***Bardzo proszę o pomoc w wborze bielizny***

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    taaak myslalam. czyli jednak kompleksy

    urosly o rozmiar niby i z radosci malo nie wyskakujesz z majtek…

    ty a jak bede nosila bardziej obcisle spodnie to mi schudna uda o rozmiar?

    no wez – co ty opowiadasz ze ci cycki o rozmiar urosly, nie chce cie wyprowadzac z bledu, ale po prostu metka sie zmienila kochana

    tak poza tym, nie bede zmieniac dotychczasowych stanikow tylko po to zeby mi piersi urosly, bo mam dosc duze. pomysl parvati – moze nie kazdy marzy o tym zeby mu biust urosnal?

    ps – do tych waszych stanikow nic nie mam – moze i sa dobre i fajnie wszystko trzymaja, pasuja lepiej i costam cos. kumam

    kompleksy?

    wiesz…mam erfekcyjna sylwetke, idealne poorcje.

    to, ze biust zmienil zmiar z 60f na 60g owszem, cieszy mnie. ae bynajmniej nie dlatego ze wygladam teraz jak pamela. raczej dlatego, ze tkanka piersi wocila na swoje wlasciwe miejsce.juz nie jest rozlaszczana przez fiszbiny, rozsmarowywana przez za szeroki obwod.
    piersi sa zdrowe i piekne. bo wlasciwy rozmiar to przede wszystkim zdrowe, nie dz piersi.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    EEEE no brawo pamela, jeszcze z 20 lat i moze do 60z dojdziesz

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    W jakim sklepie internetowym oprócz dopasowanej można kupić biustonosze?

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    intymna np.

    [usunięto_link] wrote:

    ty a jak bede nosila bardziej obcisle spodnie to mi schudna uda o rozmiar?

    😆 😆 😆

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    afro_disiac, nie, będziesz miała większe o rozmiar. 🙂

    Parvati, przeczytałam o źle dobranych stanikach najpierw w necie (m.in. na Obcasach), później usłyszałam od przyjaciółki, że niedawno to odkryła, tak więc pokuszę się o dobranie sobie odpowiedniego rozmiaru. 🙂
    Czy najlepiej będzie, jak trafię na dopasowana.pl, czy polecisz mi coż innego? 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    W jakim sklepie internetowym oprócz dopasowanej można kupić biustonosze?

    ja tez polcam przjsc si do sklepu stacjonarngo…bo joziu…najpierw napisalas, ze potrzebujesz 60e, pozniej 60f…a w tym watku, ze 65c…rozbieznosci sa zatem spore.

    ktos powinien cie zmierzyc fachowo.

    afro disiac…mozesz dalej niszczyc swoje piersi i pozwalac wciskac sobie kit w bielizniakach. ja nie zamierzam. i to nie chodzi o literke rozmiaru…

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    DesperateHouswife, mieszkam w dużym mieżcie, tak więc mogę p****żć się do sklepu stacjonarnego. 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Jak mogą urosnąc piersi od stanika? To jakiż obłęd. To tak samo jak będę nosiła szalik, to mi szyja urożnie albo jak będę nosiła specjalne skarpetki to mi urosną stopy… nc Piersi Parvati mogły Ci urosnąc przez tabletki anty.

    Mi na szczężcie nic nie musi rosnąc, bo akurat biust mam idealny i pasuje do rozmiaru sklepowego. Nie należę do osób, które oszczędzają na stanikach, bielizny to mam bardzo dużo.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Jak mogą urosnąc piersi od stanika? To jakiż obłęd. To tak samo jak będę nosiła szalik, to mi szyja urożnie albo jak będę nosiła specjalne skarpetki to mi urosną stopy… nc Piersi Parvati mogły Ci urosnąc przez tabletki anty.

    Mi na szczężcie nic nie musi rosnąc, bo akurat biust mam idealny i pasuje do rozmiaru sklepowego. Nie należę do osób, które oszczędzają na stanikach, bielizny to mam bardzo dużo.

    taaaaa 80 c:))))))))))

    musialabys miec klate jak johnny bravo…
    chyba ze jestes otyla, to sorry.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    smieszne jest to, ze ja ogolnie jestem strasznie waska pod biustem i nie mialam zadnych walkow na plecach ani pod pachami…a okazalo sie, ze wielki come back i tak nastapil.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    taaaaa 80 c:))))))))))

    musialabys miec klate jak johnny bravo…
    chyba ze jestes otyla, to sorry.

    Nie jestem otyła, ważę 48 kg. Dziwne, ja kupuję takie staniki i są dobre. To, przecież zależy od zapięcia. Nie wiem, wkleic fotę czy co, żebyżcie mi uwierzyły, że taki mam biust?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    taaaaa 80 c:))))))))))

    musialabys miec klate jak johnny bravo…
    chyba ze jestes otyla, to sorry.

    Nie jestem otyła, ważę 48 kg. Dziwne, ja kupuję takie staniki i są dobre. To, przecież zależy od zapięcia. Nie wiem, wkleic fotę czy co, żebyżcie mi uwierzyły, że taki mam biust?

    stanik 80 jest dobry na wiellka kobiete…

    zatem: nie jest mozliwe, zeby byl na ciebie dobry.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Może ważysz te 48 kg, ale w takim razie jesteż super nieproporcjonalna, albo może masz kurzą klatke. W każdym razie 80 pod biustem to bardzo dużo. Na ogół kobietki ważace 48 kg powinny mieć z 60. A tak poza tym – idealnego biustu nie ma – a stanik z obwodem 80 (czyli dla kobiety z wielką klatą) tym bardziej na idealny biust nie pasuje 😆

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    parvati jeżli ty mając 64 cm pod biustem nosiłaż 70, to dziwie ci się, że stank niespadał ci na biodra 😀 Ja mam 10 cm więcej od ciebie i też nosiłam 70, a dla mnie taki obwód okazał się za szeroki. Dziwie ci się, że chodziłas w takich workach i nie dziwie się, że teaz różnica jest dla ciebie mega duża.

    smieszne jest to, ze ja ogolnie jestem strasznie waska pod biustem i nie mialam zadnych walkow na plecach ani pod pachami…a okazalo sie, ze wielki come back i tak nastapil.

    a może zapomniałas dodac, że przed nałożeniem stanika obklejalas sie tażmą izolacyjną i stąd biust trzymal ci sie jak trzeba. Bo wątpie, zeby przy o tyle za wielkim obwodzie cycki trzymały ci się na miejscu.

    A co do piersi rozlewających się pod biust i na plecy, to oczywiste, że parvati tego nie miała a i tak jej urósł biust. Nie slyszałyżcie o powiększeniu biustu z powietrza??? 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    joziu…

    odpusc sobie.

    poziom rozmowy jest nie moj.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ***Bardzo proszę o pomoc w wborze bielizny***"

Przewiń na górę