***Bardzo proszę o pomoc w wborze bielizny***

  • Autor
    Odp.
  • Arkadiusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dobry wieczór 🙂

    Chciałbym poprosić Was drogie Panie o pomoc w wyborze prezentu ( bielizny ) dla mojej Ukochanej. Szczeże przyznam się, że nie jest to dla mnie takie łatwe 🙁 . Bielizne chcę kupić przez sklep internetowy. W tym włażnie sklepie do mojego gustu przypadły nastepujace modele:
    1.[usunięto_link]
    2.[usunięto_link]
    3.[usunięto_link]
    4.[usunięto_link]
    5.[usunięto_link]
    6.[usunięto_link]
    7.[usunięto_link]
    8.[usunięto_link]

    Dodam, iż chcę kupić cały komplet ( biustonosz + majteczki ).

    ślicznie proszę o pomoc!!

    Pozdrawiam!

    Arkadiusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dziekuje za pomoc 🙂
    Prezent ma być niespodzianką i byłby wsyd gdybym nie znał jej wymiarów 😯 , wiec wszystko będzie dobrze.

    Moja proźba o pomoc w dlaszym ciagu jest aktualna 😉 .

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    gdybys znal jej wymiary, to nie zawalalbys nas tu linkami do modeli z zalosna rozmiarowka dla bab z obwodem w klacie johnnego bravo.

    nie kupuj jej stanika skoro nie masz pojecia o sprawie.

    kup ladna koszulke, figi lub stringi i juz.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    7 numerek mi się spodobał… i jak z tym rozmiarem ?

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    wybierz coż romantycznego np. [usunięto_link] na pewno się jej spodoba 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    parvati daj facetowi spokoj i nie rob mu wody z mozgu. sama jestes johny bravo. cale lata chodzilas w takich rozmiarowkach jak w tym sklepie, a teraz szalejesz ze masz wieksza miske bo ci ktos cos naopowiadal. chcesz to nos sobie te 55 FFFFFFFFFFFFF, moze sa i lepsze i piersi wygladaja w nich fajniej. ale tradycyjna rozmiarowka tez jest ok i 99 procent lasek jakos chodzi w tego typu stanikach. takze ten jeden gosc akurat nie musi nagle uswiadamiac swojej pani o najnowszych wymyslach firm zajmujacych sie bielizna damska.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A teraz juz odpowiadam do pana. Ogolnie wszystkie ladne, wiec generalnie wedlug upodoban kup cos. Ten czekolada i kinga bedzie dobry raczej dla kobitki z duzym biustem, wiec jesli twoja pani takiego nie ma to tych nie kupuj. Mi osobiscie najmniej podoba sie: Axami i Topaz. Dosc ciekawy Velvet. Ten Baby tez fajny. Nie wiem czy pomoglam…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    parvati daj facetowi spokoj i nie rob mu wody z mozgu. sama jestes johny bravo. cale lata chodzilas w takich rozmiarowkach jak w tym sklepie, a teraz szalejesz ze masz wieksza miske bo ci ktos cos naopowiadal. chcesz to nos sobie te 55 FFFFFFFFFFFFF, moze sa i lepsze i piersi wygladaja w nich fajniej. ale tradycyjna rozmiarowka tez jest ok i 99 procent lasek jakos chodzi w tego typu stanikach. takze ten jeden gosc akurat nie musi nagle uswiadamiac swojej pani o najnowszych wymyslach firm zajmujacych sie bielizna damska.

    i 99% lasek nosi zle dobrane staniki.

    kto raz sprobuje wlozyc dobrze dobrany biustonosz, ten juz nigdy w zyciu nie bedzie chcial innego.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    parvati daj facetowi spokoj i nie rob mu wody z mozgu. sama jestes johny bravo. cale lata chodzilas w takich rozmiarowkach jak w tym sklepie, a teraz szalejesz ze masz wieksza miske bo ci ktos cos naopowiadal. chcesz to nos sobie te 55 FFFFFFFFFFFFF, moze sa i lepsze i piersi wygladaja w nich fajniej. ale tradycyjna rozmiarowka tez jest ok i 99 procent lasek jakos chodzi w tego typu stanikach. takze ten jeden gosc akurat nie musi nagle uswiadamiac swojej pani o najnowszych wymyslach firm zajmujacych sie bielizna damska.

