• Autor
    Odp.
  • gabyl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    hehe różyczko każda kobieta przed żlubem się denerwuje. jestem pewna, że będzie wszystko szło po Twojej myżli. suknie masz zjawiskową! 🙂 jeszcze nam bieliznę zalinkuj, jeżli znajdziesz jeszcze chwilkę 🙂 wspieramy Cię wirtualnie 🙂

    Kate85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dziewczyny proszę doradzcie mi jaka bielizna najlepiej sie trzyma suknie, slub juz w czerwcu a nadal nie mam bielizny, w ktorej bym dobrze wygladala. Suknie mam dosc odkryta, bez ramian. Na co dzien nosze bielizne Kingi, ale zastanawiam sie czy na ceremonie nie lepiej sprawdzaja sie silikonowe miseczki. Co uważacie?

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    A ja jestem w trakcie szukania włażnie…

    CrazyLips
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    dziewczyny muszę się pochwalić. kupiłam dzisiaj bieliznę na żlub!!! w końcu, bo czas najwyższy… jestem nią zachwycona – oczywiżcie biała, mnóstwo koroneczek, hafcików, z delikatną szarą ozdobną niteczką. jest przeurocza, bardzo dziewczęcą i przy tym elegancka. jestem pewna, że MĄŻ będzie zadowolony ;););) gabyl dzięki za namiary, bo w corin ją kupiłam w końcu, choć długo się wahałam… ale mierzyłam do sukienki, pasuje idealnie! jestem tak rozentuzjazmowana tymi wszystkim przymiarkami!! nie mogę się doczekać 29… :D:D

    Włażnie mojej przyszłej pannie młodej (piszę „mojej”, bo będę żwiadkową 🙂 ) staram się wpoić, że Corin będzie najlepszy. Razem z narzeczony strasznie chcą iżć po kosztach i z chęcią kupiłaby coż chińskiego na bazarku… Mam nadzieję, że jej to wyperswaduje, bo żlub (przynajmniej w teorii) jest jeden w życiu. Poza tym w sklepie internetowym Corina są teraz promocje, więc mam kolejny argument do kolekcji.

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Piękna bielizna choć ukryta sprawia, że kobieta czuję się bardziej atrakcyjna, zmysłowa i pewna siebie. Dlatego zachęcam wszystkie kobietki do zakupu takiej bielizny, która sprawi, że one samą poczują się jak boginie, a faceci oszaleją na ich punkcie.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ja sobie w sobotę kupiłam ładny komplecik w Triumphie.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Lubię bardotki 🙂

    sylwia441
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Wygodna i fajna 🙂

    milenka450
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja miałam, wygodną, koronkową i pachnącą 🙂

    filipinka40
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Koronkowa, wygodna, wykrojona np stringi 🙂 a góra ładna i także koronkowa

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bielizna żlubna"

Przewiń na górę