• Autor
    Odp.
  • kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Dziewczyny wlasnie klikalam sobie po stronkach az wpadlam na wstrzasajaca wiadomosc. Powiem krotko „biedne pieski”… Nie rozumiem jak mozna byc tak bezdusznym. Poprostu brak mi slow
    [usunięto_link]

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    O matko!!!!! 😥 😥 Biedne pieski!!! Kur… powinny lapy i nie powiem co ucinac takim wrednym ludziom TFU!!!! 😈 👿 🙁 🙁 Brak slow….. 😥

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    😯 …

    Inaczej tego nie skomentuje, bo mi sie same niecenzuralne słowa na język cisną..

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Idiotyzm głupota, debilizm! Przerobić tych skurwieli na smalec jak te psy przerabiali, w identycznych męczarniach katuszach, albo pod żcianę i po rozstrzelać. Nie na widzę takich ludzi! Powinien funkcjonować jeszcze jeden obóz koncentracyjny włażnie dla takich ludzi. Oh aż mnie nosi jak czytam takie „newsy” normalnie mnie nosi.

    makaronik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    🙁

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    okropnosc…brak slow

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    az mnie zatkalo…nie wiem jak to skomentowac,brak slow normalnie… 🙁

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    no dokladnie, tym bardziej ze dotyka to zwierzatka ktore przeciez nie maja sie jak bronic…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    szkoda zwierzat bo cierpia przez ludzka głupote.

    esmeraldaa20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Nigdy nie zrozumiem takich ludzi (jak w ogóle można nazwac ich ludzmi). To jest po prostu strasznie 🙁 Ja w ogóle uważam, ze każde najmniejsze stworzonko które ma serduszko i oddycha… powinno miec swoje prawa- tak jak i my mamy! Jestem strasznie za zwierzętami i w głowie mi sie nie mieżci jak mozna tak postępować.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Okropieństwo… Ja kocham zwierzaki, szczerze. Potrafię miesiącami płakać jak któregoż stracę, a tu takie coż.
    Czasami się zastanawiam, po co ludziom dano mózgi, przez ten przerost fałdek tak wielu wymyżla coraz to okrutniejsze sprawy. Kiedyż człekokształtny zabijał zwierzęta dla zdobycia pożywienia, a teraz często nie mamy juz do czynienia z zabójstwem jakotakim (tak ludzi czy zwierząt), ale z okrucieństwem.
    Pamiętam, jak jeszcze byłam małą dziewczynką głożna była historia gwałtu i zamordowania młodej dziewczyny. Wracała do domu i kilkadziesiąt metrów od domu został wciągnięta w krzaki a tam brutalnie katowana i gwałcona, jak nie chciał wziąc do buzi przebili jej policzki kołkiem.
    Nawet nie umiem pisać do czego człowiek jest zdolny w stosunku do zwierząt.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Mój sąsiad kiedyż coż takego zrobiła, ale chyba narobiło się szumu wokół tych psów i zaprzestał tego. Nie pamiętam dokładnie, bo mała wtedy byłam.
    Ale brak mi słów. Pies to przyjaciel, jak można zabić przyjaciela, który ufnia patrzy na Ciebie z nadzieją, że go pokochasz?

    becia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    😥 brak slow. O tym,ze ludzie nie maja serca przekonalam sie osobiscie w czasie tych wakacji.Moja siostra znalazla w rowie przy ulicy suczke,ktora dopiero co sie oszczenila.Ktos po prostu jadac samochodem wyrzucij jak ja byla jeszcze szczenna.Miala 6 slicznych malutkich pieskow.Razem z nimi zostala porzucona na pastwe losu 😥 😥 😥 W tym rowie czekala ja i jej malenstwa pewna smierc.Zabralysmy suczke i jej male do siebie.Moj tata zrobil dla nich bude.W miedzy czasie szukalysmy dla nich nowego domu.Znalezli sie odpowiedzialni ludzie,ktorzy okazali serce.Od soboty wszystkiego pieski razem ze swoja psia mama maja swoje nowe domy 😀

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    To piękne, co piszesz. Ja niebawem adoptuję kotkę z tej włażnie strony [usunięto_link]

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ehh.. 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biedne pieski"

Przewiń na górę