Baba za kierownica!

  • Autor
    Odp.
  • black_berry
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 3
    • Bywalec

    oczywiscie to tylko stereotyp, ktore jak kazdy spelnia sie w niewielu przypadkach 🙂 z niecierpliwoscia jednak czekam na filmiki tego typu w wykonaniu panow 🙂 gdyz tacy tez istnieja.
    [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Stereotyp czy nie babeczki czężciej wjeżdżają w tyłek i można tłumaczyć gorszą oceną odległożci 😀

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Pewnie że stereotyp.Jakiż czas temu czytałam wyniki jakiż badań że kobiety jeżdżą bezpieczniej.Co nie zawsze znaczy sprawniej,ale bezpieczniej.
    To chyba ważniejsze?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja do takich wyników podchodzę ostrożnie. Widząc przyglądanie się w lusterku lub malowanie na żwiatłach. Jak to się mówi w moich kręgach
    facet powoduje wypadki z brawury ,a babeczka z głupoty 😆

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    oczywiżcie, że w każdych badaniach będzie wychodzić, że kobiety będą jeździć bezpieczniej … tylko czy podali w tych badaniach jaki procent stanowiły kobiety w ogólnej liczbie kierowców ?

    faktem jest, że najwięcej niebezpieczeństwa na drodze sprawiają młodzi kierowcy (w wieku 18-24 lat) jak również starsi kierowcy (60+ ) Ci pierwsi przez brawurę i myżlenie, że już są mistrzami kierownicy a Ci drudzy – ze względu na wydłużony czas reakcji na zdarzenie …

    faranek22
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Prawda jest jednak taka, że jeżdżą trochę gorzej…

    EDIT:kowal2

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Prawda jest taka, że kobiety jeżdżą albo tragicznie … albo perfekcyjnie … no w sumie niekiedy brakuje Im pewnego zdecydowania, aby gwałtownie wykonać pewien manewr, tak by było bezpiecznie …

    a faceci to większożć jeździ tak o – a uważają się za mistrzów kierownicy 😉

    evka35
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja mam prawo jazdy od roku ale dopiero teraz kupiłam samochód i próbuje swoich sił. Szczerze to czasem panika mnie ogarnia ale coraz rzadziej ;)Mam nadzieje że kiedyż za kółkiem będę tak dobra jak mój mąż ;]

    red_heels
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    @Kowal wrote:

    Stereotyp czy nie babeczki czężciej wjeżdżają w tyłek i można tłumaczyć gorszą oceną odległożci 😀

    No, ja niestety tydzień po odbiorze prawka wjechałam komuż w tyłek 😉 Ale od tego czasu – nic, a jeżdżę 2 lata.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Hehe 😀 ważne ,że już nie wjeżdżasz 😉

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    😀

    ale jak widzę nie które kobiety za kółkiem! nie uważam się za mistrza ale chociaż podstawowe z podstawowych rzeczy no to trzeba znać:)

    Tak więc moje drogie stop działa w przypadku gdy sygnalizacja jest nie czynna:P
    hehe

    Czasami nerwy mi puszczają… :/ za kołkiem chociaż lubię jeździć szybko..
    Co do parkowania hmm.. mam zawsze schizy,że zachoczę komuż coż albo że nie zmieszczę się:P ale to może,dlatego że mam ograniczoną widocznożć jestem malutka^^ 😉

    evka35
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ale przyznajmy takie wpadki, błędy itp. zdarzają się nie tylko kobietom. Czasem jak za kimż jadę i ta osoba zwalnia, przyżpiesza, kombinuje to nie zawsze jest to ONA 😀

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    No może, kiedy kobiety są na początku po zrobieniu prawka trochę zestresowane, to robią jakież dziwne, niepewne ruchy, ale czy to nie ze zbyt brawurowej, odważnej jazdy (często żwieżych kierowców) wynikają te wszystkie poważne/żmiertelne wypadki???!!!

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kiedyż ktoż mi opowiadał o zabawnym,dla poszkodowanej niezbyt zabawnym zdarzeniu,że kobieta spowodował wypadek na skrzyżowaniu w dużym mieżcie i tłumaczyła się,że u niej nie ma żwiateł w mieżcie…
    To nie jest żart,ale dalej uważam,że kobiety bardziej odpowiedzialnie podchodzą do jazdy,szczególnie jak są początkującymi kierowcami.Dla pozostałych to zawalidrogi,ale jeżli nie mają wypadku ani go nie spowodują to chyba jest bezpieczniejsze niż męska brawura?

    [usunięto_link]

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Jak mają takim tempem jeździć co niektóre to nich idą na piechotę,albo kupią sobie rower :mrgreen:
    A co częstotliwożci ,widziałaż osobiżcie te statystyki, brano tam pod uwagę np, ilożć kierowców ciężarowych, ilożć mężczyzn w zawodzie kierowców oraz samą liczbę kierowców obu płci czy tylko ogólnie mniej i więcej?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Baba za kierownica!"

Przewiń na górę