• Autor
    Odp.
  • kamakoma
    Member
    • Temat贸w: 12
    • Odp.: 52
    • Sta艂y bywalec

    a mnie sie wydaje 偶e to wszystko jest m臋skie zdanie, nie mam co prawda prawa jazdy ale moja mama ma i siostra i brat i nie powiedzia艂bym zeby kt贸rekolwiek z nich je藕dzi艂o gorzej od drugiego … poprostu faceci lubia tak ponarzeka膰 i tyle…. pewno偶膰 siebie kt贸ra jest potrzebna na drodze nie jest zale偶na od p艂ci ale od charakteru ….

    Kowal2
    Member
    • Temat贸w: 19
    • Odp.: 763
    • Zas艂u偶ony

    No niestety jest. Kobiety gorzej oceniaj膮 odleg艂o偶膰 dlatego wi臋cej st艂uczek powoduj膮 wje偶d偶aj膮c w „dupsko”. Je偶d偶膮 te偶 mniej dynamicznie i maj膮 problemy z parkowaniem. Kobiety np. lepiej rozr贸偶niaj膮 kolory,bardziej zwracaj膮 na nie uwag臋, a m臋偶czy藕ni widz膮 ostrzejszy obraz. Kobiety maj膮 gorsz膮 orientacj臋 w terenie i w inny spos贸b odnajduj膮 drog臋. Poza tym m臋偶czy藕ni my偶l膮 bardziej logicznie, kobiety bardziej emocjonalnie. I jest to zas艂uga hormon贸w. A co do pewno偶ci siebie r贸wnie偶 zale偶na jest od hormon贸w chocia偶 tutaj dochodzi pewnie jeszcze dorastanie, wychowanie,ale to ju偶 co innego.

    delicja
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ja tam dobrze i pewnie si臋 czuj臋 za kierownic膮 馃檪

    efinioooo
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 66
    • Sta艂y bywalec

    Kobiety radz膮 sobie za k贸艂kiem tak samo jak m臋偶czy藕ni jak maja OC wykupione to nie mam nic przeciwko 馃榾

    jagoda4
    Member
    • Temat贸w: 21
    • Odp.: 871
    • Zas艂u偶ony

    Ciekawe ile musi up艂yn膮膰 czasu,偶eby kobiety nie by艂y traktowane przez m臋偶czyzn jak zawalidrogi.szczeg贸lnie w kontek偶cie takiej ilo偶ci gro藕nych wypadk贸w.Ciekawe jaka jest statystyka por贸wnawcza je偶li chodzi w艂a偶nie o takie wypadki.

    [usuni臋to_link]

    Kowal2
    Member
    • Temat贸w: 19
    • Odp.: 763
    • Zas艂u偶ony

    Pewnie wtedy gdy przestan膮 nimi by膰 i zaczn膮 je藕dzi膰 dynamicznie 馃檪

    ptysia
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 94
    • Sta艂y bywalec

    Niestety musz臋 zgodzi膰 si臋 z Kowalem (z b贸lem serca, ale c贸偶 – ma racj臋). Prawda jest taka, 偶e kobiety faktycznie s膮 gorszymi kierowcami – oczywi偶cie nie wszystkie, ale spora cz臋偶膰. M臋偶czy藕ni te偶 bywaj膮 ciapowaci na drodze, ale to kobiety prowadz膮c auto robi膮 5 czynno偶ci na raz i efekt jest taki, 偶e nie maj膮 „kultury” jazdy jak dla mnie. Nie uwa偶am si臋 za z艂ego kierowc臋, wr臋cz przeciwnie, ale sama wiem po sobie, 偶e zdarza mi si臋 my偶le膰 nie tylko o drodze i tu kobiety w艂a偶nie robi膮 podstawowy b艂膮d. Siedz膮c za k贸艂kiem powinno si臋 my偶le膰 tylko o tym co si臋 dzieje na drodze i dooko艂a, a z tym Szanowne Panie mamy problemy.

    I nie ma co si臋 oburza膰, ale wyci膮gn膮膰 wnioski i stara膰 si臋 pilnowa膰. 馃檪

    kosmo79
    Member
    • Temat贸w: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    No c贸偶-sama jestem kobieta i rzeczywiscie troszk臋 sie tego boje jak mnie widza faceci na drodze.Ale nie mozna tak od razu wrzucac nas wszystkie do jednego worka 馃槈

    Kowal2
    Member
    • Temat贸w: 19
    • Odp.: 763
    • Zas艂u偶ony

    Wyj膮tek potwierdza regu艂臋. Zreszt膮 nie nale偶y ba膰 si臋 jak kto偶 ciebie widzi ,bo je偶d偶enie nie jest na pokaz, nale偶y zaj膮膰 si臋 drog膮 i prowadzeniem,a nie interesowa膰 jak si臋 wygl膮da.

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Baba za kierownica!"

Przewi艅 na g贸r臋