batony fitness i slodycze

  • Autor
    Odp.
  • oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    Słuchajcie jest wiele osob ktore nie moga wytrzymac bez slodyczy np batona w ciagu dnia. co prawda cukier tez jest potrzebny w organiźmie i mam pytanie czy mozna jesc te batony fitness ? wiecie jaie . albo czy mozna zjesc chociaz jednego batona dziennie ? czy nie bo raczej mozna przytyc co wy o tym myslicie ?

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Oleczka ja mam włażnie największy problem ze słodyczami i jak już naprawdę muszę zjeżć do kupuje sobie w sklepie dla diabetyków coż 🙂

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no tak ale czy mozna np zjesc jednego batona dziennie ? czy razcej nie powinno sie bo mozna przytyc ?

    april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Raczej jednego tygodniowo :p

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no bo np moja kolezanka a raczej kolezanki i w ogole to jedza slodycze tzn np 1 nawet czasem 2 batony dzienni ei im sie nic nie dzieje ze tyja i mysle ze ja tez bym mogla jednego dziennie a przeciez dodatkowo jezdze na rowerze robi brzuszki i tancze tanic hip hop i duzo chodze

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja tam nie wierzę w żadne odtłuszczone czekolady, batoniki i słodycze fitness 🙄 Odstawiłam je kompletnie, kiedy mam ochotę na coż „słodszego” to sięgam po naturalne musli, żadne tam fitness itp.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    acha. no ale juz nie mowie o tych fitness bo to pewnie moze tylko tak dla zeby ludzie kupowali to i w ogole no ale ogolnie o slodyczach . niektore osoby np jedza i jdza słodycz ei nei tyja. no i np lizaki ? mozna ? jesli np zje sie jeden dziennie ? .

    Trofik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    acha. no ale juz nie mowie o tych fitness bo to pewnie moze tylko tak dla zeby ludzie kupowali to i w ogole no ale ogolnie o slodyczach . niektore osoby np jedza i jdza słodycz ei nei tyja. no i np lizaki ? mozna ? jesli np zje sie jeden dziennie ? .

    Zalezy to glownie od twojej genetyki…Jesli nie masz tendencji do tycia to batoniki nie zaszkodza, ale poniewaz pytasz o takie rzeczy to podejzewam, ze jak wiekszosc osob masz taka tendencje.. 1 baton to jakies 300 kalorii, biorac pod uwage ,ze ty jako kobieta jeszcze malo to pomysl sobie ,ze takie 4 gora 5 snickersow na dzien to twoje dzienne zapotrzebowanie na kcal. Ja radze ci sprobowac tak – z batonow przezuc sie na jogurty, z jogurtow na owoce i coraz mniej az w koncu nie bedziesz miala takiej potrzeby 🙂

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    acha, nie nie mam tendencji do tycia wrecz przeciwnie ale mialam opsesje na punkncie odchudzania i dlatego chce teraz to wiedziec. a np 1 lizak dziennie by zaaszkodził ?

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    acha, nie nie mam tendencji do tycia wrecz przeciwnie ale mialam opsesje na punkncie odchudzania i dlatego chce teraz to wiedziec. a np 1 lizak dziennie by zaaszkodził ?

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    ale po co chcesz sie odchudzać skoro masz prawidłową masę ciała ????

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    nie chce sie odchudzac lol . prosz eo odpowiedz na moje pytani e

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    czy zamierzasz pytac sie o każdy produkt czy sprawi ze przytyjesz? To zalezy od diety jedzac samego lizaka w ciagu dnia nie przytyjesz wszystko zalezy od tego co jesz i ile w ciagu calewgo dnia.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no jesli normalne zjem no i w ciagu dnia np 2-3 cukierki albo lizaka

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    oleczka ile ty masz lat ? 12 ❓

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " batony fitness i slodycze"

Przewiń na górę