    i 99% lasek nosi zle dobrane staniki.

    kto raz sprobuje wlozyc dobrze dobrany biustonosz, ten juz nigdy w zyciu nie bedzie chcial innego.

    taaa tysiać pięćset sto dziewięćset. Nie przeginaj.
    Istnieją też kobiety, które posiadają wymiary w sam raz na te przeciętne, które posiada większożć sklepów z bielizną. W moim przypadku gdy zmieniłam rozmiar z 70B na 65C poczułam jedynie różnice pod biustem – stanik bardziej przylega. Ale jeżli poprzednie biustonosze nosiło mi się wygodnie, to te nowe nie zrobią już AŻ TAK WIELKIEJ RÓZNICY. Moze ty nosiłaż staniki po babci, czy coż i stąd ta radykalna zmiana w odczuciach 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nosilam staniki o obwodzie 70, a mam 64 cm obwodu pod biustem.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ale chlopaczek prosil zeby mu pomoc wybrac bielizne dla dziewczyny sposrod tych paru, a nie o pomoc w dobraniu rozmiaru stanika jego lasce. Skoro zna jej rozmiar oznacza to ze widzial taki rozm na jej bieliznie, wiec nie musi nagle on reformowac dziewuchy ad rozmiarowki. takze parvati bardziej na temat!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ale chlopaczek prosil zeby mu pomoc wybrac bielizne dla dziewczyny sposrod tych paru, a nie o pomoc w dobraniu rozmiaru stanika jego lasce. Skoro zna jej rozmiar oznacza to ze widzial taki rozm na jej bieliznie, wiec nie musi nagle on reformowac dziewuchy ad rozmiarowki. takze parvati bardziej na temat!

    trudno sie wypowiadac na temat, gdy facet chce zmasakr5owac swojej lasce klatke piersiowa.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    nie uwazasz ze troche przesadzasz z tym „zmasakrowaniem klatki piersiowej”

    poza tym tak szczerze? to z troski o jego laske piszesz? chyba watpie

    no i nie trzeba dodoawac chyba, ze w takim razie ty tez masz zmasakrowana klatke piersiowa, bo to ze od paru miechow nosisz te nowe rozmiarowki nie zmienilo raczej calkowicie stanu jej zmasakrowania przez ladnych pare lat wczesniej

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nie uwazasz ze troche przesadzasz z tym „zmasakrowaniem klatki piersiowej”

    poza tym tak szczerze? to z troski o jego laske piszesz? chyba watpie

    no i nie trzeba dodoawac chyba, ze w takim razie ty tez masz zmasakrowana klatke piersiowa, bo to ze od paru miechow nosisz te nowe rozmiarowki nie zmienilo raczej calkowicie stanu jej zmasakrowania przez ladnych pare lat wczesniej

    nosze dobre staniki od wrzesnia ubieglego roku.

    zmienilo to stan moich piersi-sa teraz o rozmiar wieksze niz we wrzesniu…

    gdybys srobowala, nie chrzanilabys gluot.

    moja mama, siostra, wszystkie przyjaciolki…zadnia nie wlozylaby juz swojego oprzedniego stanika.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    taaak myslalam. czyli jednak kompleksy

    urosly o rozmiar niby i z radosci malo nie wyskakujesz z majtek…

    ty a jak bede nosila bardziej obcisle spodnie to mi schudna uda o rozmiar?

    no wez – co ty opowiadasz ze ci cycki o rozmiar urosly, nie chce cie wyprowadzac z bledu, ale po prostu metka sie zmienila kochana

    tak poza tym, nie bede zmieniac dotychczasowych stanikow tylko po to zeby mi piersi urosly, bo mam dosc duze. pomysl parvati – moze nie kazdy marzy o tym zeby mu biust urosnal?

    ps – do tych waszych stanikow nic nie mam – moze i sa dobre i fajnie wszystko trzymaja, pasuja lepiej i costam cos. kumam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ***Bardzo proszę o pomoc w wborze bielizny***"

Przewiń na górę