• Autor
    Odp.
  • tortilla54
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    matko to jest okropne. nie moge patrzec,jak jakimkolwiek zwierzetom dzieje sie krzywda. sama mam psa i jak pomysle…

    ehh…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    To straszne żeby w schronisku nikt nie kontrolował co dzieje się z pasami!straszne…!

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ano :/

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Moim skromnym zdaniem 2 lata pozbawienia wolnożci to stanowczo za mało.
    Co tej „babie” przyszło do głowy, nie wiem! Ale co do katowania zwierząt, przypomniała mi się historia tego biednego konika, co padł z wycieńczenia wioząc turystów nad Morskie Oko. Czego to jeszcze ludzie nie zrobią dla pieniędzy. Bo tylko oto chodzi…
    Kocham wszystkie stworzonka i nóż mi się w kieszeni otwiera, jak słyszę o nieludzkim traktowaniu zwierząt.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja sama kiedys wzielam pieska ze schroniska,pomagam temu schronisku kupując karme dla psów i kotów,ale to co przeczytalam to jest normalnie…to jest nie do pomyslenia jak mozna tak krzywdzic bezbronne psy!!!!!!!!!!

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ale wicie ,jest jakaż poprawa,Przeczytałm że k=toż w te upały zostawił psy w samochodzie i jeden zdechł.Straż miejska złozyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.Co prawda działo sie to w Warszawie,ale może coż się zacznie zmieniać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biedne pieski"

Przewiń na górę