APARAT NA ZĘBY-WROCŁAW

  • Autor
    Odp.
  • polka30
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Prosze niech ktoż powie gdzie jest tani ortodonta we wrocławiu,bo ja trafiłam na babeczke ktora zdziera pieniadze jak nikt.

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    jakie sa ceny aparatow we wroclawiu?? ja coprawda jestem z Łodzi, ale tez szukam dobrego ortodonty. Znalazlam babke co chce kasy wiecej niz w Warszawie, 2.500 za jeden luk aparatu bezligaturowego;( a luki trzeba zawsze 2 zalozyc. Jak to wyglada u Ciebie?

    polka30
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    We wrocławiu aparat to koszt 1400-1500 zł.a sa i tacy co biorą drożej za jeden łuk,dodatkowo mi chodzilo o wizyty,tam gdzie pierwotnie trafiłam kobieta 180zł.liczyla na podkrecenie aparatu a inne gabinety 100zł.jest wiec roznica a przez 2 lata to uzbiera sie suma.szafirowy za łuk to ok 3000zł.ale to dla wybrednych,ja umowilam sie na wizyte tam gdzie wydaja mi sie ceny normalne wczesniej podzwoniłam i popytałam.pozdrawiam

    MenasSka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Bez przesady, dobry aparat kosztuje nawet tylko 1600 zł. Sama taki miałam. Jest oczywiżcie zwykły bez żadnych gumek, kwiatuszków itp. Ale najszybszy i najskuteczniejszy. wizyty kosztują od 35 zł do 60 mniej więcej. Ceny są wysokie ponieważ to duże miasta. Spróbujcie poszukać gdzież w mniejszych miasteczkach.

    polka30
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Logiczne ze w mniejszych miastach jest taniej ale nie bede tracic na dojazdy za miasto bo banzyna wiecej wyniesie niz dołozenie do wizyty

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    W mniejszych miastach tez nie jest wcale duzo taniej. ogolnie ceny sa bardzo do siebie zblizone

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " APARAT NA ZĘBY-WROCŁAW"

Przewiń na górę