Bielizna pytanie do Pań

  • Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    to chyba Tobie się ma podobać i przede wszystkim żonie, mnie osobiżcie żaden z tych które pokazujesz się nie podoba…

    xDomax
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Hmm chyba 3 🙂

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Lepiej kupić coż co sprzedawane jest w rozmiarze uniwersalnym, polecała bym jakąż seksowną haleczkę lub koszulkę, jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że dobrze trafisz. mnie żaden z kompletów się nie podoba…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @Królinia wrote:

    Lepiej kupić coż co sprzedawane jest w rozmiarze uniwersalnym, polecała bym jakąż seksowną haleczkę lub koszulkę, jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że dobrze trafisz. mnie żaden z kompletów się nie podoba…

    No własnie,a gdzie kupić taka seksowna haleczke.JAkos w sklepach nie zauwazyła.Wszystkie jakies mega koronkowe…

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Ja lubię takie cieniutkie ale gładkie, bez koronek haleczki. w necie poszukaj, najwygodniej się ogląda, z domu nie trzeba się ruszać i duzo szybciej 🙂

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    U mnie zależy od tego jaki mam nastrój i na jaką okazję zakładam bielizna. Czasami pasuje mi koronkowy, seksowny komplet a czasami gładki wygodny, bardziej sportowy. Lubię bieliznę z Nipplex ponieważ w ich kolekcjach często się zdarza że te style są połączone. Mozna spotkać komplet który jest elegancki z seksownym akcentem i w dodatku wygodny 🙂

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    jednak Ty znasz swoją żonę i wiesz jakiego typu bieliznę nosi. Może coż gładszego, prostego i bardziej w jej gużcie?

    mmalickaklaudia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Pytasz forumowiczów?

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Bielizna powinna być przede wszystkim wygodna i od tego zacznijmy:) A ta bardziej sexi z koronką na specjalne okazje spędzone sam na sam,na pewno się przyda i zabije nudę w sypialni:)

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    W przypadku stylowej i erotycznej bielizny to warto zerknąć również na naszą stronę Eroticgo gdzie znajdziecie naprawdę szeroki wybór a miła obsługa chętnie doradzi i pomoże:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bielizna pytanie do Pań"

Przewiń na górę