Bezpieczeństwo na drodze?

  • Autor
    Odp.
  • Kwiatek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Włażnie wybieramy się na wakacje cała rodziną nad morze samochodem. Ostatnio wrócili znajomi i byli przerażeni tym co się dzieje na polskich drogach. Zastanawiam się dlaczego tak dużo ludzi jeździ nieostrożnie i nie myżli nad tym co robi na drodze¦

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    no cóż raczej każdego zastanawia dlaczego inni tak jeżdżą.. może życie im nie miłe.. a może bardzo się żpieszą.. nie wiem ich by trzeba zapytać..

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Jak to zwykł mawiać mój big brat: ludzie jeżdżą bez wyobraźni.. i w tym tkwi szkopuł.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    brawura połączona z brakiem umiejętnożci, bezmyżlnożć… nad czym my się w ogóle zastanawiamy… nieodpowiedni czlowiek w maszynie pędzącej stówe na godzinę… jeżdżę dużo po polsce, to widzę aż za dużo…

    i znów mam ochotę rzec: odstrzał idiotów dwa razy do roku… albo i czężciej-przy urodzaju… 👿

    Kwiatek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Drogi może nie są w najlepszym stanie ale jednak nie są główną przyczyną wypadków nawet nie wiem w jakim procencie się przyczyniają do nich. Jak by tak nie gnali i nie sprawdzali ile mogą pojechać to było by bezpieczniej.

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    E tam drogi są jakie są i nic tego nie zmieni i zwalanie na nie wypadków to jakaż paranoja moim zdaniem. Jak chcemy żeby na drogach było bezpieczniej to musmi zwolnić i myżleć na drogach to będzie wszystko porządku. Problem w tym że nie da się nikogo na siłę nauczyć rozwagi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bezpieczeństwo na drodze?"

Przewiń na górę