschniety odwiodłem ja od zmywania i zrobiłem to osobiście usłyszałem w miedzyczasie wywód pretensji z przeplatanymi kur###@ na wszystkie tematy.  I zmierzamy do sedna proszę powiedzcie czy to ze mna jest coś nie tak? Moja kobieta stwierdziła ze ja ignoruje i niw slucham. Wszystko to tylko dlatego bbo spelnilem prośbę szwagierki ktora poprosila mnie abym napisal docbrata zeby nie odwalał dziecinady… moja oobueta upiera sie przy swoim i nie da sobie przetłumaczyć, że niby czemu ja jestem winny? Czy ja ja ignoruje w jaki niby sposób? Kiedy napomniala o tej syt z wydawaniem pieniedzy przez brata o nic mbie nie prosila, przyjalem to do wiadomości i tyle… teraz dni spowite sa kłótniami bo ja noe dam sobie wmówić bzdur. Tego typu problemów z przeświadczeniem o jej racji jest  multum od hipokryzji tego, że ona może mieć znajomych ,,Przyjaciół ” ale ja noe bo nie powiedzialem jej o nich na poczatku zwiazku itd itd itd paranoja jakaś.. prosze o wypowiedź.</p>

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Agresja i hipokryzja kobiety"

Przewiń na górę