• Autor
    Odp.
  • Evka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam! Zadam bardzo glupie pytanie, ale w koncu to forum chyba od tego jest. No wiec: jakie sa rozmiary biustonoszy? o co chodzi z tymi liczbami przy literze? Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Obwód w biużcie – obwód pod biustem = wielkożć miseczki

    różnica 12 cm = miseczka A
    różnica 14 cm = miseczka B
    różnica 16 cm = miseczka C
    różnica 18 cm = miseczka D
    różnica 20 cm = miseczka DD i E
    różnica 22 cm = miseczka F
    różnica 24 cm = miseczka G

    Natomiast obwód pod biustem to rozmiar biustonosza.

    Np 75 B (75 – obwód pod biustem; B miseczka)

    Buźka 😀

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Moja kolezanka w pracy ma biust chyba 134.
    Nie mam pojecia ile to w literkach:) ona tez bo szyje staniki u specjalistycznych krawcow i taki stanik kosztuje 200 ZL

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    za 200 zl to mam 20 stanikow. to ja chyba nawet jeszcze tyle nigdy nie mialam. a kolezanka musi miec baaardzo duzy bist

    aniai
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Moja kolezanka w pracy ma biust chyba 134.
    Nie mam pojecia ile to w literkach:) ona tez bo szyje staniki u specjalistycznych krawcow i taki stanik kosztuje 200 ZL

    A po co?? Wcale nie ma takiego kosmicznego rozmiaru, są już w Polsce sklepy w których można kupić angielskie marki z miseczką do angielskiego K (duuużo większe niż normalne europejskie). Wyjdzie jej taniej, i na pewno będą ładniejsze. A jak może robić zakupy przez net- to do brytyjskich sklepów- tam to jest raj stanikowy 😀
    Hm….chyba, że ma obwód poniżej 85, wtedy faktycznie może mieć kłopot.
    A co do jej rozmiaru- to zależy, jaki ma obwód. 134 w biużcie to K dla obwodu 85, JJ dla 90, HH dla 95, GG dla 100… Rozmiarówkę miseczek podaję brytyjską.

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Akurat co do biustonoszy czy generalnie bielizny to warto poszukać jej w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,gdzie mamy niższe ceny i szeroki wybór,włażnie tak jest u nas,miłą i fachowa obsługa zawsze chętnie pomoże:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biustonosz"

Przewiń na górę