Bezbolesny makijaż permanentny?

  • Autor
    Odp.
  • monika87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ostatnio moja dobra znajoma zrobiła sobie makijaż permanentny. Nigdy nie byłam przekonana do tego zabiegu, myżlałam, że taki makijaż wygląda sztucznie i wbrew pozorom jest mało trwały. Jednak byłam bardzo zaskoczona efektami jej zabiegu. Sama zastanawiam się nad takim makijażem, ale obawiam się bólu w czasie jego tworzenia. Wspomniana koleżanka była klientką instytutu estetyki i twierdzi, że zabieg był praktycznie bezbolesny. Jakie są Wasze dożwiadczenia dziewczyny w tym temacie? Warto decydować się na taki zabieg?

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Możliwe, że używają tam jakiegoż znieczulenia. Ale wydaje mi się, że brak bólu to jedna sprawa, ale również ważne jest, żeby makijaż był dobrze zrobiony. A może i najważniejsze, bo ma się on utrzymać przez 5 lat. Dlatego ja jednak bym poszła do jakiegoż sprawdzonego salonu. Wiem, że w Instytucie Urody New Look oprócz tego, że makijaż jest robiony pod znieczuleniem miejscowym, to dodatkowo Pani Wiola jest tak dobrą linergistką, że nie ma możliwożci, żeby coż źle poszło. Słyszałam tyle dobrych opinii o niej, że jeżeli będę robić makijaż permanentny od jedynie u niej.

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Też słyszałam, że Instytut Urody New Look cieszy się bardzo dużym uznaniem, poza tym z ich strony dowiedziałam się, że ból podczas zabiegu zależy od naszego indywidualnego progu bólu. Moja koleżanka ostatnio wykonywała sobie taki zabieg i mimo, że jest bardzo wrażliwa to nie narzekała na ból a teraz wygląda żwietnie.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Makijaż permanentny umożliwia skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Służy również do korekty brwi i linii oczu. Utrzymuje się na skórze około 3 lat. Powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy i podkreżlać urodę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bezbolesny makijaż permanentny?"

Przewiń na górę