• Autor
    Odp.
  • azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Jakie kuchenki i piekarniki pod zabudowę będą najbezpieczniejsze dla dzieci?? Chodzi mi o zabezpieczenia, najlepiej takie żeby dziecko samo nie było w stanie uruchomić, czy nie poparzyło się dotknąwszy piekarnika.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    zamiast płyty gazowej czy elektrycznej, warto pomyżleć o płycie indukcyjnej, która zaraz po zdjęciu garnka jest zimna, moze nie lodowata, bo jednak od ciepłego garnka troche się nagrzeje, ale na pewno nie będzie gorąco i nikt się nie poparzy

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Płyta indukcyjna to faktycznie bardzo dobre rozwiązanie i również uważam,że warto się nad tym zastanowić. Ja mam co prawda gazową,ale za jakiż czas planujemy wymianę,tak do 2 tyż zł spokojnie kupi się dobrą indukcję

    JaskoL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Chyba wszystkie są bezpieczne.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Chyba wszystkie są bezpieczne.

    No chyba nie do końca. Szczególnie przy dziecku
    Owszem testy i atesty są, ale i tak trzeba uważać

    Michalina Kożciuszko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wydaje mi się, że płyta indukcyjna będzie bezpieczniejsza niż klasyczna kuchenka gazowa. Rozgrzewa się tylko pod danym garnkiem, a nie całożciowo więc ryzyko popatrzenia jest minimalne. Gdybym miała wybierać jakiż model, to pewnie przejrzałabym ofertę jakiegoż dobrego sklepu typu RTV EURO AGD. Z tego, co widziałam mają spory wybór marek.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bezpieczne agd"

Przewiń na górę