Bielizna która odchudza!?

  • Autor
    Odp.
  • masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Ostatnio odkryłem, że istnieje bielizna, która likwiduje cellulit i odchudza! Firma FarmaCell, wychodząc naprzeciw coraz większej rzeszy kobiet, które borykają się z problemem tzw.pomarańczowej skórki stworzyła odzież, która walczy z tymi problemami.

    Bielizna FarmaCell została wykonana w technologii bezszwowej z unikalnej opatentowanej tkaniny, której wypukło-wklęsła faktura powoduje przy najmniejszym nawet ruchu efekt masażu. Zaletą tej bielizny jest również fakt, że została ona tak zaprojektowana, aby nie odznaczała się pod odzieżą, a jednoczeżnie jej sportowy styl umożliwiał noszenie jej przez kobiety podczas uprawiania różnego rodzaju sportów, treningów w klubach fitness, siłowniach itp.

    Tu dowiesz się więcej [usunięto_link]

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Co o tym sądzicie?

    karolinkka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nie wierze w takie cudowne rzeczy 🙂 Moze inaczej: nie uwierze dopoki ktos nie sprawdzi i to naprawde zadziała 😀
    Moim zdaniem najlepszym sposobem na walke z celullitem są: ćwiczenia połączone z kosmetykami ujedrniajacymi. Mnie to zupełnie pomogło… zadne cudnowne majtki nie byly mi potrzebne.

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    moze optycznie,ale nie nie w cm

    orzechowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    mmm, żwietnie, o niczym tak bardzo nie marzę, jak o gorsecie dla mojego tyłka…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bielizna która odchudza!?"

Przewiń na górę