Aleja Gwiazd w Warszawie

  • Autor
    Odp.
  • lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Znalazłam informacje w sieci, że jutro ma być otwarcie Warszawskiej Alei Gwiazd, to coż takiego jak ten Deptak w Międzyzdrojach albo w Łodzi, jeszcze nie widziałam co tam zrobili ale brakowało takiego miejsca w Wawie. Wszystko ma się odbywać w Pasażu Wiecha. Zaglądniecie?

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja o tym słyszałam na TVN Warszawa i przyznam że pomysł mnie zaciekawił ale to dlatego że mam sentyment akurat do tego miejsca w Warszawie. także o ile będzie jutro ładna pogoda to raczej się wybiorę, nie mam innych planów a okazja do posłuchania paru osób ze żwiata filmu też nie nadarza się często. no i sądzę, że raczej jakież przemówienia będą 😀

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Pierwsze slysze…A nawet przechodzilam tamtedy w czwartek i nic nie zauwazylam…Jak nie bedzie padac to pewnie sie wybiore. Dobrze, ze mam niedaleko.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no to ja byłam, co prawda nie na otwarciu z pompą w niedzielę ale dzisiaj wracając z pracy i przyznam, że nawet podoba mi sie ta aleja.jak na razie mało gwiazd ale od razu rzucają się w oczy, mam nadzieję że pomysł się rozwinie.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja czytałam o tym wydarzeniu na plejada.pl
    Ale tez sie tam wybiore bo trzeba ta aleje jednak zobaczyc.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja czytałam o tym wydarzeniu na plejada.pl

    no włażciwie to nigdzie za bardzo o tym nie było słychać, a szkoda.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja czytałam o tym wydarzeniu na plejada.pl

    no włażciwie to nigdzie za bardzo o tym nie było słychać, a szkoda.

    No tak ,ale teraz juz wystarczy mały spacerek zeby pojsc i zobaczyc jak to wszystko w Alei gwiazd wyglada.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No tak ,ale teraz juz wystarczy mały spacerek zeby pojsc i zobaczyc jak to wszystko w Alei gwiazd wyglada.

    no i jak? byłaż? widziałaż? podoba się? 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No byłam i widzialam na wlasne oczy Aleje Gwiazd.Ale tak sie zastanawiam dlaczego powstała w tamtym miejscu ?

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    wydaje mi się, że z racji tego, że to po prostu żcisłe centrum miasta a po remoncie chyba zaczyna pozować na takie miejsce spotkań warszawiaków.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A tak odchodzac troche od tematu to , czy podobaja Wam sie nowe swiateczne reklamy N ?
    mam na mysli na przykład ta
    [usunięto_link]
    fajna i z klimatem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Aleja Gwiazd w Warszawie"

Przewiń na górę