Bezpłodnożć po Sterydach ?? HELP <!!>

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tak, jest to mozliwe.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Przerosło go jego własne Ego.
    Kiedy za parę lat zapragnie pokazać jakie ma mięsnie podnosząc ciężary,zamiast podnieżć swoje kilku letnie dziecko, podniesie worek ziemniaków. super.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Dziwi mnie,że nie byłaż mądrzejsza od niego i nie wybiłaż mu z głowy brania tego żwiństwa.Lepiej niech zamiast nad miężniami popracuje nad samooceną.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    No bez kitu. Zgadzam się z Czersi. Ja się na tym nie znam, warto udać się do lekarza może?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Niestety to bardzo możliwe! Jak już jest się aż takim idiotą żeby brać sterydy to by chociaż wiedział jak je brać… Odblok jest wtedy konieczny,żeby uwolnić plemniki i płodnożć mężczyzny-i trzeba to zrobić jak najszybciej!
    Ale nie ma znowu co panikować-skoro nie wiedział że odblok trzeb aszybko zrobić to może nie wiedział czy po tym co brał trzeba było… Zapytaj go co brał poprostu! I napisz! Ja na siłowni spotykam się z różnymi ludźmi-już coraz mniej naszczężcie bierze sterydy-są coraz lepsze odżywki (normalne,legalne,nie niszczące zdrowia) a sterydy wiążą się z tyloma zagrożeniami dla zdrowia i życia,że mało kto już po to sięga!

    Mój mężczyzna ma duże,wspaniałe miężnie-trenujemy razem-nigdy nie brał sterydów-osiągnął to konsekwencją,ciężką pracą,legalnymi odżywkami i cierpliwożcią,bo na każdy efekt trzeba poczekać!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Czekałem włażciwie na Ciebie, Lady_Kala, bo uważam Cię tu za najlepszy autorytet od 'zdrowego, dobrze umiężnionego ciała’ 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Mój mężczyzna ma duże,wspaniałe miężnie-trenujemy razem-nigdy nie brał sterydów-osiągnął to konsekwencją,ciężką pracą,legalnymi odżywkami i cierpliwożcią,bo na każdy efekt trzeba poczekać!

    No dobra, wierzę 🙄 ale powiedz ciutkę więcej, co robić. Ja aż tak bardzo nie jestem cherlakiem, ale chciałbym, co nieco poprawić w mej rzeźbie i w zdrowiu ogólno-cielesnym. Masz jakież pierwsze porady?

    [usunięto_link] wrote:

    Niestety to bardzo możliwe! Jak już jest się aż takim idiotą żeby brać sterydy to by chociaż wiedział jak je brać… Odblok jest wtedy konieczny,żeby uwolnić plemniki i płodnożć mężczyzny-i trzeba to zrobić jak najszybciej!

    Tak, tak… może jeszcze coż z niego będzie, nie załamuj aż tak swych rączyn… 😀 W ogóle to ja pierniczę wszystkie te wziętki na lepsze coż… Pigułkowa antykoncepcja też mi nie smakuje zanadto… I się cieszę, że naturalnie nam wychodzi… Tematodawczyni, walcz o swego zagubionego faceta 😉 wg wskazówek Madame Kali 😛 ma się rozumieć…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Hardziu przede wszystkim trzeba wiedzieć co się chce osiągnąć-warto wiedzieć jakich efektów się spodziewasz,co chcesz zmienić,poprawić skorygować: wyróżniamy treningi na siłę,rzeźbę,masę,definicję miężni,wytrzymałożć,redukcję… Trzeba koniecznie ułożyć dietę bo mówi się,że sam trening i suplementy to zaledwie 30%sukcesu a dieta to aż 70%-dietę ustala się na podstawie celu-inna dieta będzie na redukcję,inna na rzeźbę itp Potem trzeba ułożyc odpowiedni plan treningowy i go przestrzegać-chodzić regularnie,konsekwentnie,pilnować odpowiednich przerw między seriami (najlepiej z zegarkiem co do sekundy),trzeba się dobrze wysypiać (bo to bardzo ważne przy regeneracjii miężni) i zrezygnować prawie całkowicie z alkoholu! Na poczatek jest okres roztrenowania-robi się trening obwodowy aby przygotować podstawy do włażciwego treningu siłowego-wzmacnia się miężnie,rozciąga je,wzmacnia stawy i więzadła-to bardzo ważne bo solidne podstawy zapobiegają w dużym stopniu kontuzją w późniejszym,już cięższym trenowaniu… Potem można już zacząć włażciwe treningi i wspomóc się jakimż suplementem-dobranym do organizmu,potrzeb,celu… Nie wiem-tyle tak ogólnie! Pytaj jak chcesz o szczegóły…

    Ciekawe czy nas zlinczują za offtopic?! 😀

    zmyżlonA dowiedz się co tam brał i pisz!

