• Autor
    Odp.
  • ewevinka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kobietki!

    Ja znowu mam dylemat…….. Kupiłam dzisiaj żliczne kolczyki ( nie mogłam się oprzeć 😉 ) i teraz tak: branzoletka inna i kolczyki inne… Jedyne co łączy to wszystko to to, że są z dżecików w podobnym kolorze, ale o innych kształtach ( kolczyki – motyw kwiatuszkowy, branzoletka – po prostu okrągłe dżeciki ) ……… Nie mogę znaleźć branzoletki podobnej do kolczyków, ale zdecydowanie chcę je założyć! Chyba nie będzie w dobrym smaku, kiedy moja biżuteria nie będzie „zestawem„???

    Ajajaj….

    Pomocy!

    Iwona90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    pewnie już jest za późno, ale stwierdziłam że odpowiem, może akurat komuż się przyda:) Moim zdaniem, jeżli bransoletka i kolczyki posiadają jakież wspólne elementy, to można smiało założyć je razem. Co innego, gdyby miały na przykład inny kolor, lecz jesli są do siebie zbliżone, to myżlę że nie ma problemu. Tym bardziej, że nie znajdują się na ciele blisko siebie, jak np. kolczyki i naszyjnik, więc ktoż może nawet nie zauważyć różnicy:) Jeżli ktoż potrzebuje czegoż do kompletu, to polecam się na przyszłożć, ponieważ zajmuję się tworzeniem biżuterii i chętnie mogę pomóc w takiej sytuacji,m wystarczy przesłać zdjęcie i napisać swoje oczekiwania:) adres to [usunięto_link]

    udabiodrabrzuch
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Na blogu socialshopping był temat o autorskiej biżuterii
    Masz tam wypisanych pare miejsc i osób które również zajmują się ciekawą biżuterią (czyli tanio i profesjonalnie)
    a ja ze swojej strony podaję coż takiego [usunięto_link] (oni również robią na zamówienie)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biżuteria"

Przewiń na górę