    MrK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ZmyżlonA dzisiaj nie tylko sterydy wpływają na niepłodnożć. Co prawda są jakież procentowe szanse na to że może być z tego powodu bezpłodny jednak dla mnie to bajki. Sam chodziłem 3 lata na siłownię (nie brałem sterydów) jednak mam kolegów którzy brali i teraz są ojcami. To było zaledwie kilka zastrzyków, jednak głupotą było to że przyjmował je czężciej niż to było wskazane. Najlepiej jest zapytać jego co to był za żrodek i zaczerpnąć informacji na jego temat. Pozdrawiam MrK

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Za taki offtopic powinno się nagradzać, nie linczować, Lady_Kala:)

    Gdybym przeczytał taką wypowiedź parę lat temu, pewnie nie zrypałbym sobie pleców…

    Pozdrawiam!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jedne błędy da się naprawić inne nie… Nie kazdy miał szczężcie,że miał obok siebie kogoż kto pokazał mu wszystko od podstaw,wszystkiego nauczył i pokierował… Ja miałam to szczężcie-najpierw budowanie podstaw a teraz drobna,malutka kobietka (164cm,50kg) robi niesamowite rzeczy na silowni-np ciżnie 90kg na suwnicy na nogi,bezkontuzyjnie…

    Co za problemy z plecami masz? Jakież kontuzje?Przeciążenia? Może da się to naprawić rehabilitacją i wzmacnianiem miężni okołokręgosłupa?

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Mam nadzieję, że się da:) mam wkrótce wizytę u specjalisty, wreszcie… bo długo pracowałem jako wolny strzelec i… nie miałem ubezpieczenia:)

    Będzie dobrze – nie z takich rzeczy ludzie wychodzą. Kiedyż na Grodzkiej w siłowni spotkałem gożcia, który łądnie machał, zaczęliży gadać i okazało się, że facet miał paskudny upadek z konia, uszkodzony kręgosłup. Była operacja, jakaż rehabilitacja, i lekarze, którzy mówili, ze teraz to nie cwiczyć, nie biegać, nie skakać, nei chodzić najlepiej. Poszedł gożć do dobrego ortopedy/lekarza medycyny sportowej, facet zapytał, czy jest gotów na rok bólu.

    Chłopak ćwiczył uparcie półtora roku, aż wzmocnił miężnie pleców tak, że boleć przestało, i wymiata na pakerni:) Czyli znowu: no pain, no gain:)

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Na siłowni na Grodzkiej? czyli podejrzewam,że tak jak ja jesteż z Krakowa?
    A hasło No Pain No Gain jest naprawdę idealnie trafione i ponadczasowe w tym sporcie! Życzę powodzenia i napewno Ci się uda-trzeba pokonać siebie i przekroczyć własne granice! Ja zanim zaczęłam żyć body buildingiem byłam osobą nie robiącą nic sportowego,nawet na wf w liceum przynosiłam wyproszone całoroczne zwolnienia od lekarza a powodu nieistniejącego problemu zdrowotnego-byłam słaba fizycznie i niesprawna a teraz…sama nie wierzę,że to ta sama osoba!
    Powodzenia-prawdziwych cudów można dokonać gdy się komuż poprostu chce!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    To był błąd z jego strony. Po sterdydach bezpłodnożć oczywiżcie jest możliwa. Jeżli tak bardzo Cię to męczy to porozmawiaj z nim i zapytaj, czy w przyszłożci chce mieć dziecko. Jeżli tak to niech uda się do lekarza i sprawdzi czy może mieć dzieci i czy jeżli coż jest nie tak, to czy można coż z tym zrobić. Generalnie to najlepszym wyjżciem z tej sytuacji mogła być wizyta u dietetyka, jeżli tak bardzo nieodpowiadała mu jego sylwetka, a nie faszerowanie się sterydami…

    Halinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Niestety to możliwe. Ale to jeszcze nic straconego. Jest wiele sposobów na leczenie niepłodnożci (nie bezpłodnożci). Możliwe, że będzie mógł mieć własne dzieci.

    Noemi88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dokładnie to jest tak, ze facet którzy bierze sterydy ma tak duzy poziom testosteronu ze jadra zaprzestaja go produkowac. Przewaznie po kuracjach sterydowych zalecany jest wspomniany odblok który ma za zadanie przywrocic jadra do normalnej formy- by znow produkowały testosteron (ze wzgledu na mozliwosc bezpłodnosci jak i z uwagi na fakt, ze gdy testosteron spada obniza sie przewaznie masa ciała). Mysle, ze po tych kilku dawkach sterydów, organizm Twojego faceta wroci do normy, ale całym sercem zachecam do zrobienia sobie odpowiednich badan- wlasnie na poziom hormonów. I juz na sam koniec dorzuce, powiedz swojemu wybrankowi, ze rowniez niech lekarz zerknie na jego piersi, gdyz mezczyzni uzywajacy sterodów czesto maja problemy z ginekomastia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bezpłodnożć po Sterydach ?? HELP <!!>"

Przewiń na górę